Styl

Wygląd: Tatyana Stepanenko, dyrektor działu mody w agencji PR

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych Moskali o zrobienie zdjęć na ulicy i powiedzenie im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. W tym tygodniu Life around zrobiło zdjęcie dyrektorowi mody R.S.V.P. Tatiana Stiepanenko na Zubovsky Boulevard.

TATIANA STEPANENKO

PR DYREKTOR KIERUNKÓW MODY

GŁÓWNY KIERUNEK MODY I JEST PARTNEREM W PR-AGENCJI R.S.V.P. ZAKUPY W MOSKWIE PREFEROWANE ZAMÓWIENIA W SKLEPACH INTERNETOWYCH I SPRZEDAŻY ZA GRANICĄ.

On Tan: Sukienka Thakoon, kardigan Iro, płaszcz Dolce & Gabbana, buty z ceremonii otwarcia, torba 3.1 Phillip Lim.
O RZECZACH

Sukienka Thakoon

Sukienkę znalazłem w Tsvetnoy, na samej wyprzedaży garażowej, gdzie wszyscy kupili coś dla siebie, ale nie jestem zawstydzony! Od czasu do czasu kupuję tę markę, ale nie tak często. W przeciwieństwie do, na przykład, Dries Van Noten, nie mam na to ochoty.


Iro Cardigan

Naprawdę podoba mi się ta marka iz czasem będę miał wiele ich rzeczy. Chociaż jest tylko koszulka i podobny kardigan. Mają też ciekawą odzież wierzchnią. Kupiłem w sklepie internetowym.


Płaszcz Dolce & Gabbana

Płaszcz z sezonu przedostatniego, który był bardzo nietypowy dla Dolce & Gabbana, został zakupiony przypadkowo na sprzedaży w centralnym domu towarowym w Barvikha.


Ceremonia otwarcia butów

Ostatnio kupiony w Nowym Jorku. Pochodzą ze wspólnej kolekcji OC i Roberta Clergerie. Naprawdę lubię te wszystkie amerykańskie marki, takie jak Alexander Wang, 3.1 Phillip Lim i wydaje się nawet, że teraz wszyscy mają dość głównego nurtu, a Amerykanie mają przyszłość.


Torba 3.1 Phillip Lim

Również przywieziony z Nowego Jorku. Zgubiła drugi łańcuch, ale nic takiego.


Biżuteria

Philippe Audibert zamówił markowe bransoletki na Net-A-Porter.com, wszystkie trzy jednocześnie. Przywiozłem resztę biżuterii w stylu buddyjskim z Bali. Pierścień ma już osiem, a nawet dziesięć lat, kupiłem go na zabytkowym podium i praktycznie nigdy go nie zdejmuję. Kolejny pierścionek Maison Martin Margiela, który wygląda jak dwa, pochodzi z nowej kolekcji.


O SKLEPACH

Najczęściej kupuję rzeczy w Leform. Na drugim miejscu znajduje się Net-A-Porter.com. Ogólnie rzecz biorąc, większość rzeczy dostaję za granicę, ponieważ często wyjeżdżam w podróże służbowe i mam czas na zakupy. Zamawiam coś w The Outnet, gdzie można kupować rzeczy ze świetnymi rabatami. W Moskwie mogę kupić buty w centralnym domu towarowym lub w brzozie. W Kuznetsky Most 20 lubię Acne, Nina Donis i Comme des Garcons. Z zadowoleniem przyjmuję sprzedaż, ponieważ sam pracuję w tej branży i nie uważam za konieczne przepłacania. Jeśli potrzebujesz konkretnej rzeczy, wolę zamówić ją przez Internet niż kupić w Moskwie. Na przykład, Acne, jak niedawno się dowiedziałem, ma bardzo fajny sklep internetowy, który sprzedaje stare i nowe kolekcje, a zakres rozmiarów jest duży.

Zdjęcia: Daria Khropacheva

Obejrzyj wideo: WYGLĄD nie JEST NAJWAŻNIEJSZY (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów

Oculus Rift dla czołgisty, który jest wirtualną rzeczywistością do kontrolowania czołgu Hełm Oculus Rift może być używany nie tylko w grach: pewnego dnia dowiedział się, że armia norweska testuje urządzenie do własnych celów. Na poligonie wojskowym w Rennes mechanicy kierowców kontrolują czołgi w hełmach rzeczywistości wirtualnej - pozwala to uzyskać 360-stopniowy widok wokół samochodu.
Czytaj Więcej
Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie

Duże sieci handlowe i deweloperzy coraz częściej zamawiają nowe sklepy i centra handlowe przez znanych architektów, oczekując, że nietypowy design przyciągnie nowych klientów. H&F dowiedział się, jak wyglądają najciekawsze sklepy na świecie. SunnyHills Confectionery LOKALIZACJA Tokio, Japonia Data otwarcia 2013 Architekt Kengo Kuma Tajwańska firma SunnyHills jest jedną z głównych sieci cukierniczych w Azji Południowo-Wschodniej.
Czytaj Więcej
People X: Secret Labs of the Future Lab w Google
Przyszłość

People X: Secret Labs of the Future Lab w Google

Google X jest ulubionym pomysłem Siergieja Brina: częściowo tajne laboratorium badawcze specjalizujące się w fantastycznych i prawie niemożliwych do zrealizowania projektach, które powinny zmienić otaczający nas świat. Na temat Google X prawie nic nie wiadomo, ale Google Glass opracowuje okulary rzeczywistości rozszerzonej i poważnie zastanawia się nad fantastycznymi pomysłami, np. Windami kosmicznymi lub latającymi deskami z „Powrót do przyszłości”.
Czytaj Więcej
Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES
Przyszłość

Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES

Consumer Electronics Show (CES) zakończyło się w piątek w Las Vegas, na którym firmy zaprezentowały swoje najnowsze produkty z zakresu elektroniki użytkowej. Oprócz gigantów technologicznych uczestniczyły w nim młode firmy. Wybraliśmy najciekawsze pomysły startupowe prezentowane na wystawie, które w przyszłości mogą zmienić świat.
Czytaj Więcej