Styl

Wygląd: lekarz i muzyk Kirill Borisov

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze - urolog, muzyk z grupy Superficial Random Knowledge Owridge i projektant lokalnej kawiarni na Brooklynie Kirill Borisov, którego życie sfotografowano w pobliżu Ogrodu Taurydów.

Kirill Borisov

26 lat, lekarz, muzyk, projektant

Preferuje funkcjonalne rzeczy
oraz szwedzka marka WeSC. Rzadko robi zakupy.

Cyryl: Parka WeSC, kurtka WeSC, jeansy noname, buty WeSC, czapka WeSC, zegarek Casio, okulary elektryczne, rower prefabrykowany.

O rzeczach

 

WeSC Park

Prosty i przyjemny park. W tej chwili najcieplejsza rzecz w mojej garderobie. Naprawdę mam na to nadzieję tej zimy. Kolejny duży bonus: kaptur pozwala zobaczyć minimum ludzi.

 

Kurtka WeSC

Zaskakujące, tak podstawowa rzecz jak szara kurtka pojawiła się na WeSC dopiero w tym roku. Oczywiście od razu to zrozumiałem, jako coś od stuleci.

 

Dżinsy noname

Dość stara para i jest wygodniejsza z dnia na dzień. Cechy są dość przeciętne, co mnie cieszy. Nie lubię zbyt drogich jeansów i nowych rzeczy. Dlatego są one dla mnie idealne.

 

Buty WeSC

Mam trudną historię z butami. Poszukuję jednej idealnej pary, którą mógłbym nosić przez całe życie bez wahania. I zastąp go tym samym, gdy przeszłość się zużyje. Te buty są jednym z głównych pretendentów do tego postu. Teraz przechodzi testy. Wcześniej byli Keds Champion Black / Black, ale okazali się surowi.

 

Czapka z daszkiem

Z jakiegoś powodu kocham traktory, mam ich wiele. Jest to prawdopodobnie najbardziej ulubiony teraz. Jak tylko zobaczyłem, od razu zrozumiałem: zwycięstwo.

 

Zegarek Casio

Wziąłem go od mojego przyjaciela i naprawdę nie chcę go oddawać. Ostatnio miałem wiele różnych zegarków. Czasami nawet kilka naraz. Ale wszyscy ponieśli ten sam los - zostać pokonanym podczas upadku z czegoś. I ten zegarek przetrwał dość brutalny upadek od wielkiego i pozostał nietknięty. Poza tym jestem już na tyle pewny siebie, że muszę przyznać, że niczego nie rozumiem na zegarku ze strzałkami.

 

Okulary elektryczne

Kupiłem je tego lata w zamkniętym, niestety, sklepie Balance na Piotrogrodzie. Bardzo podobał mu się ten sklep, moim zdaniem był i pozostanie w pamięci jako idealny sklep z deskorolkami.

 

Prefabrykowany rower

Planowałem od dłuższego czasu, a latem w końcu zmontowałem rower ze stałym sprzętem. Od tego czasu podróżuję prawie codziennie, a nawet szczęście, że pogoda w tym roku pozwala jeździć do późnej jesieni. Z wyjątkiem twarzy złamanej na krawężniku - 100% przyjemności.

O sklepach w Petersburgu

Od kilku lat jestem WeActivist. Oznacza to, że wybieram rzeczy z każdej nowej kolekcji, którą lubię i są one wysyłane do mnie przez lokalnego dystrybutora Sneakers.ru. Szwedzka marka WeSC wspiera zatem różnych interesujących ich ludzi na całym świecie. Ich wizja mody ulicznej w dużej mierze pokrywa się z moją, więc gdzieś około 80% mojej garderoby to marka.

Prawie nie chodzę na zakupy i rzadko kupuję rzeczy. Czasami tylko koszulki na koncertach zespołów, które kocham. Ja też prawie nigdy nie korzystam ze sklepów internetowych.

Wydaje mi się, że sytuacja z ubraniami w mieście stała się znacznie lepsza. Jedynym minusem jest to, że kupujący często próbują wprowadzić superkompatybilność i rzadkość, zapominając o klasycznych modelach w klasycznych kolorach. Są to najwyraźniej pozostałości syndromu radzieckiego. Przede wszystkim warto pamiętać o bezpośrednim celu rzeczy.

Obejrzyj wideo: WYGLĄD nie JEST NAJWAŻNIEJSZY (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole
Odkrycie tygodnia

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole

Bigrib "45 równolegle" ADRES: Tsvetnoy Boulevard, 15, s. 1 OFICJALNY TRYB PRACY NA STRONIE: pon.-pt., niedz .: 12:00 do 00:00, pt.-sob .: od 12:00 do 03 : 00 ŚREDNIA: 3000 rubli Restauracja z kuchnią krajów położoną na 45 stopniu szerokości geograficznej północnej i południowej. Dotyczy to na przykład Francji, Szwajcarii, Włoch, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Kazachstanu, Chin, Mongolii, Korei, Japonii i Kanady.
Czytaj Więcej
„Geraldine” Posner, I Like Bar 2.0 i „Butcher's Pie”
Odkrycie tygodnia

„Geraldine” Posner, I Like Bar 2.0 i „Butcher's Pie”

„Butcher's Pie” Adres: ul. Novy Arbat, 17 godzin: nie-czw. Od 11:00 do 00:00, piątek-sobota do 01:00 Przeciętny rachunek: 1500 rubli facebook W menu jest naprawdę dużo ciast, są bardzo różne: tureckie łodzie pide, kishi , pizze, a nawet kruche. Mają także wszystkie dodatki: są placki rybne, pizza z czterema serami, odmiany owoców morza i ciasto z podrobów z kurczaka.
Czytaj Więcej
„VietKafe” w Pokrovce, rodzinnej kawiarni Point 242, sklep z piwem rzemieślniczym BeerGeek
Odkrycie tygodnia

„VietKafe” w Pokrovce, rodzinnej kawiarni Point 242, sklep z piwem rzemieślniczym BeerGeek

Coffee Shop Point 242 Mała rodzinna kawiarnia na ulicy Petra Romanova w pobliżu stacji metra Kozhukhovskaya. Według jego właściciela, Artema Sorokina, głównymi inspiratorami są kawiarnie Good Enough, West 4, Double B, czarna spółdzielnia i Les. Właściciel wykonał wszystkie meble w kawiarni ze swoim bratem. Na przykład stół barista został zmontowany z palet.
Czytaj Więcej