Dom

Jak szybko przekształcić mieszkanie

Życie wokół trwa przez tydzień w domu i na co dzień. Przez pięć dni rozmawiamy o tym, jak wyposażyć dom, dokonać napraw budżetu, raz na zawsze poradzić sobie z rachunkami za usługi komunalne i znaleźć piękne wyposażenie domu.

Jak przekształcić mieszkanie za pomocą tkanin

Zasłony zamiast drzwi, pikowana tapicerka do mebli, krzesła w wełnianych skarpetach i - och, horror! - dywan na ścianie pomoże szybko i łatwo zmienić wnętrze.

Jak przekształcić mieszkanie z odpowiednim oświetleniem

Oświetlenie to nie tylko żarówka, ale także sznur, który okazuje się kolorowy, sufit, który jest szklanym słojem, i lampa podłogowa, która jest zawiasowa.

Jak przekształcić mieszkanie za pomocą wbudowanych mebli

Chowamy zlew za okiennicami, budujemy szafę w łóżku, montujemy wiszącą hydraulikę - wszystko w imię oszczędności miejsca i przyzwoitości zewnętrznej.

Jak przekształcić wnętrze za pomocą luster

Radzimy powiesić na ścianie lustro słoneczne w stylu Ludwika XV, z którego zachwycili się moderniści, i zapomnieć o szafkach z lustrzanymi drzwiami.

Jak przekształcić mieszkanie za pomocą roślin domowych

Porady hodowców kwiatów są właśnie dla Ciebie: czajniczek zamiast doniczki, sadzenie korzeni w żarówkach, kwiaty w kieliszkach do wina i pojemnikach o różnych rozmiarach.

Obejrzyj wideo: JAK ZAMIENIĆ WODĘ W LÓD W SEKUNDĘ? TO DZIAŁA (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Dom, Następny Artykuł

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów

Oculus Rift dla czołgisty, który jest wirtualną rzeczywistością do kontrolowania czołgu Hełm Oculus Rift może być używany nie tylko w grach: pewnego dnia dowiedział się, że armia norweska testuje urządzenie do własnych celów. Na poligonie wojskowym w Rennes mechanicy kierowców kontrolują czołgi w hełmach rzeczywistości wirtualnej - pozwala to uzyskać 360-stopniowy widok wokół samochodu.
Czytaj Więcej
Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie

Duże sieci handlowe i deweloperzy coraz częściej zamawiają nowe sklepy i centra handlowe przez znanych architektów, oczekując, że nietypowy design przyciągnie nowych klientów. H&F dowiedział się, jak wyglądają najciekawsze sklepy na świecie. SunnyHills Confectionery LOKALIZACJA Tokio, Japonia Data otwarcia 2013 Architekt Kengo Kuma Tajwańska firma SunnyHills jest jedną z głównych sieci cukierniczych w Azji Południowo-Wschodniej.
Czytaj Więcej
People X: Secret Labs of the Future Lab w Google
Przyszłość

People X: Secret Labs of the Future Lab w Google

Google X jest ulubionym pomysłem Siergieja Brina: częściowo tajne laboratorium badawcze specjalizujące się w fantastycznych i prawie niemożliwych do zrealizowania projektach, które powinny zmienić otaczający nas świat. Na temat Google X prawie nic nie wiadomo, ale Google Glass opracowuje okulary rzeczywistości rozszerzonej i poważnie zastanawia się nad fantastycznymi pomysłami, np. Windami kosmicznymi lub latającymi deskami z „Powrót do przyszłości”.
Czytaj Więcej
Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES
Przyszłość

Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES

Consumer Electronics Show (CES) zakończyło się w piątek w Las Vegas, na którym firmy zaprezentowały swoje najnowsze produkty z zakresu elektroniki użytkowej. Oprócz gigantów technologicznych uczestniczyły w nim młode firmy. Wybraliśmy najciekawsze pomysły startupowe prezentowane na wystawie, które w przyszłości mogą zmienić świat.
Czytaj Więcej