Ciekawe

Zespół FOTT otworzył przestrzeń na Maroseyka ze sklepem, barem i kawiarnią

Zespół sklepu z odzieżą męską FOTT otworzył nową przestrzeń przy ulicy Maroseyka, łącząc sklep z butami, bar i kawiarnię. O tym życiu opowiadali przedstawiciele projektu.

W ciągu dnia strona działa jako sklep i kawiarnia spółdzielni Czerny, a po 21:00 zamieni się w bar, który jednak ma zostać otwarty dopiero w połowie października. „Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, w której można nie tylko kupować trampki i popijać kawę po południu, ale także spędzić miły wieczór, rozmawiać z przyjaciółmi” - mówią właściciele.

W sklepie wzdłuż ścian po obu stronach zainstalowane są szafy transformatorowe: niektóre półki z trampkami są zamknięte wyjmowanymi panelami, niektóre sekcje są zarezerwowane do przechowywania towarów w hali. Szafki mają również specjalne przesuwane stoły, które będą używane podczas pracy paska. Pośrodku przestrzeni znajduje się licznik słupków, który pełni również funkcję stołu baristów. Stół dla DJ-ów jest czyszczony w niszy okna i zamykany pokrywką - w ciągu dnia powierzchnia ta służy do demonstracji towarów. W godzinach otwarcia sklepu oświetlenie jest dość jasne, a wieczorem wyciszone.

Fott

Adres: Ulica Maroseyka, 6/8

Godziny pracy sklepu:
od 10:00 do 22:00

Oficjalna strona internetowa

Tel .: +7 (499) 429-04-70


Wnętrze zostało wynalezione i zaprojektowane przez Eugene'a Rafalsona, który jest dyrektorem kreatywnym FOTT, Michaiłem Gannushkinem, który wcześniej pracował jako dyrektor artystyczny Gorky Park oraz pracownią architektoniczną Blockstudio.

Ceny trampek w sklepie są takie same jak na oficjalnej stronie FOTT. Tutaj możesz kupić obuwie męskie i damskie. Marki obejmują Reebok (około 6490 rubli za parę butów), Nike (8490 rubli), adidas Originals (4990 rubli) i Asics (7590 rubli).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya
Ciekawe

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya

Na placu Triumfalnaya w jednym ze szklanych pawilonów naprzeciwko wyjścia z metra otwarto burgera Heroes Burger - piąta instytucja sieci. O tym życiu wokół opowiedział swoim przedstawicielom. Nowi właściciele burgerów Heroes Burger, a są nimi twórcy projektu Gyros For Heroes, Igor Podstreshny i ​​Olga Korneeva, zostają uruchomieni przy udziale partnera Teahouse # 1 i przy wsparciu Local Food.
Czytaj Więcej
Irlandzki pub O'Donoghue został otwarty na ulicy Piatnickiej
Ciekawe

Irlandzki pub O'Donoghue został otwarty na ulicy Piatnickiej

Nowy pub z Pub Life Group (Lion's Head Pub, The Tipsy Pub, Tap & Barrel Pub, Punch & Judy Pub), o nazwie O'Donoghue's na cześć jednego z najstarszych pubów w Irlandii, został otwarty na ulicy Pyatnitskaya. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. O'Donoghue's Adres: st. Pyatnitskaya, 29 CZAS OTWARCIA: od 12:00 do 23:45 Przekąski Pikantne skrzydła - 495 rubli Quesadilla z kurczakiem - 395 rubli Glazurowane żebra dzika - 585 rubli Nachos Chili - 495 rubli Burgery Burger z marmurkową wołowiną - 525 rubli Burger z jagnięciną - 525 rubli Steki Filet mignon z papryką i kolendrą - 825 rubli Kruche steki wieprzowe z domowym kawiorem bakłażanowym - 725 rubli Pomysł: dublińska nazwa nowej moskiewskiej O'Donoghue istnieje od 1789 roku i jest jednym z najbardziej znanych pubów muzycznych na świecie, więc autorzy projektu postanowili przenieść tę specjalność fiku do nowej lokalizacji.
Czytaj Więcej
Ludzie w mieście: kto uprawia nordic walking?
Ciekawe

Ludzie w mieście: kto uprawia nordic walking?

Rower i bieganie w Moskwie już się zakorzeniły, ale niewielu słyszało o nordic walking - ludzie z kijkami spacerującymi po parku w pośpiechu wyglądają co najmniej dziwnie w oczach otaczających ich osób. A jednak w ciągu zaledwie kilku miesięcy w mieście otwarto kilka szkół, w których wszyscy uczą się bezpłatnego nordic walking: w Parku Gorkiego, Sokołnikach, Izmailovsky, Fili i Serebryany Bor.
Czytaj Więcej
Na ulicy Kazańskiej otworzy się bar 26/27
Ciekawe

Na ulicy Kazańskiej otworzy się bar 26/27

Na ulicy Kazańskiej, w miejscu kawiarni Smalldouble, otworzy się bar 26/27. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Koncepcja miejsca zmieni się całkowicie, chociaż zespół pozostał ten sam. Założycielami nowego baru są Stanislav i Daria Alexandrova (Smalldouble, Julia Child Bistro) i Alexander Avakumov, współzałożyciel grupy reklamowej SOWA i biznesmen Sergey Krasnyakov, którzy postanowili wesprzeć projekt.
Czytaj Więcej