Styl

Wygląd: Evgeny Nemchinov, fryzjer

Raz w tygodniu redakcja fotografuje jednego ze znajomych mieszkańców miasteczka na ulicy i jednocześnie prosi, aby powiedzieć, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. Dziś Evgenia Nemchinov stała się bohaterem kolumny „Wygląd” - sfotografowaliśmy go w ogrodzie dla nich. Bauman.

Jewgienij Niemczinow

36 lat, fryzjer

W ogóle nie chce kupować ubrań, ale jeśli chodzi o zakupy, ogranicza się to do małych rosyjskich sklepów.

O Eugene: Koszulka Uniqlo, koszula Matix, przycięte spodnie wojskowe, plecak Eastpak, trampki G-Star.
O rzeczach

Trampki G-Star

Po raz drugi kupuję ten model tutaj w Moskwie. Ten sam kolor, ten sam rozmiar. Bardzo je lubią za prostotę i wygodę.

Krótkie spodenki bez nazwy

Szorty były kiepskimi spodniami wojskowymi, ale je przeciąłem i stały się dobrymi spodniami. Kupiłem kamuflaż w sklepie, gdzie przypadkiem poszedłem.

Koszulka Uniqlo

Jest to tak prosta koszulka, że ​​nie ma o niej nic do powiedzenia.

Koszula Matix

Znalazłem go w sklepie Przyjaźń na Butelce, który otworzyli moi przyjaciele. Ogólnie rzecz biorąc, sprzedają tam odzież sportową dla łyżwiarzy, ale przypadkiem kupiłem koszulę, kiedy po raz pierwszy poszedłem zobaczyć się z chłopakami.

Okulary Ray-Ban

W pewnym momencie zdecydowałem się na model - lotników i od pięciu lat chodzę tylko w nich. Soczewki, niektóre szczegóły się zmieniają, ale forma pozostaje niezmieniona. W szczególności te okulary są prezentem.

Plecak Eastpak

Kupiony w „Europejskiej”. Jest to na ogół najstarsza rzecz, jaką mam.

O sklepach

Rzadko kupuję ubrania i kiedy jest to konieczne, ponieważ nawet tego, co już mam, nie można tolerować. W rzeczywistości staram się go wcale nie kupować, a ze względu na zawód często zdarza się, że ubrania przychodzą do mnie osobiście. Za każdym razem, gdy odwiedzam Jekaterynburg, zdecydowanie kupuję coś w sklepie Forum, ponieważ jest to jeden z najlepszych sklepów w Rosji, który sprzedaje ekstremalną odzież sportową. Ale zwykle wydaje pieniądze tylko na pościel. Próbowałem wybrać coś w Internecie, ale nigdy nie przyszło do zamówienia i płatności. Nie chodzę też na ubrania używane, ponieważ bardziej lubię nowe ubrania. I nic nie kupuję za granicą: moim zdaniem wszystko już jest.

Zdjęcia: Julia Tatatarchenko

Obejrzyj wideo: WYGLĄD nie JEST NAJWAŻNIEJSZY (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Life around wprowadza nową serię, w której można kupić bardziej opłacalne.
Czytaj Więcej
Gdzie kupić herbatę Puer
Styl

Gdzie kupić herbatę Puer

Po raz pierwszy dowiedziałem się o chińskiej herbacie Puer niedawno z jakiegoś materiału sieciowego na temat Puer Race - rzekomo ze względu na zawiłości technologii przygotowywania, ta herbata - podobnie jak koniak - starsza, droższa. A świat na ten temat oszalał: obywatele na całym świecie polują, zbierają i zarabiają fortuny.
Czytaj Więcej
Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga
Styl

Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga

Philip Mironov, szczególnie w Life, spędził tydzień w najtańszych hostelach w Moskwie. Pierwszą część można przeczytać tutaj, a dziś - trzecią i czwartą noc w HM i Napoleon. Trzecia noc HM Hostel Moscow Cena: 20-25 $ Adres: M. Afanasyefsky lane, 33/1, apt. 14 Telefon: +7 495 778-85-01 HM - to duże, poniżej trzystu kwadratowych mieszkań w przedrewolucyjnym budynku.
Czytaj Więcej