Ciekawe

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

Projektant i restaurator z Petersburga Michaił Orłow przeprowadził się do swojego mieszkania w kompleksie mieszkalnym Czerninaja Polana wczesnym latem. Nowe domy znajdują się w stosunkowo niewielkiej odległości od obwodnicy, więc dotarcie tam z centrum jest wygodne. Jednocześnie z okien widać las, aw pobliżu jest kilka jezior.

Naprawa trwała tylko 35 dni, chociaż sześć osób pracowało nad wnętrzem siedem dni w tygodniu. Wszystkie pomysły projektowe należą do właściciela. W Petersburgu pracował nad koncepcją i wyglądem restauracji Tony's Kitchen, Putanesca, Beluga, sklepu spożywczego i innych.

Zdecydowali się na dekorację salonu niebanalną i bardziej charakterystyczną dla wnętrz przemysłowych. Na przykład sufit w salonie i parapety pozostawiono betonowe. Te ostatnie zostały ozdobione losowo wklejonymi kafelkami marokańskimi. Amerykański kontener transportowy służy jako wejście do łazienki dla gości. Drewniany prysznic odnosi się do estetyki kraju.

Przestronny salon z kominkiem połączony z kuchnią. Większość mebli tutaj - krzesła, stoły, komody - przywieziono z Indii. Turkusowa lodówka marki Smeg. Sypialnia jest minimalistyczna - do dekoracji sufitu wybrano drzewo. Książki projektowe są wszędzie.

gospodarz:

Michaił Orłow - projektant i restaurator

Materiał filmowy

105 m2

sufity:

3 metry

Pokoje:

2

podłoga:

2

Werandę z widokiem na las na placu można uznać za oddzielny pokój - jest tam sofa, stół i regał na rośliny.
Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia

Businessinsider: Jak Cisco stracił miliardową umowę z Amazonem W przyszłym tygodniu Cisco wreszcie zaprezentuje nowy produkt stworzony przez ściśle tajny startup Insieme Networks. Pozwoli to firmie zająć miejsce na rynku technologii SDN, co może znacznie obniżyć koszty budowy sieci. Cisco zainwestowało w tę firmę 100 milionów USD i zainwestuje kolejne 750 milionów USD, jeśli wszystko pójdzie dobrze.
Czytaj Więcej
Załóż firmę: serwis samochodowy
Chmura wiedzy

Załóż firmę: serwis samochodowy

Własny serwis samochodowy to kosztowna firma, której nie warto zaczynać, trochę obeznana z samochodami. Będziesz musiał zająć się klientami z wyprzedzeniem, a nie przed otwarciem, ale przed rozpoczęciem pracy nad projektem. Jeśli nie masz kilkudziesięciu przyjaciół, którzy są gotowi naprawić samochód w twoich skrzynkach naprawczych, lepiej nie zabierać się do pracy.
Czytaj Więcej
Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy
Chmura wiedzy

Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy

W tym tygodniu marka odzieżowa American Apparel w końcu otrzymała 25 mln USD od Standard General. Ta transakcja pozwoli firmie ponownie uniknąć ruiny: jej pożyczkodawca Lion Capital zażądał natychmiastowej spłaty długu w wysokości 10 milionów USD. Producent kultowej amerykańskiej odzieży przeżywa ciężkie czasy - od 2010 roku strata wyniosła 270 milionów dolarów.
Czytaj Więcej