Styl

Wygląd: Evgeny Nemchinov, fryzjer

Raz w tygodniu redakcja fotografuje jednego ze znajomych mieszkańców miasteczka na ulicy i jednocześnie prosi, aby powiedzieć, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. Dziś Evgenia Nemchinov stała się bohaterem kolumny „Wygląd” - sfotografowaliśmy go w ogrodzie dla nich. Bauman.

Jewgienij Niemczinow

36 lat, fryzjer

W ogóle nie chce kupować ubrań, ale jeśli chodzi o zakupy, ogranicza się to do małych rosyjskich sklepów.

O Eugene: Koszulka Uniqlo, koszula Matix, przycięte spodnie wojskowe, plecak Eastpak, trampki G-Star.
O rzeczach

Trampki G-Star

Po raz drugi kupuję ten model tutaj w Moskwie. Ten sam kolor, ten sam rozmiar. Bardzo je lubią za prostotę i wygodę.

Krótkie spodenki bez nazwy

Szorty były kiepskimi spodniami wojskowymi, ale je przeciąłem i stały się dobrymi spodniami. Kupiłem kamuflaż w sklepie, gdzie przypadkiem poszedłem.

Koszulka Uniqlo

Jest to tak prosta koszulka, że ​​nie ma o niej nic do powiedzenia.

Koszula Matix

Znalazłem go w sklepie Przyjaźń na Butelce, który otworzyli moi przyjaciele. Ogólnie rzecz biorąc, sprzedają tam odzież sportową dla łyżwiarzy, ale przypadkiem kupiłem koszulę, kiedy po raz pierwszy poszedłem zobaczyć się z chłopakami.

Okulary Ray-Ban

W pewnym momencie zdecydowałem się na model - lotników i od pięciu lat chodzę tylko w nich. Soczewki, niektóre szczegóły się zmieniają, ale forma pozostaje niezmieniona. W szczególności te okulary są prezentem.

Plecak Eastpak

Kupiony w „Europejskiej”. Jest to na ogół najstarsza rzecz, jaką mam.

O sklepach

Rzadko kupuję ubrania i kiedy jest to konieczne, ponieważ nawet tego, co już mam, nie można tolerować. W rzeczywistości staram się go wcale nie kupować, a ze względu na zawód często zdarza się, że ubrania przychodzą do mnie osobiście. Za każdym razem, gdy odwiedzam Jekaterynburg, zdecydowanie kupuję coś w sklepie Forum, ponieważ jest to jeden z najlepszych sklepów w Rosji, który sprzedaje ekstremalną odzież sportową. Ale zwykle wydaje pieniądze tylko na pościel. Próbowałem wybrać coś w Internecie, ale nigdy nie przyszło do zamówienia i płatności. Nie chodzę też na ubrania używane, ponieważ bardziej lubię nowe ubrania. I nic nie kupuję za granicą: moim zdaniem wszystko już jest.

Zdjęcia: Julia Tatatarchenko

Obejrzyj wideo: WYGLĄD nie JEST NAJWAŻNIEJSZY (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Jak zarabiać na starych zdjęciach
Wykonane przeze mnie

Jak zarabiać na starych zdjęciach

Dziennikarz Anastasia Sukhomlinova i fotograf Georgy Keimakh zaprzyjaźnili się podczas studiów na Wydziale Historycznym RSUH. Obaj lubili amerykańską historię i fotografię, a kiedyś zobaczyli prace słynnego afroamerykańskiego fotografa z początku XX wieku - Jamesa Van Der Zee, który był właścicielem popularnego studia fotograficznego Harlem.
Czytaj Więcej
Rosyjski Pointe: Baletki, które podbiły USA
Wykonane przeze mnie

Rosyjski Pointe: Baletki, które podbiły USA

Urodzona w Petersburgu Alexander Efimov przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych w wieku 16 lat, aw wieku 20 lat zarejestrowała rosyjską firmę Pointe, która specjalizuje się w butach baletowych, ubraniach i akcesoriach. Zaczęła od zakupów od rosyjskich producentów, ale potem zaczęła tworzyć własne kolekcje. Rynek amerykański został już zdobyty, teraz zmierza do Europy.
Czytaj Więcej