Kosmetyki

Pachnie wiosną: 7 perfum

Wiosna to najlepszy czas na wszelkie przedsięwzięcia: zmianę pracy, parsowanie garderoby lub zakup perfum. Tak, nowe perfumy są dobrym sposobem na dostrojenie się do zmian. Dla tych, którzy są już na nie gotowi lub dopiero przygotowują, Life wokół zgromadziło siedem nowości perfum.

SMS

Julia Vakhonina

Hermès Un Jardin sur la Lagune

7 305 rubli

W 1884 r. Anglik Frederick van Eden założył prywatny ogród na weneckiej wyspie Judecca, gdzie uprawiał rzadkie rośliny, które starannie i starannie selekcjonował przez długi czas. Ogród Eden stał się miejscem dla siebie, w różnych czasach byli na przykład twórcy kultury i sztuki, na przykład Marcel Proust. Ten ogród i jego znaczenie kulturowe posłużyły jako inspiracja perfumiarzowi Christine Najel, która stworzyła Un Jardin sur la Lagune. Zapach dosłownie przenosi się do tego tajemniczego ogrodu, delikatnie odsłaniając odcienie drewna, akordy białej lilii i magnolii.

Tom Ford Lost Cherry

23 000 rubli

W zwykłym asortymencie perfum Tom Ford uzupełnieniem jest aromat Lost Cherry wschodniego uniseksu, który łączy świeżą miąższ jagód i lepki pikantny likier, kwiaty róży tureckiej i jaśminu arabskiego, gorzkie migdały i prażoną fasolę tonka. Butelka przezroczystego różowego szkła zasługuje na szczególną uwagę, uzupełniając otoczenie aromatu. Miłośnicy czereśni nie mają szans.

Esencja drzewna Bvlgari

6 290 rubli

Nowość męska dla miłośników świeżych, umiarkowanie drzewnych zapachów. Cyprys, białe cedry, kandyzowane owoce cytrusowe i ich skórka, wetyweria i kolendra odtwarzają atmosferę wybrzeża morskiego na początku sezonu wakacyjnego. Krótko mówiąc, jest to po prostu udana aktualizacja pierwszej wersji wody kolońskiej wydanej w ubiegłym roku.

Ezopa hwyl

8 000 rubli

Hwyl to zapach jednej z naszych ulubionych marek kosmetycznych od Australian Aesop. Od walijskiego imienia tłumaczy się jako „zabawa”. Jednak w minimalistycznej butelce znajduje się oda do wilgotnej wiosny w Walii, a nie wesołe wakacje. Pikantna ziemistość i wilgotność mchu przeplatają się z tymiankiem i cyprysem. Ci, którzy lubią rozwiązywać łamigłówki perfum i formułować własne skojarzenia, szczególnie docenią aromat.

Zieliński i Rozen 717

4050 rubli

Nowa kompozycja izraelskiej marki poświęcona jest szalejącym morskim żywiołom i ujawnia się na skórze nie stopniowo, lecz w nieoczekiwanych wałach opornego oceanu. Absolutną świeżość zmienia słodycz owoców cytrusowych, po czym aromat unosi się w słonej fali. Nieoczekiwane i przyjemne - dwa słowa, które najdokładniej opisują 717. Nie próbuj rozwikłać znaczenia nazwy. To magia liczb, której znaczenie zna tylko autor perfum, perfumiarz Erez Rosen.

Harmonia Fikssona

3 300 rubli

Perfumy o nazwie roszczenia są dziełem rosyjskiej projektantki Marii Fiksson. Kompozycja przeznaczona jest dla tych, którzy przede wszystkim cenią sobie poczucie ciepła i komfortu. Zapach przypomina wczesne śniadanie z chrupiącymi grzankami, świeżo upieczonymi rogalikami z karmelem, kawą i mlekiem. Świetny wybór, jeśli ciągle tęsknisz za domem przez cały dzień.

Uwielbiam złote wydanie republiki

3599 rubli

Postanowili zaznaczyć swoją dekadę wydaniem pierwszego zapachu - i jakie święta odbywają się bez szampana? Od pierwszych nut perfumy urzeka słodyczą - nie świątecznym ciastem, a raczej deserem z soczystym mango i czapką z bitej śmietany. Mocne akordy iskrzących nut piżma i ambry osłabiają to wszystko. Zapach spodoba się miłośnikom słodyczy i owoców.

Obejrzyj wideo: Jak pachnie wiosna? #perfumy #świece #herbaty (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Kosmetyki, Następny Artykuł

Czy muszę pić dwa litry wody dziennie?
Nieporozumienie

Czy muszę pić dwa litry wody dziennie?

Istnieje wiele mitów dotyczących zdrowego odżywiania. Jednym z nich jest to, że absolutnie konieczne jest picie co najmniej dwóch litrów wody dziennie. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Dwa litry wody Oświadczenie Osoba musi pić co najmniej dwa litry (osiem szklanek wody) dziennie. W ostatnich latach ludzie zaczęli częściej pić zwykłą wodę.
Czytaj Więcej
Czy więcej niż jedna filiżanka kawy jest szkodliwa?
Nieporozumienie

Czy więcej niż jedna filiżanka kawy jest szkodliwa?

Istnieje wiele mitów dotyczących zdrowego stylu życia. Jednym z nich jest to, że nie należy pić więcej niż jednej filiżanki kawy dziennie. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Adopcja Picie więcej niż jednej filiżanki kawy dziennie nie jest tego warte: jest szkodliwe dla każdego. Chociaż kawa jest głównym napojem kreatywnych ludzi, wielu jest tego nieufnych.
Czytaj Więcej
Czy kawę należy pić wcześnie rano?
Nieporozumienie

Czy kawę należy pić wcześnie rano?

Istnieje wiele mitów dotyczących jedzenia. Jednym z nich jest to, że najbardziej przydatne jest picie kawy rano, a pod koniec godzin warto ograniczyć spożycie kofeiny. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Zatwierdzenie Kawę należy pić rano: o tej porze ciało najlepiej postrzega kofeinę. Dla wielu filiżanka kawy jest niezbędną częścią porannego rytuału.
Czytaj Więcej
Co kradnie z restauracji
Nieporozumienie

Co kradnie z restauracji

Wiele powiedziano o kradzieży wśród pracowników restauracji. Ale najtrudniejszą rzeczą jest utrzymanie kontroli nad gośćmi zakładu, jeśli zdecydują się wziąć ze sobą przypadkową pamiątkę. Życie wokół rozmawiało z przedstawicielami znanych moskiewskich instytucji o najciekawszych sprawach i ich reakcji na kradzież. Babki i byk na rożnie Szefa kuchni Vladimira Klimova z restauracji „45/60” Kradzież przypisuje się nieuniknionym stratom, a także walce potraw.
Czytaj Więcej