Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić pas Andersona

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Życie wokół kontynuuje serię, w której można kupić bardziej opłacalne. W nowym numerze - pas Andersona.

CENA PODSTAWOWA

2 891 s.

Sklep internetowy
Stuartslondon.com

Klasyczne pasy Andersona są wytwarzane ręcznie w fabryce w Parmie od pół wieku i przez cały ten czas marka należy do rodziny założycieli. Paski są wykonane ze skóry lub tkaniny, najbardziej rozpoznawalne modele są wykonane techniką tkania. Z sezonu na sezon Anderson produkuje jasny pleciony pas, który, jeśli wydaje się zbyt odważny, można zastąpić tymi samymi tradycyjnymi kolorami.

Kupuj

DZIĄSŁO na placu czerwonym

Fott w Dmitrovsky Lane

Brandshopna bulwarze Pietrowski

Sklep internetowy Pan Porter

Aukcja onlineeBay

Cena regularna (ruble)

4 040

3 500

3 100 

2 625 

3 150

Cena z rabatem (ruble)

-

-

-

-

-

Uwaga

-

Dostępny w pięciu kolorach

Dostępny w ośmiu kolorach

Dostawa do Rosji - 1 050 rubli

Dostawa do Rosji - 525 rubli

Obejrzyj wideo: VEGAN 2017 - The Film (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Parzyć kawę w domu
Dobry nawyk

Parzyć kawę w domu

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Tym razem porozmawiamy o tym, jak uniknąć niewielkich wydatków, które powodują znaczne szkody w budżecie. Anna Sokolova, redaktorka „Życie wokół” Kiedyś pisaliśmy, ile kosztuje filiżanka kawy w moskiewskich kawiarniach: zboże, mleko i szklanka kosztują 20-45 rubli, a oni proszą o 130-200 rubli za gotowy napój.
Czytaj Więcej
8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku
Dobry nawyk

8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku

Przez cały rok rozmawialiśmy o dobrych nawykach, które zmieniają życie na lepsze (chyba że oczywiście po prostu o nich przeczytasz i spróbujesz je przedstawić). Mówimy o ośmiu innych nawykach, najpopularniejszych w tym roku. Do czyszczenia tenisówek gąbką melaminową Białe buty w Moskwie czekają na wiele testów: ciągłe przesuwanie się płytek i nieprzestrzeganie granic przestrzeni osobistej w transporcie publicznym i zwykłe kałuże.
Czytaj Więcej
Idź na masaż
Dobry nawyk

Idź na masaż

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. W nowym numerze - o tym, dlaczego regularnie chodzić na masaż. Wszyscy o tym wiedzą, ale w rzeczywistości niewiele osób to robi. Olga Łukińska, redaktor działu „Zdrowie” Wonderzine. Nie chodzę na masaż bardzo często (średnio raz na kilka miesięcy), ale minęło już 20 lat.
Czytaj Więcej
Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi
Dobry nawyk

Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi

W nowej sekcji Life wokół mówi o dobrych nawykach i prostych działaniach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Julia Ruzmanova redaktorka sekcji „Miasto” i „Ludzie” W grudniu wielu decyduje się pozbyć niepotrzebnych ubrań, zgodnie z tradycją wkraczania w nowy rok bez starego obciążenia. A jeśli łatwo rozstać się z podartymi rzeczami, oto co zrobić z modnymi, ale zaniedbanymi ubraniami - dla wielu jest to nadal problem, zwłaszcza jeśli nie ma młodszych sióstr i braci.
Czytaj Więcej