Mieszkanie tygodnia

Przestronny apartament z zabytkowymi meblami dla dużej rodziny

Rodzina z dwoma dorosłymi synami kupiła przestronne mieszkanie na otwartym planie w nowym, wielopiętrowym budynku przy Leningradsky Prospekt. Projektanci Svetlana Ozerova i Natalia Jung zostali zaproszeni do pracy nad projektem. Mieli na powierzchni 130 metrów kwadratowych trzy pełne sypialnie, salon, kuchnię, dwie łazienki i garderobę.

Klienci rzadko gotują i jedzą w domu, dlatego zdecydowali się na naturalne oświetlenie w salonie i sypialniach oraz umieścili kuchnię w pokoju bez okna. Naturalne światło do korytarza łatwo przenika przez cztery niezależnie poruszające się szklane obrazy, które oddzielają obszar salonu. Drzwi do kuchni i łazienki zostały zaprojektowane zgodnie z projektami projektantów z półprzezroczystego szkła teksturowanego, które również przepuszcza światło. Jednocześnie w łazience w ciągu dnia dodatkowe oświetlenie elektryczne praktycznie nie jest wymagane.

Architekci

Svetlana Ozerova
i Natalia Jung

Miasto

Moskwa, „Voikovskaya”

Powierzchnia

130 m2

Pokoje

4

Wysokość sufitu

2,9 m

Piętro

4. miejsce


Drzwi, stojaki, szafki i łóżka są wykonane zgodnie ze szkicami projektantów. Niektóre fasady zostały ręcznie pomalowane, łóżko w sypialni rodziców zostało ozdobione wkładką z korzenia brzozy karelskiej. Nowoczesne wnętrze harmonijnie wygląda w stylu vintage z całego świata. Na przykład w mieszkaniu znajdują się włoskie lampy z lat 60. 70., skandynawska kolekcja szkła i sowieckie elementy wyposażenia wnętrz. Na ścianach są dzieła współczesnych rosyjskich artystów i fotografie. Właściciel mieszkania własnymi rękami podniósł niektóre akcesoria.

Zdjęcia: Michaił Stiepanow

Obejrzyj wideo: Jak urządzić nowoczesnym dom dla rodziny z dziećmi? #projektwnętrz #architekt (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Mieszkanie tygodnia, Następny Artykuł

Wygląd: Ilya Shalyov, szef kuchni Ragout
Styl

Wygląd: Ilya Shalyov, szef kuchni Ragout

Raz w tygodniu redakcja fotografuje jednego ze znajomych mieszkańców miasteczka na ulicy i jednocześnie prosi, aby powiedzieć, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. Dzisiaj Ilya Shalyov została bohaterem kolumny „Appearance” - sfotografowaliśmy go na 2. ulicy Brest, obok gastro-kawiarni Ragout.
Czytaj Więcej
Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić Fred Perry Polo
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić Fred Perry Polo

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Życie wokół kontynuuje serię o tym, gdzie kupić opłacalne.
Czytaj Więcej
Mieszkanie tygodnia (Petersburg)
Styl

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

Właścicielem jest Pavel, specjalista IT. Pokoje: 3 Metryczne: 70 m kw. Pułapy: 2,7 m. Kilka lat temu Pavel kupił czteropokojowe mieszkanie w starym funduszu w pobliżu stacji metra „Ligovsky Prospekt”. Była w ruinie, więc naprawy musiały być gruntowne. Zaczęliśmy od przebudowy na dużą skalę: wyburzyli prawie wszystkie ściany i zbudowali nowe, połączyli kuchnię z salonem i przenieśli łazienkę.
Czytaj Więcej