Ciekawe

KupiVip wprowadza pierwszy sklep offline

3 września sklep internetowy KupiVip otwiera pierwszy sklep offline na parterze centrum handlowego Gagarinsky. To było wokół życia wokół przedstawicieli strony.

Powierzchnia sklepu wyniesie 550 metrów kwadratowych. Marki premium i masowe będą sprzedawane tutaj z rabatami od 30 do 75%. Asortyment obejmuje Calvina Kleina, Patrizię Pepe, Baldinini, Fabi, Gucci, Furla, Armani, Armani Jeans, Loriblu i inne.

„W sklepie KupiVip zostanie zaprezentowanych około 10 tysięcy ubrań, butów i akcesoriów” - mówi sklep. Po otwarciu punktu organizowana jest sekcja z artykułami gospodarstwa domowego.

Kupivip

Adres: Ulica Wawiłowa, 3, centrum handlowe Gagarinsky

Czas pracy:
od 09:00 do 22:00

Oficjalna strona internetowa

Tel .: +7 (495) 967-78-67


W dniu oficjalnego otwarcia, 3 września, wszyscy odwiedzający otrzymają dodatkowe 20% zniżki na pierwsze zakupy.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak Indianin stworzył włoską markę w Moskwie
Historie

Jak Indianin stworzył włoską markę w Moskwie

W ciągu ostatnich kilku lat wielu zagranicznych biznesmenów i emigrantów opuściło Moskwę, fundusze venture są bardzo niechętne do inwestowania w rosyjskie firmy, a korporacje z niepokojem patrzą na ten kraj. Ale niektórzy cudzoziemcy nie zamierzają opuszczać stolicy. Życie wokół rozmawiało z założycielem Uomo Collezioni - indyjskim biznesmenem Johnnym Manglanim, który pracuje w Moskwie od ponad 20 lat, przeżył pierestrojkę, dwa kryzysy i nadal ubiera poważnych ludzi w stolicy.
Czytaj Więcej
Dlaczego Starbucks przetrwał bitwę z konkurentami
Historie

Dlaczego Starbucks przetrwał bitwę z konkurentami

Pierwszy Starbucks pojawił się w Seattle w 1971 roku: wówczas nauczyciel historii Zev Sigl i pisarz Gordon Bauker otworzyli kawiarnię z fasolą, nazwaną na cześć jednego z bohaterów powieści Moby Dick. Od tego czasu firma stała się jedną z największych sieci kawiarni na świecie: 20 tysięcy placówek otwartych w 65 krajach.
Czytaj Więcej
Co robią teraz zagraniczne firmy w Rosji
Historie

Co robią teraz zagraniczne firmy w Rosji

W ten weekend w Moskwie otworzył się pierwszy pełnoprawny sklep marki Victoria's Secret, który wcześniej nie sprzedawał nam swojej bielizny. Punkt sprzedaży detalicznej w centrum handlowym Evropeisky został udekorowany na różowo i ozdobiony fotografiami modeli w lnie. Jest to raczej niezwykłe wydarzenie, ponieważ w ciągu ostatniego półtora roku zagraniczne marki w zasadzie zamknęły swoje sklepy w Rosji.
Czytaj Więcej