Styl

Wygląd (Moskwa): Anna Biczewska, redaktor naczelna Iknow.travel

W cotygodniowej kolumnie „Wygląd” Życie wokół robi zdjęcia znajomym mieszkańcom miasta na ulicy i prosi ich, aby powiedzieli ci, jakie marki noszą i co myślą o sklepach w Moskwie. W tym tygodniu sfotografowaliśmy Annę Biczewską w Ogrodzie Baumana.

Anna Biczewska

34 lata, redaktor naczelny Iknow.travel, współzałożyciel imprez obiadowych Stay Hungry

Kupuje ubrania zależnie od okoliczności, nie myśląc o markach, nie korzysta z usług sklepów internetowych, uwielbia klasyczne nadzieje, że pewnego dnia zdobędzie stylistę.

Na Annie:Szalik Pirosmani, płaszcz Maison Scotch, torba Dooney & Bourke, spodnie See by Chloe, koszula Et Vous, bezimienne rękawiczki i okulary, pierścień repliki, buty Hope.

O rzeczach

 

Szalik Pirosmani

Petersburg, jeśli się nie myli, marka. Szalik został zakupiony kilka lat temu na niedzielnym rynku z okazji - nadchodzącego chłodu, nigdy nie widziałem tej marki nigdzie indziej.

 

Płaszcz Maison Scotch

Płaszcz został kupiony kilka lat temu w Madrycie, w niewielkiej okolicy różnych ładnych sklepów, niedaleko St. Market. Anton. Płaszcz jest prawdopodobnie najczęstszym elementem mojej garderoby po dżinsach i skórzanych kurtkach,
szkoda tylko, że sezon dla niego w Rosji jest wyjątkowo krótki.

 

Torba Dooney & Bourke

Kupiony w zeszłym roku na pchlim targu w Williamsburgu w Nowym Jorku, teraz prawie nigdy się z nim nie rozstaję. Na tym samym rynku znalazłem cztery sukienki w stylu vintage, wełnianą kurtkę, kolbę skautów i skórzaną czerwoną kanapę z lat 60. Przeważnie moje podróże z mężem na wszelkiego rodzaju rynki kończą się zakupem artykułów wyposażenia wnętrz i dekoracji, a nie ubrań. Przywieźliśmy więc mały stolik ze Sztokholmu iz Lizbony - porcelanową wazę, kilka karafek, konewek i garnków, garść widelców i łyżek - wszystko na nasz projekt Stay Hungry.

 

Spodnie See by Chloe

Nie mam już nic z tej marki, ale kupiłem spodnie w centralnym domu towarowym lub na podium, i tylko one pozostały po eksperymencie ze stylistką pięć lat temu. Udusiła mnie ropucha i wróciłem do zakupów w drogich sklepach - wszystko oprócz tych spodni. Teraz są to najdroższe spodnie w mojej garderobie.

 

Koszula Et Vous

Kupiony w Paryżu sześć lat temu, gdzie nie pamiętam.

 

Buty Nadziei

Kupiony w Sztokholmie, w sklepie o tej samej nazwie.

 

Pierścień starodawny szkic

Pierścionek to prezent od męża, wykonany ręcznie przez moją dziewczynę. Jest to replika pierścienia z początku XX wieku, a pomysł został skradziony starej kobiecie w Londynie.

 

Nienazwane okulary i rękawiczki

Okulary kupione podczas podróży po południowych Indiach, rękawiczki - nieznana marka, kupione nieznane gdzie i kiedy.

O sklepach

Właściwie nie jestem fanem przebierania się, w ostatnim czasie byłem dość użyteczny. Nie mam marek, do których czułbym cześć lub ciągłą miłość. Często nie wiem wcale, jaką mam markę; kupowanie dla mnie jest raczej sytuacyjne i nie zawsze logiczne. Moja garderoba żyje własnym życiem, jest w niej wiele naprawdę interesujących rzeczy, ale nie są ze sobą przyjaciółmi, więc często się nudzą w szafie.

Najczęściej możesz mnie znaleźć w dżinsach i swetrze, po prostu dlatego, że jest wygodny lub jest to pierwsza rzecz, która jest pod ręką. Bardziej prawdopodobne jest, że znam zdjęcie Steve'a Jobsa, w którym co dekadę ma na sobie te same dżinsy, czarny golf i trampki z napisem „Nadal myślisz, co należy nosić do pracy?” Oto ta sama historia ze mną, coraz mniej czasu szukam ubrań, a marki mniej dla mnie znaczą. Chociaż pewnego dnia mam nadzieję znaleźć stylistę, który kupi dla mnie i odbierze dla mnie piękne rzeczy, ale nie dla szalonych tysięcy, które kosztują przyzwoite ubrania w Moskwie. Absolutnie nie jestem gotowy za wiele zapłacić.

Zdjęcia: Julia Tatatarchenko

Obejrzyj wideo: Dlaczego współczesne 30-latki wyglądają młodziej niż kiedyś? (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy tygodnia: Szaliki
Styl

Rzeczy tygodnia: Szaliki

Uniqlo, 399 s. 60% akryl, 40% wełna atrium, Zemlyanoy Val, 33 +7 (495) 970-15-55 Topman, 359 str. 100% akrylowy „europejski” plac stacji Kijów, 2 +7 (495) 980-51-72 Penfield, 1500 str. 100% bawełny Fott Stoleshnikov per., 7, str. 5 +7 (926) 082-84-85 Henrik Vibskov, 5,200 str. 60% jedwab, 40% bawełna "Kuznetsky Most 20" Kuznetsky Most, 20 +7 (495) 623-78-88 Johnstons, 2900 str.
Czytaj Więcej
Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku
Styl

Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku

W tym roku znacznie łatwiej było znaleźć ciekawe rzeczy do jazdy na łyżwach: w samym Parku Gorky pojawiły się jednocześnie trzy linie zimowych ubrań i różnych akcesoriów: czapki, mitenki, skarpetki, szaliki, a nawet swetry. Wokół życie odkryło, kto produkuje rzeczy na lodowiska, ile kosztują i z czego są wykonane.
Czytaj Więcej
Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina
Styl

Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - architekt i projektant Nikolay Nikitin, który kieruje Story Store.
Czytaj Więcej
Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator
Styl

Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze - kurator i dyrektor artystyczny przyszłego baru w „Piętro” Sveta Bekasova, którego życie sfotografowano na dachu Ligowskiego, 74.
Czytaj Więcej