Styl

Wygląd: Aleksiej Chazow, pracownik rodziny Probka

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze Aleksiej Chazow, barman w restauracji Jerome, sfotografował Życie niedaleko Pięciu Kątów.

Aleksiej Chazow

32 lata, barman

Zamawia rzeczy przez Internet i kupuje na wycieczki, zwracając najpierw uwagę
na materiał i jakość cięcia.

Na Alexey: Kurtka Golden Bear, koszula Ralph Lauren, jeansy A.P.C., trampki Kitsune, bransoletka ID, portfel Maxx & Unicorn
O rzeczach

 

Kurtka Golden Bear

Od dawna jest zaskoczony nabyciem tak zwanej bulwy. Przez długi czas nie zwróciłem uwagi na nic dobrego, więc zamierzałem skorzystać z usług marki House of Billiam, która szyje takie kurtki na zamówienie. Potem przypadkowo natknął się na to na stronie internetowej Oi Polloi i zdał sobie sprawę, że można zatrzymać wyszukiwanie. Były jednak pewne problemy, z którymi wiąże się wiele zakupów online: okazało się, że jest to właściwe. Ale nie mogłem się wycofać, więc musiałem zamówić ten sam większy.

 

Koszula Ralph Lauren

Nic nadprzyrodzonego, kolejna koszula Oxford, tylko z polo na piersi. Zamówiony także w sklepie internetowym, tym razem z rozmiarem wszystko było w porządku.

Dżinsy A.P.C.

Kiedy pojechałem do Paryża po raz drugi, wiedziałem na pewno, że bez nich nigdy nie wrócę. Poprzednia para została spalona kwasem siarkowym z wycieku baterii i nie chcę słyszeć nic więcej o innych dżinsach. Model nosi nazwę Petit Standard. Można go znaleźć w wielu multibrandach i Internecie, ale tylko w markowych sklepach w Paryżu spotkałem te wykonane z japońskiego dżinsu.

 

Trampki Kitsune

Jedna z niewielu rzeczy nabytych w Petersburgu. Posiadanie takich trampek przez długi czas było częścią moich planów. Ale odkryłem je przypadkiem - po raz pierwszy od dwóch lat skorzystałem ze zniżki na dzień i noc. Za pełną cenę prawie nie kupiłbym ich tam, ale były sprzedawane z 60% rabatem, co było całkiem do przyjęcia.

 

Bransoletka ID

Srebrna bransoletka wojskowa z początku ubiegłego wieku - kiedyś wygrawerowano na niej imię żołnierza, ale teraz została prawie całkowicie wymazana. Przez długi czas próbowałem przekonać sprzedawcę w serwisie eBay, aby przesłał go mi. Powiedział mi, że Poczta Rosyjska nie jest beznadziejna i że w przypadku zagubienia paczki nie będę miał na nią żadnych skarg. Właściciel bransoletki zgodził się ją mi sprzedać tylko dlatego, że miał rosyjską dziewczynę o jakimś heroicznym rodowodzie. Gdy paczka była włączona, pisałem cały czas, zmartwiony.

 

Portfel Maxx & Unicorn

Wykonany z jednego kawałka skóry jest to dzieło rzemieślników z Brooklynu. W przeciwieństwie do mojego drugiego portfela, ten jest dość cienki i łatwo mieści się w kieszeni jeansów. Do tego kochamy. Cóż, nawet w przypadku kolorów kamuflażu. Jedynym minusem jest to, że jest mało przydatny na wycieczkach: jest przyszyty do rozmiarów banknotów dolarowych i euro nie pasuje do niego.

O sklepach

Nie boję się wydawać nieoryginalnych, ale dla mnie osobiście możliwość robienia zakupów w Petersburgu ma tendencję do zera. Jedynym sklepem w mojej pamięci był późny Zing na Sadovayi. W sklepach marek masowych można mnie zwabić jedynie potrzebą aktualizacji zapasów skarpet. Naprawdę doceniam materiał i jakość szycia w ubraniach, a jeden rodzaj wieszaków z niekończącymi się rzędami tych samych rzeczy sprawia mi smutek. Myślę, że najbardziej akceptowalnym sposobem na ubieranie się bez opuszczania miasta i nie ryzykowania online jest używanie. To prawda, że ​​do tego trzeba mieć pewną organizację duchową. Osobiście nie odważę się odkrywać starożytności: wszystkie używane rzeczy, które mówiły „kup mnie”, pochodziły z sekcji z mundurami wojskowymi.

Obejrzyj wideo: WYGLĄD nie JEST NAJWAŻNIEJSZY (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya
Ciekawe

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya

Na placu Triumfalnaya w jednym ze szklanych pawilonów naprzeciwko wyjścia z metra otwarto burgera Heroes Burger - piąta instytucja sieci. O tym życiu wokół opowiedział swoim przedstawicielom. Nowi właściciele burgerów Heroes Burger, a są nimi twórcy projektu Gyros For Heroes, Igor Podstreshny i ​​Olga Korneeva, zostają uruchomieni przy udziale partnera Teahouse # 1 i przy wsparciu Local Food.
Czytaj Więcej
Irlandzki pub O'Donoghue został otwarty na ulicy Piatnickiej
Ciekawe

Irlandzki pub O'Donoghue został otwarty na ulicy Piatnickiej

Nowy pub z Pub Life Group (Lion's Head Pub, The Tipsy Pub, Tap & Barrel Pub, Punch & Judy Pub), o nazwie O'Donoghue's na cześć jednego z najstarszych pubów w Irlandii, został otwarty na ulicy Pyatnitskaya. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. O'Donoghue's Adres: st. Pyatnitskaya, 29 CZAS OTWARCIA: od 12:00 do 23:45 Przekąski Pikantne skrzydła - 495 rubli Quesadilla z kurczakiem - 395 rubli Glazurowane żebra dzika - 585 rubli Nachos Chili - 495 rubli Burgery Burger z marmurkową wołowiną - 525 rubli Burger z jagnięciną - 525 rubli Steki Filet mignon z papryką i kolendrą - 825 rubli Kruche steki wieprzowe z domowym kawiorem bakłażanowym - 725 rubli Pomysł: dublińska nazwa nowej moskiewskiej O'Donoghue istnieje od 1789 roku i jest jednym z najbardziej znanych pubów muzycznych na świecie, więc autorzy projektu postanowili przenieść tę specjalność fiku do nowej lokalizacji.
Czytaj Więcej
Ludzie w mieście: kto uprawia nordic walking?
Ciekawe

Ludzie w mieście: kto uprawia nordic walking?

Rower i bieganie w Moskwie już się zakorzeniły, ale niewielu słyszało o nordic walking - ludzie z kijkami spacerującymi po parku w pośpiechu wyglądają co najmniej dziwnie w oczach otaczających ich osób. A jednak w ciągu zaledwie kilku miesięcy w mieście otwarto kilka szkół, w których wszyscy uczą się bezpłatnego nordic walking: w Parku Gorkiego, Sokołnikach, Izmailovsky, Fili i Serebryany Bor.
Czytaj Więcej
Na ulicy Kazańskiej otworzy się bar 26/27
Ciekawe

Na ulicy Kazańskiej otworzy się bar 26/27

Na ulicy Kazańskiej, w miejscu kawiarni Smalldouble, otworzy się bar 26/27. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Koncepcja miejsca zmieni się całkowicie, chociaż zespół pozostał ten sam. Założycielami nowego baru są Stanislav i Daria Alexandrova (Smalldouble, Julia Child Bistro) i Alexander Avakumov, współzałożyciel grupy reklamowej SOWA i biznesmen Sergey Krasnyakov, którzy postanowili wesprzeć projekt.
Czytaj Więcej