Ciekawe

Mieszkanie tygodnia (Kijów)

Rok temu Dmitrij szukał mieszkania w centrum z panoramicznym widokiem na miasto i ostatecznie zdecydował się na dwupokojowe mieszkanie na Irininskaya, z którego okien można zobaczyć jednocześnie cztery katedry - Sofiysky, Mikhailovsky, Aleksandrovsky i Andreevsky.

Dmitry jest architektem, dlatego sam zajął się projektowaniem. Wnętrze zdecydowało się zaprojektować, jak sam mówi, w racjonalnym stylu: wygodna i jasna przestrzeń, nie zaśmiecona szafkami, komodami i dodatkowymi przedmiotami. Przedmioty i ubrania są przechowywane w garderobie, a funkcje drzwi pełnią białe przesuwane przegrody.

WŁAŚCICIEL

DMITRY ANTONIUK

główny architekt A-III

METRAJ

72 m2

POKÓJ

2

PODŁOGA

8

SUFITY

2,8 m


Meble w salonie zostały wykonane na zamówienie według projektów Dmitry'ego. Do tej pory kolekcja dzwonów i pamiątek podróżnych była eksponowana na półkach, ale planuje się, że na ich miejscu pojawi się domowa biblioteka. Baterie przykryto białymi kratkami, a nisze do przechowywania ukryto za panelami obok nich. Czarny fotel zaprojektowany w latach 50. XX wieku przez projektantów Charlesa i Raya Imsami to prezent od dzieci.


Meble kuchenne - niemieckie, Poggenрohl. Rodzimy ciemnoszary blat zastąpiono jasnym kamieniem. Jadalnia jest w pełni wspornikowa i fornirowana drewnem. Zainstalowano lustro w rogu, aby wizualnie powiększyć przestrzeń.Początkowo sypialnia przylegała do loggii, która podczas naprawy była przymocowana do pokoju. Zainstalowali łóżko, również wykonane zgodnie ze szkicami właściciela. W przeciwległym rogu znajduje się wiklinowe krzesło Ikea.


W łazience zostawili okna, przez które światło dzienne przenika z salonu.


Zdjęcia: Anya Garienchik

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak orientacja seksualna wpływa na twoją karierę
Praca

Jak orientacja seksualna wpływa na twoją karierę

Stopień nienawiści do homoseksualistów, osób transpłciowych i biseksualnych w Rosji idzie w górę. Są przeklęci z ekranów telewizyjnych, nie wolno im adoptować dzieci i uzyskiwać praw. Ostatnio zmartwiony Rosjanin złożył nawet pozew przeciwko Apple: umieściła na iPhonie emoji z wizerunkami rodzin osób tej samej płci, które uważał za „niebezpieczne dla umysłu nieformowanego dziecka”.
Czytaj Więcej
Co zrobić, gdy jesteś cięty
Praca

Co zrobić, gdy jesteś cięty

Coraz częściej pojawiają się informacje o redukcji pracowników. Optymalizacja personelu przeprowadzana jest w Transmashholding, AvtoVAZ, agencji prasowej TASS, CTC Media, banku VTB 24 i innych firmach. Nasi czytelnicy mówili także o skrótach. Aby dowiedzieć się o skali problemu, poszukaj pracy w witrynie Job.
Czytaj Więcej
Jak i dlaczego dorośli zdają egzamin
Praca

Jak i dlaczego dorośli zdają egzamin

Pod koniec czerwca zakończony zostanie główny etap zdawania zunifikowanego egzaminu państwowego. Zgodnie z prawem, nie tylko wczorajsze dzieci w wieku szkolnym, ale także absolwenci poprzednich lat mogą to wziąć, najważniejsze jest, aby zdążyć złożyć wniosek w regionalnym centrum przetwarzania informacji przed 1 lutego. Z reguły ci, którzy zdali egzamin jako student, który po szkole nie wstąpił na pożądany uniwersytet, przeszli przerwę szkoleniową lub wstąpili do wojska, postanowili spróbować ponownie rok później.
Czytaj Więcej
Jak zrobić karierę w IT dla dziewczynki
Praca

Jak zrobić karierę w IT dla dziewczynki

Aliya Rakimgulova wiceprezes Acronis Pracowałem i rozwijałem się w jednej firmie przez dziewięć lat. Sądząc po tym, nie ma problemu płci w IT. Pomimo tego, że Acronis to międzynarodowy biznes zatrudniający prawie 700 osób. Jeśli gdzieś mamy mniej kobiet, jest to w dziale rozwoju. Jest ich nieco więcej wśród testerów, stosunek płci w dziale pomocy technicznej wynosi około 40/60.
Czytaj Więcej