Mieszkanie tygodnia

Przestronny apartament dla miłośników podróży i filmów Stanleya Kubricka

Mieszkanie, nad którym musieli pracować Inna Tejoeva i Zina Broyan, znajduje się w nowym domu na zachodzie Moskwy. Do ich dyspozycji była wolna przestrzeń z dwoma panoramicznymi oknami i francuskim balkonem. Gospodyni chciała świeżego, nowoczesnego wnętrza i wygodnie zorganizowanego pokoju z obowiązkową garderobą i spiżarnią.

Na 127 metrach kwadratowych znajduje się hol wejściowy, salon połączony z kuchnią, łazienka dla gości z prysznicem, sypialnia z garderobą oraz łazienka z prysznicem i wanną, biuro i pralnia. Z korytarza wzdłuż korytarza można dostać się do salonu i kuchni, w której planowane jest przyjmowanie gości, oglądanie telewizji i komunikowanie się. Oddzielny blok to sypialnia gospodyni z własną garderobą i łazienką. W mieszkaniu nie ma szafek: wszystkie schowki są ukryte w garderobie, a to wizualnie uwolniło główne obszary.

Design

Inna Tejoeva i Zina Broyan

berphin.ru

HOST

młoda dziewczyna

MIASTO

Moskwa

METRAJ

127 m2

POKÓJ

3

SUFITY

3 m

PODŁOGA

21.

Na życzenie klienta ściany wszystkich pomieszczeń zostały wklejone tapetami o dużej geometrii, aby uniknąć pęknięć, które często pojawiają się w nowych domach. Zastosowano również szerokie schodkowe gzymsy sufitowe, które wizualnie podnoszą sufit. Płytka do łazienki została również wybrana z wzorem geometrycznym. Na lustrzanej ścianie w łazience powstaje efekt strzelistego cokołu z dwoma umywalkami. Na otwartej przestrzeni skupiono się na jasnej lodówce retro, a sama kuchnia została zaprojektowana w kojących kolorach.

Gospodyni lubi podróżować i oglądać dobry film. Znalazło to odzwierciedlenie w wyborze przedmiotów artystycznych do projektowania przestrzeni. W łazience wisiał rzeźbiony panel przyniesiony przez gospodynię z podróży do Indonezji. Nad sofą znajduje się dyptyk specjalnie stworzony przez Zinę Broyan ze zdjęć na Instagramie, a nad łóżkiem jest ujęcie z filmu „Space Odyssey” z 2001 roku Stanleya Kubricka.

Fotograf Siergiej Ananyjew

Popularne Wiadomości

Kategoria Mieszkanie tygodnia, Następny Artykuł

Otwarcie sezonu biegowego, Apocalyptica i wieczór filmowy w galerii
Weekend

Otwarcie sezonu biegowego, Apocalyptica i wieczór filmowy w galerii

Na zewnątrz, Night of Sidewalk Astronomy Irkutsk ponownie dołącza do światowej akcji „Night of Sidewalk Astronomy”. 24 marca wszyscy będą mogli patrzeć przez teleskopy na księżyc i nie tylko. Jedynym warunkiem jest czysta pogoda, w przeciwnym razie wydarzenie zostanie przełożone na następny wieczór. W Irkucku teleskopy zostaną rozmieszczone w ośmiu miejscach: w pobliżu Muzeum Noosfery, pod pomnikiem Aleksandra III, pod Bramą Moskiewską, na placu przed biblioteką Molchanov-Sibirsky, niedaleko IrNITU, na placu pod pomnikiem Pracowników Zakładu Lotniczego w Irkucku, przed centrum handlowym Europark i na stronie przy szkole nr 50 w Topkinsky.
Czytaj Więcej