Ciekawe

Sklep odzieżowy „Kuznetsky Most 20” uruchomił sklep internetowy

Sklep odzieżowy „Kuznetsk Bridge 20” uruchomił sklep internetowy KM20.ru. O tym życiu wokół opowiedział swoim przedstawicielom.

Asortyment KM20.ru obejmuje zarówno ubrania młodych, jak i mało znanych projektantów w Rosji (Hyein Seo, Lemaire, Raf Simons, Simone Rocha, JWAnderson, Jacquemus), a także rzeczy bardziej znanych marek, na przykład zegarki Casio i Nixon, buty i torby Amelie Pichard, Sophie Hulme, Robert Clergerie, Rupert Sanderson i Rochas, a także klasyczne i rzadkie modele adidasów, Nike i New Balance. Ponadto na stronie znajduje się kolekcja rosyjskich projektantów, w szczególności Nina Donis, Tigran Avetisyan i Walk of Shame Andrei Artyomov.

KM20.ru posiada również dział odzieży dziecięcej, w którym można znaleźć kolekcję dżinsów Marques Almeida, nowe ubrania brytyjskiej marki Ruff i Huddle, dżinsy Acne Studios i buty Hunter.Dostawa zamówień odbywa się w Rosji i krajach WNP, a wraz z upływem czasu jej geografia zostanie poszerzona, obiecuje KM20.ru. W ciągu pierwszych dwóch tygodni od uruchomienia, przy zamówieniu ponad 20 tysięcy rubli, nie będziesz musiał płacić za dostawę. Koszt dostawy w regionie moskiewskim wynosi 350 rubli, aw Rosji - 500 rubli.

W najbliższej przyszłości strona planuje uruchomić blog modowy z wywiadami projektantów i wskazówkami, jak lepiej łączyć branding z asortymentu sklepu.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Pokaz masek: 6 napadów sklepowych z kostiumami
Chmura wiedzy

Pokaz masek: 6 napadów sklepowych z kostiumami

Dziś zamaskowani przestępcy Barack Obama i Guy Fawkes obrabowali sklep spożywczy Kurochka Ryaba w Krasnodarze: zabrali z sejfu 20 000 rubli. Wcześniej ktoś w tych samych maskach przyniósł biżuterię o wartości 1 miliona rubli ze sklepu jubilerskiego. H&F pamiętał, kogo napastnicy lubią się ubierać, gdy wyruszają do rabowania sklepów.
Czytaj Więcej
Dobre dane: 6 rynków, na których możesz zarabiać pieniądze za pomocą dużych zbiorów danych
Chmura wiedzy

Dobre dane: 6 rynków, na których możesz zarabiać pieniądze za pomocą dużych zbiorów danych

Finanse i ubezpieczenia Eric Schmidt, CEO Google SEO i współwłaściciel Civis Analytics, ostatnio zauważył, że ubezpieczenie jest najbardziej oczywistą aplikacją dla dużych zbiorów danych. Firmy zbierają wszystkie dane o osobie należącej do domeny publicznej i składają mu ofertę dotyczącą ubezpieczenia osobistego. Na przykład, jeśli jesteś fanem sportów ekstremalnych i regularnie jeździsz na wakacje, ubezpieczyciele mogą dowiedzieć się i sprzedać niezbędną usługę we właściwym czasie.
Czytaj Więcej
Zakodowane: Jak nauczyć się programowania od zera
Chmura wiedzy

Zakodowane: Jak nauczyć się programowania od zera

Codecademy Najpopularniejsza usługa w dziedzinie programowania szkoleń od zera, która otrzymała kilka znaczących rund finansowania. Znany z tego, że jest całkowicie darmowy i zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy nic nie rozumieją w programowaniu. Uczy podstawowych zasad pracy z JavaScript, HTML i CSS, Python i Ruby.
Czytaj Więcej