Ciekawe

Sklep odzieżowy „Kuznetsky Most 20” uruchomił sklep internetowy

Sklep odzieżowy „Kuznetsk Bridge 20” uruchomił sklep internetowy KM20.ru. O tym życiu wokół opowiedział swoim przedstawicielom.

Asortyment KM20.ru obejmuje zarówno ubrania młodych, jak i mało znanych projektantów w Rosji (Hyein Seo, Lemaire, Raf Simons, Simone Rocha, JWAnderson, Jacquemus), a także rzeczy bardziej znanych marek, na przykład zegarki Casio i Nixon, buty i torby Amelie Pichard, Sophie Hulme, Robert Clergerie, Rupert Sanderson i Rochas, a także klasyczne i rzadkie modele adidasów, Nike i New Balance. Ponadto na stronie znajduje się kolekcja rosyjskich projektantów, w szczególności Nina Donis, Tigran Avetisyan i Walk of Shame Andrei Artyomov.

KM20.ru posiada również dział odzieży dziecięcej, w którym można znaleźć kolekcję dżinsów Marques Almeida, nowe ubrania brytyjskiej marki Ruff i Huddle, dżinsy Acne Studios i buty Hunter.Dostawa zamówień odbywa się w Rosji i krajach WNP, a wraz z upływem czasu jej geografia zostanie poszerzona, obiecuje KM20.ru. W ciągu pierwszych dwóch tygodni od uruchomienia, przy zamówieniu ponad 20 tysięcy rubli, nie będziesz musiał płacić za dostawę. Koszt dostawy w regionie moskiewskim wynosi 350 rubli, aw Rosji - 500 rubli.

W najbliższej przyszłości strona planuje uruchomić blog modowy z wywiadami projektantów i wskazówkami, jak lepiej łączyć branding z asortymentu sklepu.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak zarabiać na starych zdjęciach
Wykonane przeze mnie

Jak zarabiać na starych zdjęciach

Dziennikarz Anastasia Sukhomlinova i fotograf Georgy Keimakh zaprzyjaźnili się podczas studiów na Wydziale Historycznym RSUH. Obaj lubili amerykańską historię i fotografię, a kiedyś zobaczyli prace słynnego afroamerykańskiego fotografa z początku XX wieku - Jamesa Van Der Zee, który był właścicielem popularnego studia fotograficznego Harlem.
Czytaj Więcej
Rosyjski Pointe: Baletki, które podbiły USA
Wykonane przeze mnie

Rosyjski Pointe: Baletki, które podbiły USA

Urodzona w Petersburgu Alexander Efimov przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych w wieku 16 lat, aw wieku 20 lat zarejestrowała rosyjską firmę Pointe, która specjalizuje się w butach baletowych, ubraniach i akcesoriach. Zaczęła od zakupów od rosyjskich producentów, ale potem zaczęła tworzyć własne kolekcje. Rynek amerykański został już zdobyty, teraz zmierza do Europy.
Czytaj Więcej