Ciekawe

Mieszkanie w historycznym budynku niedaleko Flies

W styczniu Lera przeprowadziła się do wynajętego mieszkania przy ulicy Pestel. Rodowity Moskal spędził ostatnie osiem miesięcy w przedolimpijskim Soczi i wolał nie wracać do rodzinnego miasta, ale do spokojniejszego i przyjaznego Petersburga.

Naprawę i przebudowę jednopokojowego mieszkania przeprowadziła jej kochanka, która obecnie mieszka we Francji. Mała sypialnia została oddzielona od salonu drzwiami przedziału: nie chciałem, aby różne funkcje mieszały się w jednym pokoju. W pobliżu urządzono przestronną i wygodną garderobę.

Lera już mieszkała w mieszkaniu: drobne rzeczy z całego świata, po przeprowadzce dziewczynki pojawiły się ręcznie malowane obrazki z kreskówkami, nowe żyrandole i półki. Ozdobny kominek ze starych cegieł znalezionych na poddaszu, Lera, zmontowany z przyjacielem. Przedmioty, które były drogie gospodyni, to zabytkowa maszyna do pisania, kolekcja starego winylu, sekretarka przy wejściu, żywe rośliny. Geometryczna tapeta - angielska produkcja.

właściciel

Lera Volkova, artysta

metr

50 m2

pokoje

2

podłoga

5

sufity

3 m

Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej