Ciekawe

Na „Butelce” otwiera sklep odzieżowy „Zaporożec”

23 lutego sklep rosyjskiej marki odzieżowej Zaporozhets otwiera się na trzecim piętrze fabryki designerskiej Flacon. O tym życiu opowiadali przedstawiciele marki.

Tworząc ubrania projektanci Zaporożca postanowili pokonać nowe, rozpoznawalne obrazy. „Staraliśmy się sprowokować nostalgiczną łzę w starszym pokoleniu i entuzjastyczne okrzyki w młodości” - mówią w Zaporożcu.

„Zaporożec”

Adres:Bolshaya Novodmitrovskaya St., Building 36, Flacon Market, 3rd floor

Czas pracy:
od 10:00 do 21:00

Facebook

Zdjęcia dostarczone przez markę „Zaporożec”Zdjęcia dostarczone przez markę „Zaporożec”Zdjęcia dostarczone przez markę „Zaporożec”

Na przykład w Zaporożcu będzie można kupić koszulki z rozpoznawalnymi zdjęciami z pudełek zapałek, plakaty turystyczne z Krymu, medale wydane w Związku Radzieckim i wieżę Ostankino.

Wszystkie bluzy w sklepie kosztują 2600 rubli, koszulki - 950 rubli, spodnie - 3800 rubli, czapki - 1250 rubli i kurtki - od 8800 do 10500 rubli. Sprzedają również skarpetki (250 rubli), etui na iPhone'a (950 rubli), odznaki (250 rubli) i eko-mydło (250 rubli).

Obejrzyj wideo: Praktyka u Praktyka - Kurczak Pieczony - English subtitles (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Hostel „House Off” zamyka i sprzedaje meble
Ciekawe

Hostel „House Off” zamyka i sprzedaje meble

Hostel „Off House” na kanale Griboedov, 7 zamyka. Od 10 września do 15 września właściciele, którzy również prowadzą sklep z odzieżą vintage Off, organizują sprzedaż mebli i detali wewnętrznych. Będzie można kupić absolutnie wszystkie rzeczy, z których korzystali goście hostelu: od łóżek piętrowych i szaf po popielniczki i kubki.
Czytaj Więcej
Jak to działa: oszust banku
Ciekawe

Jak to działa: oszust banku

Kto zajmuje się szumowaniem W Moskwie jest około 10-15 poważnych grup, nikogo nie znam, ale nie sądzę, że są to odmrożeni bandyci lub gopnicy. Chociaż być może po prostu oceniam sam. W każdym razie mamy firmę intelektualną, dlatego osoby z wykształceniem inżynieryjnym lub programiści są bardziej zaangażowani w karty - ogólnie rzecz biorąc, inteligencja techniczna.
Czytaj Więcej