Ciekawe

Mieszkanie w historycznym budynku niedaleko Flies

W styczniu Lera przeprowadziła się do wynajętego mieszkania przy ulicy Pestel. Rodowity Moskal spędził ostatnie osiem miesięcy w przedolimpijskim Soczi i wolał nie wracać do rodzinnego miasta, ale do spokojniejszego i przyjaznego Petersburga.

Naprawę i przebudowę jednopokojowego mieszkania przeprowadziła jej kochanka, która obecnie mieszka we Francji. Mała sypialnia została oddzielona od salonu drzwiami przedziału: nie chciałem, aby różne funkcje mieszały się w jednym pokoju. W pobliżu urządzono przestronną i wygodną garderobę.

Lera już mieszkała w mieszkaniu: drobne rzeczy z całego świata, po przeprowadzce dziewczynki pojawiły się ręcznie malowane obrazki z kreskówkami, nowe żyrandole i półki. Ozdobny kominek ze starych cegieł znalezionych na poddaszu, Lera, zmontowany z przyjacielem. Przedmioty, które były drogie gospodyni, to zabytkowa maszyna do pisania, kolekcja starego winylu, sekretarka przy wejściu, żywe rośliny. Geometryczna tapeta - angielska produkcja.

właściciel

Lera Volkova, artysta

metr

50 m2

pokoje

2

podłoga

5

sufity

3 m

Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Life around wprowadza nową serię, w której można kupić bardziej opłacalne.
Czytaj Więcej
Gdzie kupić herbatę Puer
Styl

Gdzie kupić herbatę Puer

Po raz pierwszy dowiedziałem się o chińskiej herbacie Puer niedawno z jakiegoś materiału sieciowego na temat Puer Race - rzekomo ze względu na zawiłości technologii przygotowywania, ta herbata - podobnie jak koniak - starsza, droższa. A świat na ten temat oszalał: obywatele na całym świecie polują, zbierają i zarabiają fortuny.
Czytaj Więcej
Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga
Styl

Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga

Philip Mironov, szczególnie w Life, spędził tydzień w najtańszych hostelach w Moskwie. Pierwszą część można przeczytać tutaj, a dziś - trzecią i czwartą noc w HM i Napoleon. Trzecia noc HM Hostel Moscow Cena: 20-25 $ Adres: M. Afanasyefsky lane, 33/1, apt. 14 Telefon: +7 495 778-85-01 HM - to duże, poniżej trzystu kwadratowych mieszkań w przedrewolucyjnym budynku.
Czytaj Więcej