Instrukcja obsługi

Jak się ubrać w Auchan

Każdy może udać się do hipermarketu Auchan na jedzenie, spróbować skomplikować swoje zadanie i udać się na zakupy w okresie wyprzedaży. Dla stylisty jest to wielkie wyzwanie. Wysłaliśmy stylistkę Natalię Uryadnikową do Auchan, aby w ramach eksperymentu skomponowała cztery wielowarstwowe obrazy, które można łatwo przekształcić.

SMS

Natalia Uryadnikova

Zdjęcia

Ilja Bolszakow


Prawie burberry

Walenki - 999 ₽Torba - 948 ₽Mokasyny - 299 ₽Szalik - 190 ₽Sweter - 849 ₽Dżinsy - 899 ₽Płaszcz - 999 ₽

Akt jest zawsze istotny i we wszystkich jego przejawach (pamiętaj o makijażu). Dzięki Kim Kardashian za niezwykłą popularność tego odcienia w ubraniach i jego wejście na jeszcze większy top. Odniesienie do angielskiej marki Burberry jest oczywiste ze względu na kraciasty nadruk na szaliku i klasyczny krój dwurzędowego trencza, którym w tym przypadku jest płaszcz. Sweter w rozmiarze L wpisuje się w zbyt duży trend i schodząc z jednego ramienia podkreśla kobiecość i wyrafinowanie obrazu. W połączeniu z jeansami o prawym granatowym odcieniu i pomarańczowymi przeszyciami wygląd jest absolutnie klasyczny. Jasny akcent - buty! Aksamitne mokasyny z haftem - to stylowa europejska wiosna, a buty z haftem - witaj w filmie „Dziewczyny” i Masha Rasputina.


Lato nadchodzi

Trampki - ₽ 449Pasek na pasekz torby - 219 ₽Piżama - 599 ₽Nightlight - 509 ₽Koszula - 449 ₽

Możesz więc spotkać się na letnim festiwalu muzycznym. Koszula męska może i powinna być noszona, wszyscy fashioniści nauczyli się tego na pamięć, ale nie wszyscy wiedzą, jak ją nosić w niecodzienny sposób. Oto tylko jedna z kilkunastu opcji. Noś lekkie jedwabne spodnie od piżamy, gdy chcesz podkreślić nieformalność zdjęcia, ale nikt nie anulował tego znaczenia. Lampka nocna dla jednorożca dla dzieci - zamiast sprzęgła, a odpinany pasek z torby doskonale sprawdza się w roli paska.


Córka Sherlocka

Chuni - 479 ₽Rękawiczki - 199 ₽Torba - 799 ₽Sweter - 499 ₽Sukienka - 299 ₽Kurtka - 699 ₽Czapka - 399 ₽

Dzieje się tak, gdy rysujesz na kolor rajstop podczas rysowania obrazu (chociaż są one własnością modelu). Monochromatyczne obrazy w kolorze Marsali są bardzo aktualne tej zimy. Nie zapomnij o makijażu i szmince, aby nie rozpuścić się w kolorze. Chuni, są pożegnalną młodością, hołdem dla wygody i wsparcia dla rzemieślniczego druku na sukience. Sweter i skórzana kurtka to warstwy, dzięki którym obraz może zostać przekształcony w ciągu dnia. Szara męska czapka idealnie pasuje do butów i torby w odcieniach kolorów i ma w sobie nutkę angielskiego rocznika.


Odejdę, by mieszkać w Londynie

Plecak - 974 ₽Hat-flag - 199 ₽Kominiarka - 599 ₽Parka z futrem - 1999 ₽Buty - 499 ₽Spodnie - 999 ₽Kangur - 499 ₽Kamizelka sygnałowa - 129 ₽

Właściwe połączenie pasujących męskich spodni sportowych i bluz. Biała bawełniana koszulka męskiego kroju Auchan jest jedną z ulubionych rzeczy stylistów pod względem stosunku ceny do jakości na każdą okazję. Najważniejsze w tej cebuli jest to, że nie łączy się w jeden kolor. Że izolowane parki podszewkowe spełniają tę samą zasadę. Kręcone buty i czapka są nosicielami tej samej flagi. Kominiarka i kamizelka ostrzegawcza są modne, pozbawione znaczenia i bezlitosne.


Obejrzyj wideo: HAUL AUCHAN (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Instrukcja obsługi, Następny Artykuł

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole
Odkrycie tygodnia

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole

Bigrib "45 równolegle" ADRES: Tsvetnoy Boulevard, 15, s. 1 OFICJALNY TRYB PRACY NA STRONIE: pon.-pt., niedz .: 12:00 do 00:00, pt.-sob .: od 12:00 do 03 : 00 ŚREDNIA: 3000 rubli Restauracja z kuchnią krajów położoną na 45 stopniu szerokości geograficznej północnej i południowej. Dotyczy to na przykład Francji, Szwajcarii, Włoch, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Kazachstanu, Chin, Mongolii, Korei, Japonii i Kanady.
Czytaj Więcej