Kosmetyki

Divide and Conquer: Mascara

Co tydzień Life wokół opowiada o różnych produktach kosmetycznych, czy to kosmetykach dekoracyjnych, czy produktach do pielęgnacji skóry lub włosów, które zasługują na uwagę i ułatwiają życie. W nowym wydaniu - 12 tuszów do rzęs, które mogą przekształcić nawet najskromniejsze i najlżejsze rzęsy.

Do połowy XIX wieku moda całkowicie ignorowała rzęsy. Dopiero w epoce wiktoriańskiej pojawiły się pierwsze prototypy tusz - mieszanina wazeliny i pyłu węglowego. Znajomy tusz do rzęs z pędzlem został wynaleziony przez francuskiego chemika Eugene'a Rimmela w 1913 roku. Nieco później jego formuła została ulepszona i masowo wyprodukowana przez Terry'ego Williamsa, właściciela Maybelline, którego tusze pozostają najlepiej sprzedającymi się tuszami na świecie. To prawda, były to tak zwane suche zwłoki: zostały one wcierane mokrym pędzlem, zbierając goździki, a następnie rozprowadzone na rzęsach.

Ale prawdziwa popularność i nowoczesny wygląd (szczelna tuba ze szczotką) do tuszu do rzęs nabyty dopiero w latach 40-50 XX wieku dzięki najbogatszej kobiecie swoich czasów Elenie Rubinstein. To ona zdołała udowodnić, że wykonane rzęsy nie są elementem makijażu filmowego, ale podstawowym składnikiem codziennego makijażu. Pierwszy kolorowy tusz pojawił się w latach 60., kiedy Revlon i Max Factor jednocześnie wydali Roll-On Mascara i Iridescent Mascara Wand: pierwszy miał tylko jeden odcień - bogaty niebieski, Max Factor przedstawił cztery opcje na raz: zielony, niebieski, złoty (rewolucja i dzisiejsze standardy!) i lawendy.

Do tej pory wszystkie tusz do rzęs są tradycyjnie podzielone na skręcanie i wydłużanie, chociaż większość kopii od dawna zmieniła się w „10 w 1” i łączy obie te opcje, a jednocześnie obiecuje rozdzielenie, trwałość, objętość i troskę o rzęsy. Osobną kategorią są wodoodporne tusze, którymi nie można bać się deszczu lub płaczu podczas oglądania melodramatu. Oprócz nich są tusze do rzęs na dolne rzęsy i kąciki oczu (różnią się od zwykłych tylko kształtem i rozmiarem pędzla), podkłady do rzęs (bezbarwna substancja, która wydłuża i nadaje objętość rzęsom przed nałożeniem tuszu) i tusz do rzęs termicznych. Te ostatnie są szczególnie dobre, ponieważ nie wymagają dużego wysiłku podczas usuwania makijażu: taki tusz do rzęs jest zmywany (a raczej zwijany przez grudki) zwykłą ciepłą wodą. We wszystkich innych przypadkach (szczególnie w przypadku wodoodpornych tuszów do rzęs) nie można zrezygnować z żelu czyszczącego, mleka lub dwufazowego płukania.

Najedź kursorem na swoje ulubione narzędzie, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Adresy

Rive Gauche

shop.rivegauche.ru

L'Etoile

letoile.ru

La roche-posay

laroche-posay.ru

Clinique

clinique.ru

„Ile de Bote”

iledebeaute.ru

Clarins

clarins.ru

Obejrzyj wideo: Almay Commercial Divide and Conquer (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Kosmetyki, Następny Artykuł

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu
Zarządzanie

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu

Jeśli bank po raz kolejny odrzucił wniosek kredytowy lub zatwierdził go, ale na mniejszą kwotę lub z powodu nierentownego oprocentowania, jest to okazja do zastanowienia się nad czystością historii kredytowej. Czasami możesz nie wiedzieć, że jest zepsuty. Życie wokół nauczyło się, jak identyfikować błędy w historii kredytowej i jak to naprawić.
Czytaj Więcej
Dlaczego klient może dostać się na czarną listę
Zarządzanie

Dlaczego klient może dostać się na czarną listę

Z tego powodu firmy uwzględniają klientów na czarnych listach Ruslan Gafurov dostawa do domu żywności ZakaZaka Nasza firma ma czarną listę i niestety jest okresowo aktualizowana. Działalność naszej firmy związana jest z dostarczaniem żywności, a z naszych usług korzysta codziennie kilka tysięcy klientów. Najczęściej są na czarnej liście dzieci w wieku szkolnym, które dla zabawy zamawiają pizzę dla swojego przyjaciela.
Czytaj Więcej
Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku
Zarządzanie

Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku

W tym roku towarzyszyły potężne zmiany polityczne i gospodarcze. Życie wokół sprawdzało, w jaki sposób wpłynęło to na wartość rosyjskich publicznych firm internetowych, a także startupów. Yandex 19 grudnia 2013 r. 13 mld USD 19 grudnia 2014 r. 5,7 mld USD Spadek 56% Leonid Delitsyn Finam Pierwszy powód tego spadku jest wspólny dla rosyjskiej gospodarki.
Czytaj Więcej