Dom

Z igły: 8 alternatywnych choinek

Każdego roku milion drzew wycina się na sprzedaż na jarmarkach bożonarodzeniowych. Sztuczne choinki wyglądają tak samo i rzadko są wysokiej jakości. Życie wokół wybrało kilka opcji, które mogą zastąpić tradycyjny wystrój noworoczny.

Archpole

1 320 rubli

Kupić

Laboratorium architektoniczno-produkcyjne Archpole znane jest z wyrazistych przedmiotów wykonanych z drewna. Do Nowego Roku wypuścili choinki w postaci płaskich stożków z perforacją. Strona ma około dziesięciu kolorów i wzorów do wyboru. Możesz uzupełnić drzewo zestawem drewnianych ozdób (od 480 rubli).

Twig me

6 000 rubli

Kupić

Chłopaki z biura świątecznego wystroju Twig me ręcznie robią drewniane choinki: sami widzieli, szlifowali i malowali. Produkcja trwa od czterech do siedmiu dni. Gotowe zamówienie jest dostarczane w ładnej płóciennej torbie (w takim podarunku nie jest to wstyd). Choinki są składane i wygodne do przechowywania.

Pomysł na drewno

9 170 rubli

Kupić

Wood Idea przymocował drewniane nogi, które można obracać wokół osi, a tym samym nadać drzewu różne kształty. Jeśli w pomieszczeniu jest wystarczająca ilość miejsca, można go zrobić obszernym. W małym pokoju drzewo można pozostawić na płasko.

Slajd

12 500 rubli

Kupić

Podana cena dotyczy lampy choinkowej przeznaczonej do użytku na zewnątrz. Model pokoju może być tańszy. Obiekt jest dostępny w kolorach białym, czerwonym i zielonym. Choinki mają wysokość 45, 100, 150 i 200 centymetrów.

Naklejka „Kreatywna choinka”

1190 rubli

Kupić

Wraz z naklejką wysyłana jest próbna naklejka, abyś mógł zrozumieć, jak choinka będzie wyglądać na ścianie, oknie, lodówce lub szafce. Obraz składa się z pozdrowienia z wakacji. Dostępnych jest około trzech tuzinów kolorów. Cena zależy od wielkości produktu.

Ciasto Alex

Kupić

Wiele cukierni produkuje ciasta na zamówienie, w tym w formie choinki. Pracownicy Alex Cake mogą przygotowywać „animowane ciasta” o złożonym designie, w których znajduje się rama. Możesz więc stworzyć dość realistyczny duży projekt.

Drzewo winorośli

400 rubli

Kupić

Na stronie „Fair Masters”, krajowego odpowiednika Etsy.com, można znaleźć wszystko, w tym wiklinowe drzewo wykonane z gałązek. Sprzedawane są również modele z filcu, tekstyliów i innych ręcznie robionych wyrobów. Drzewo winorośli jest dostępne w kolorach od jasnego do brązowego.

Świerk narożny

4 221 rubli

Kupić

To drzewo jest przeznaczone do zainstalowania przy ścianie. Możesz przećwiczyć projektowanie eksperymentalne: umieść drzewo na środku pokoju i skup się na surrealizmie formy.

Obejrzyj wideo: Góral z Nizin (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Dom, Następny Artykuł

„Wakacje w mieście jako inicjatywa społeczna” - porady mistrza
Ludzie

„Wakacje w mieście jako inicjatywa społeczna” - porady mistrza

Podczas prawie wszystkich gier City of the Future jedna z drużyn zaproponowała projekt organizacji wakacji w mieście. Kiedy wymyślili sposoby wprowadzenia „zielonego” stylu życia w dzielnicy Chhoroshevsky, zasugerowali zorganizowanie edukacyjnego eko-festiwalu. Jesienią, w grze poświęconej dzielnicy Sretenka, jeden z zespołów wymyślił świętowanie dzieł sztuki ze śmieci.
Czytaj Więcej
Wybuchy w moskiewskim metrze
Ludzie

Wybuchy w moskiewskim metrze

Rankiem 29 marca w moskiewskim metrze wybuchło kilka eksplozji. Według doniesień z różnych źródeł, w porannej godzinie szczytu 29 marca w moskiewskim metrze grzmiały dwie eksplozje. Według ostatnich doniesień zginęło 39 osób, a ponad sto zostało rannych. W ciągu dnia centrum miasta było pełne karetek pogotowia i służb specjalnych.
Czytaj Więcej
Łącz i podbijaj
Ludzie

Łącz i podbijaj

Od 26 maja do 30 maja w Moskwie odbędzie się drugie biennale architektury. Chociaż Creative Сities współpracuje bardziej z mieszkańcami miasta, niż z komponentem obiektowym, British Council opracował duży program dla odwiedzających wydarzenie z wideo, zdjęciami, wykładami i kolejną sesją gry „Miasto przyszłości” w „Czerwonym październiku”, która odbyła się w połączeniu z „Strelką”.
Czytaj Więcej
Mowa bezpośrednia: Allen de Botton o żywej architekturze
Ludzie

Mowa bezpośrednia: Allen de Botton o żywej architekturze

Życie wokół mówiło już o projekcie architektonicznym Living Architecture, którego celem jest uczynienie nowoczesnej architektury mieszkalnej zrozumiałą dla społeczeństwa. Aby to zrobić, firma zatrudnia światowej sławy architektów, którzy budują dom rodzinny w pięknym miejscu. Po tych budynkach można wynająć i stać się turystą architektonicznym.
Czytaj Więcej