Ciekawe

Organic Shop otworzył sklep w Sportivnaya

Sklep internetowy Organica otworzył witrynę offline po stronie Piotrogrodu. Można tam kupić biokosmetyki, organiczne produkty do mycia naczyń, produkty do mycia i czyszczenia, organiczne produkty wegetariańskie oraz produkty wytwarzane przez lokalnych rolników. Wśród produktów spożywczych znajdują się pikle, dżemy i zioła z eko-osad i klasztorów, a także suszone owoce, orzechy i przyprawy z naturalnego suszenia.

Organica znajduje się na rogu ulic Bolshoi Prospekt i Zverinskaya i działa od połowy zimy. Nadal możesz zamawiać produkty na Supergreen.ru. Dostawa w obrębie obwodnicy kosztuje 200 rubli; w przypadku zamówień o wartości 3000 lub więcej jest bezpłatna. Sklep na Zverinskaya będzie również działał jako stół do wydawania zamówień ze strony.

Elena Spolitak

pracownik
Organica

Wśród odwiedzających jest wielu, którzy mieszkają i pracują w pobliżu. Przyjaźni sprzedawcy chętnie rozmawiają o cechach ekologicznych produktów do pielęgnacji domu, naturalnych składnikach kosmetyków ziołowych, rolnictwie ekologicznym i wielu innych. Oprócz sąsiadów, w których edukację zaangażowani są sprzedawcy Organiki, są tacy, którzy regularnie kupują produkty naturalne w Europie i Ameryce, dlatego są szczególnie zadowoleni, że taki sklep znajduje się teraz również w Petersburgu.

 

Organica

Zverinskaya, 1
Pn – Pt: 10: 00–21: 00
Sobota-niedziela: 11: 00-22: 00
//supergreen.ru/
Strona VK

Obejrzyj wideo: Reportaż z supermarketu, czyli Zdrowa czy nie Zdrowa żywność Część II #92 (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej