Jesienne podsumowanie

Jak uniknąć problemów z serwisem samochodowym


W oczekiwaniu na nowy sezon, we współpracy z różnymi markami, tworzymy listy wszystkiego, czego potrzebujesz, abyś miał mniej czasu na szukanie i więcej czasu na przyjemne przygotowania


Ciągle pojawiają się problemy z usługami samochodowymi: znalezienie odpowiedniego jest trudne, dobrzy mechanicy są rzadcy, ceny są nieprzejrzyste i według uznania mistrza. Wraz z internetowym serwisem samochodowym CarFix przeanalizowaliśmy kilka sposobów uniknięcia średniowiecznych tortur.

Oszczędzaj czas i wysiłek

Wyszukiwanie usługi samochodowej nigdy nie jest proste: dręczące Google, ankiety wśród znajomych, wycieczki do mistrzów okręgów, egzaminy krzyżowe, aby dowiedzieć się, jak dobra jest usługa samochodowa. Baza danych CarFix zawiera ponad 500 sprawdzonych usług w Moskwie i regionie oraz około 100 w Petersburgu. Aby znaleźć odpowiedni, wystarczy podać geolokalizację.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem

Nikt nie lubi czekać, aż mistrz będzie wolny - zwłaszcza gdy samochód się psuje -. Na stronie CarFix możesz zarejestrować się w usłudze w dogodnym czasie. Wskazując markę, rok produkcji i opakowanie, dowiesz się, ile będzie kosztowała naprawa. Nawiasem mówiąc, tam możesz zobaczyć ocenę usługi i recenzje innych użytkowników.

Radzić sobie z częściami

60-70% kosztów naprawy stanowią części zamienne. CarFix zamawia je po cenach hurtowych, więc większość usług kosztuje 20–40% taniej. Szczegóły można zarezerwować z wyprzedzeniem i uzyskać już w serwisie.

Materiał przygotowany przy wsparciu

Popularne Wiadomości

Kategoria Jesienne podsumowanie, Następny Artykuł

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”
Premiera

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”

W październiku 2017 roku moskiewska grupa Thank You wydała swój trzeci album, Forever. To siedem głośnych piosenek o tym, jak znieść kontuzję i żyć dalej, wypełnione cytatami Brodskiego, Gumilyowa, Tsoja, Muratowej, wcześniejszych prac zespołu i innych rosyjskich grup niezależnych. Historia wymagała adaptacji, ale to, podobnie jak nagranie samego albumu, zajęło nieco ponad rok.
Czytaj Więcej
Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”
Premiera

Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”

Sieć była gospodarzem wydania dokumentu „Estetyka techniczna: design na Uralu”. Film został opublikowany na YouTube jako wsparcie dla drugiego zdjęcia - 6 listopada w Centrum Jelcyna odbędzie się premiera „Technicznej estetyki” o szkole projektowania w Leningradzie. Life wokół Jekaterynburg publikuje pełną wersję zdjęcia z komentarzami autorów.
Czytaj Więcej