Kosmetyki

10 produktów do stylizacji męskiej

Życie wokół poprosiło specjalistów miejskich salonów fryzjerskich, aby wybrali swoje ulubione środki do męskiej stylizacji i powiedzieli nam, czym są niezwykli i jak ich używać do stylizacji salonów w domu.

Arseny Shvets

fryzjer i właścicielka Noir


Urban Tribe Powder

Cena: 1500 rubli


Moje ulubione narzędzie do męskiej stylizacji. Ten proszek ma dość silne utrwalenie, ale stylizacja z jego użyciem nie jest pozbawiona mobilności. Są obszerne i fakturalne. Proszek ma efekt matujący podobny do suchego szamponu. Korzystanie z niego jest bardzo proste: musisz równomiernie rozprowadzić niewielką ilość proszku na głowie, a następnie wcierać we włosy.

Pasta matowa Etykieta M

Cena: 1500 rubli


Prawdziwa uniwersalna broń do męskiego stylu. Pasta nadaje się zarówno do lekkiej konsystencji, jak i do gładkiego układania. Ma średnią fiksację i jest całkowicie niewidoczna na włosach. Wszystko, czego potrzebujesz, to zmielić odrobinę pasty na dłonie, nałożyć na włosy, a następnie wymodelować fryzurę według własnych upodobań.

Kremowy żel Davines

Cena: 1560 rubli


Czasami lubię też stylizować z lekkim efektem mokrych włosów. Do tego idealny jest kremowy żel Davines. Nadaje się wyłącznie do gładkiej stylizacji: ma silne utrwalenie i szlachetny połysk na włosach. Korzystanie z niego jest również proste: rozetrzyj dłonie, nałóż na włosy grzebieniem lub dłońmi, aby ustawić pożądany kierunek i pozwolić trochę wyschnąć.

Dmitrij Buynow

trener stylizacji Pomady


O'Douds Matte Paste

Cena: 18 dolarów


Być może najlepszy makaron, jakiego kiedykolwiek użyłem. Bardzo wysokiej jakości i przemyślany produkt. Idealny do naturalnej stylizacji i faktury. Działa dobrze na dowolnej długości. Polecam aplikację na wcześniej wysuszoną suszarkę do włosów. Stwórz pożądany kształt rękami lub grzebieniem.

Profesjonalna matowa glina Clay Lockhart

Cena: 1700 rubli


Doskonała glina, której stopień utrwalenia jest regulowany przez ilość produktu. Zawiera wiele olejków, które nie wysuszą włosów i utrzymają ich zdrowy stan. Nie matuje, nadaje włosom naturalny połysk i żywą fakturę. Nakładaj wyłącznie na suche włosy.

Pomadka Shear Revival Crystal Lake

Cena: 1350 rubli


Pomadka na bazie wody o niesamowitym zapachu i konsystencji. Pozwala wykonać prawie każdą stylizację. Nakłada się go również na suche włosy i za pomocą grzebienia pozwala stworzyć pożądany obraz. Ma dyskretny połysk i plastik przez cały dzień.

Kruszarka do kości szminki

Cena: 1250 rubli


Mocny briolin fiksacyjny, odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów ze względu na niski połysk. Umożliwia wykonanie złożonej i obszernej klasycznej stylizacji. Przed zastosowaniem rozpuść produkt w słoiku z suszarką do włosów, aby zapewnić wygodniejszą aplikację. Nie zmywa się go wodą, co pozwala powtórzyć stylizację następnego dnia. Ma działanie odświeżające i zapach trawy cytrynowej.

Olga Yelsukova

fryzjer Briolin


Clay Baxter of California

Cena: 2090 rubli


Ta glinka jest prawdziwym pomocnikiem dla mężczyzny z krótką fryzurą: pomoże podkreślić fakturę, doda matowości i doda stylowi i kompletności obrazu.

Spray morski Davines Sea

Cena: 1840 rubli


Absolutnie niezbędne narzędzie do wydłużonych fryzur, takich jak podcięcie lub pompadour: ułatwi proces suszenia i natychmiast poprawi kształt. Ale razem te dwa produkty (glina i spray) tworzą magię, pozwalając na wykonanie własnej stylizacji w salonie.

Szminka Reuzel

Cena: 1600 rubli


Dla kręconych i niegrzecznych włosów mam swój mały sekret: szminka na bazie wody Reuzel o wspaniałym aromacie. Z łatwością oswaja loki, nadaje gładkości i usuwa puszystość. Idealny również do klasycznych fryzur.

Popularne Wiadomości

Kategoria Kosmetyki, Następny Artykuł

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya
Ciekawe

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya

Na placu Triumfalnaya w jednym ze szklanych pawilonów naprzeciwko wyjścia z metra otwarto burgera Heroes Burger - piąta instytucja sieci. O tym życiu wokół opowiedział swoim przedstawicielom. Nowi właściciele burgerów Heroes Burger, a są nimi twórcy projektu Gyros For Heroes, Igor Podstreshny i ​​Olga Korneeva, zostają uruchomieni przy udziale partnera Teahouse # 1 i przy wsparciu Local Food.
Czytaj Więcej
Irlandzki pub O'Donoghue został otwarty na ulicy Piatnickiej
Ciekawe

Irlandzki pub O'Donoghue został otwarty na ulicy Piatnickiej

Nowy pub z Pub Life Group (Lion's Head Pub, The Tipsy Pub, Tap & Barrel Pub, Punch & Judy Pub), o nazwie O'Donoghue's na cześć jednego z najstarszych pubów w Irlandii, został otwarty na ulicy Pyatnitskaya. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. O'Donoghue's Adres: st. Pyatnitskaya, 29 CZAS OTWARCIA: od 12:00 do 23:45 Przekąski Pikantne skrzydła - 495 rubli Quesadilla z kurczakiem - 395 rubli Glazurowane żebra dzika - 585 rubli Nachos Chili - 495 rubli Burgery Burger z marmurkową wołowiną - 525 rubli Burger z jagnięciną - 525 rubli Steki Filet mignon z papryką i kolendrą - 825 rubli Kruche steki wieprzowe z domowym kawiorem bakłażanowym - 725 rubli Pomysł: dublińska nazwa nowej moskiewskiej O'Donoghue istnieje od 1789 roku i jest jednym z najbardziej znanych pubów muzycznych na świecie, więc autorzy projektu postanowili przenieść tę specjalność fiku do nowej lokalizacji.
Czytaj Więcej
Ludzie w mieście: kto uprawia nordic walking?
Ciekawe

Ludzie w mieście: kto uprawia nordic walking?

Rower i bieganie w Moskwie już się zakorzeniły, ale niewielu słyszało o nordic walking - ludzie z kijkami spacerującymi po parku w pośpiechu wyglądają co najmniej dziwnie w oczach otaczających ich osób. A jednak w ciągu zaledwie kilku miesięcy w mieście otwarto kilka szkół, w których wszyscy uczą się bezpłatnego nordic walking: w Parku Gorkiego, Sokołnikach, Izmailovsky, Fili i Serebryany Bor.
Czytaj Więcej
Na ulicy Kazańskiej otworzy się bar 26/27
Ciekawe

Na ulicy Kazańskiej otworzy się bar 26/27

Na ulicy Kazańskiej, w miejscu kawiarni Smalldouble, otworzy się bar 26/27. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Koncepcja miejsca zmieni się całkowicie, chociaż zespół pozostał ten sam. Założycielami nowego baru są Stanislav i Daria Alexandrova (Smalldouble, Julia Child Bistro) i Alexander Avakumov, współzałożyciel grupy reklamowej SOWA i biznesmen Sergey Krasnyakov, którzy postanowili wesprzeć projekt.
Czytaj Więcej