Ciekawe

W Staropimenovsky Lane otwiera fryzjerka „Bird”

W miejscu sklepu z kosmetykami i biżuterią Bling Blings Jewellery przy Staropimenovsky Lane otwiera się fryzjerka „Bird”. Założycielka Bling Blings Jewellery, Maria Tymoszenko, relacjonuje to na swoim Instagramie.

W ostatnich godzinach lata mam dwie fajne wiadomości. Po pierwsze, nasz sklep i kursy z Mayakovskaya przenoszą się do nowego miejsca obok naszych przyjaciół - najfajniejszego studia baletowego @ balletomagia na bulwarze Tverskaya! I mamy już na to wiele planów - nowe kursy, nowe zajęcia i nowe fajne kosmetyki! Kolejną dobrą wiadomością jest to, że zamiast nas będzie teraz fryzjer Ptichka @birdiemoscow. Więc nasz fajny jasny pokój na Staropimenovskiy wpadł w dobre ręce! Daj nam dziesięć dni na rozbudowę, a my z przyjemnością przyjmiemy nowe miejsce. I tak, lekcje stylu nie poszły na marne - teraz mam musztardowe spodnie, jagodowe buty i kafelkowy płaszcz!

Zdjęcie opublikowane przez Maria Timoshenko (@mashalover) 31 sierpnia 2015 o 21:49 PDT

W rozmowie z Life wokół, współwłaścicielka Birds Ksenia Tumanova wyjaśniła, że ​​fryzjer przeprowadzał się na Staropimenovsky Lane ze statku Bruce, gdzie latem pracował projekt Birds o nazwie Birdie Summer. „Punkt na statku został pierwotnie stworzony jako tymczasowy, jesienią planowaliśmy przenieść się” - powiedziała Ksenia Tumanova.

Fryzjer zacznie przyjmować gości pod nowym adresem 15 września. Obecnie projekt nowego budynku jest finalizowany i trwają naprawy.

Z kolei założyciel Bling Blings Jewellery powiedział Lifeowi, że teraz sklep będzie działał przy Tverskaya Boulevard, budynek 9. Jeśli chodzi o powód przeprowadzki, według Tymoszenko, warunki najmu pod starym adresem nie są już odpowiednie dla projektu, a nowa powierzchnia sklepu jest mniejsza i taniej.

Ptak

Adres:Staropimenovsky Lane, 6

Czas pracy:
od 12:00 do 21:00

Oficjalna strona internetowa

Facebook

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Serbski bar z jedzeniem ulicznym Gužva, przebudowa cukierni Troika i piąty Pho'n'Roll
Odkrycie tygodnia

Serbski bar z jedzeniem ulicznym Gužva, przebudowa cukierni Troika i piąty Pho'n'Roll

Guzhva Adres: Zagorodny pr., 9 Telefon: +7 (812) 907-37-47 Średni rachunek: 800 rubli INSTAGRAM Jovan Rashet, właściciel serbskiej restauracji serbskiej kuchni, otworzył nowy projekt na Zagorodny Prospekt - ponownie z odrobiną plusku i chevapi, ale tym razem w demokratycznym formacie ulicznego baru z jedzeniem. Klasyczne serbskie motywy i styl uliczny zostały rozegrane we wnętrzu Guzhvy, co zostało wykonane przez projektantów studia Paum: sale zdobią kopie graffiti w Belgradzie, sufit pokryty jest tynkiem maszynowym, a jedna ze ścian jest wyłożona płytkami.
Czytaj Więcej