Styl

Wygląd (Moskwa): Anna Biczewska, redaktor naczelna Iknow.travel

W cotygodniowej kolumnie „Wygląd” Życie wokół robi zdjęcia znajomym mieszkańcom miasta na ulicy i prosi ich, aby powiedzieli ci, jakie marki noszą i co myślą o sklepach w Moskwie. W tym tygodniu sfotografowaliśmy Annę Biczewską w Ogrodzie Baumana.

Anna Biczewska

34 lata, redaktor naczelny Iknow.travel, współzałożyciel imprez obiadowych Stay Hungry

Kupuje ubrania zależnie od okoliczności, nie myśląc o markach, nie korzysta z usług sklepów internetowych, uwielbia klasyczne nadzieje, że pewnego dnia zdobędzie stylistę.

Na Annie:Szalik Pirosmani, płaszcz Maison Scotch, torba Dooney & Bourke, spodnie See by Chloe, koszula Et Vous, bezimienne rękawiczki i okulary, pierścień repliki, buty Hope.

O rzeczach

 

Szalik Pirosmani

Petersburg, jeśli się nie myli, marka. Szalik został zakupiony kilka lat temu na niedzielnym rynku z okazji - nadchodzącego chłodu, nigdy nie widziałem tej marki nigdzie indziej.

 

Płaszcz Maison Scotch

Płaszcz został kupiony kilka lat temu w Madrycie, w niewielkiej okolicy różnych ładnych sklepów, niedaleko St. Market. Anton. Płaszcz jest prawdopodobnie najczęstszym elementem mojej garderoby po dżinsach i skórzanych kurtkach,
szkoda tylko, że sezon dla niego w Rosji jest wyjątkowo krótki.

 

Torba Dooney & Bourke

Kupiony w zeszłym roku na pchlim targu w Williamsburgu w Nowym Jorku, teraz prawie nigdy się z nim nie rozstaję. Na tym samym rynku znalazłem cztery sukienki w stylu vintage, wełnianą kurtkę, kolbę skautów i skórzaną czerwoną kanapę z lat 60. Przeważnie moje podróże z mężem na wszelkiego rodzaju rynki kończą się zakupem artykułów wyposażenia wnętrz i dekoracji, a nie ubrań. Przywieźliśmy więc mały stolik ze Sztokholmu iz Lizbony - porcelanową wazę, kilka karafek, konewek i garnków, garść widelców i łyżek - wszystko na nasz projekt Stay Hungry.

 

Spodnie See by Chloe

Nie mam już nic z tej marki, ale kupiłem spodnie w centralnym domu towarowym lub na podium, i tylko one pozostały po eksperymencie ze stylistką pięć lat temu. Udusiła mnie ropucha i wróciłem do zakupów w drogich sklepach - wszystko oprócz tych spodni. Teraz są to najdroższe spodnie w mojej garderobie.

 

Koszula Et Vous

Kupiony w Paryżu sześć lat temu, gdzie nie pamiętam.

 

Buty Nadziei

Kupiony w Sztokholmie, w sklepie o tej samej nazwie.

 

Pierścień starodawny szkic

Pierścionek to prezent od męża, wykonany ręcznie przez moją dziewczynę. Jest to replika pierścienia z początku XX wieku, a pomysł został skradziony starej kobiecie w Londynie.

 

Nienazwane okulary i rękawiczki

Okulary kupione podczas podróży po południowych Indiach, rękawiczki - nieznana marka, kupione nieznane gdzie i kiedy.

O sklepach

Właściwie nie jestem fanem przebierania się, w ostatnim czasie byłem dość użyteczny. Nie mam marek, do których czułbym cześć lub ciągłą miłość. Często nie wiem wcale, jaką mam markę; kupowanie dla mnie jest raczej sytuacyjne i nie zawsze logiczne. Moja garderoba żyje własnym życiem, jest w niej wiele naprawdę interesujących rzeczy, ale nie są ze sobą przyjaciółmi, więc często się nudzą w szafie.

Najczęściej możesz mnie znaleźć w dżinsach i swetrze, po prostu dlatego, że jest wygodny lub jest to pierwsza rzecz, która jest pod ręką. Bardziej prawdopodobne jest, że znam zdjęcie Steve'a Jobsa, w którym co dekadę ma na sobie te same dżinsy, czarny golf i trampki z napisem „Nadal myślisz, co należy nosić do pracy?” Oto ta sama historia ze mną, coraz mniej czasu szukam ubrań, a marki mniej dla mnie znaczą. Chociaż pewnego dnia mam nadzieję znaleźć stylistę, który kupi dla mnie i odbierze dla mnie piękne rzeczy, ale nie dla szalonych tysięcy, które kosztują przyzwoite ubrania w Moskwie. Absolutnie nie jestem gotowy za wiele zapłacić.

Zdjęcia: Julia Tatatarchenko

Obejrzyj wideo: Dlaczego współczesne 30-latki wyglądają młodziej niż kiedyś? (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Klient ma zawsze rację: kelnerzy kontra goście
Ludzie

Klient ma zawsze rację: kelnerzy kontra goście

Wasilij Bykow przeszedł przez moskiewską kawiarnię i zapytał kelnerów, co im się nie podoba w odwiedzających. Nienawidzę tych gości, którym służysz w 100%, a oni, dranie, nie pozostawiają napiwku. Goons! Niektóre dziewczyny, gdy mężczyzna wychodzi na herbatę, a potem idzie do toalety, zabierają pieniądze dla siebie. A potem są ludzie, którzy patrzą na ciebie lubieżnym, przenikliwym spojrzeniem i myślą o tym, żeby ich gdzieś zaciągnąć.
Czytaj Więcej
Wspólne mieszkania w Moskwie i Sankt Petersburgu
Ludzie

Wspólne mieszkania w Moskwie i Sankt Petersburgu

Mieszkanie komunalne („mieszkanie komunalne”) - (w Rosji i byłym ZSRR) mieszkanie państwowe, zamieszkane przez władze państwowe zgodnie z normami dotyczącymi powierzchni mieszkalnej na osobę, niezależnie od stanu cywilnego mieszkańców i konfiguracji mieszkania. TYPOWE ATRYBUTY MIESZKANI KOMUNALNYCH Antyczny piec Komunalne mieszkanie na Srednyj perspektywie wyspy Wasilewskiej w Petersburgu Połączenia Komunalne mieszkanie na skarpie Karpovka w Petersburgu Telefon publiczny w korytarzu Komunalne mieszkanie przy alei Bolszoj Piotrowa strona Piotrogrodzka w Petersburgu Licznik energii elektrycznej Komunalne mieszkanie przy alei Dmitrowskiej i kuchni moskiewskiej pokój Mieszkanie komunalne na linii Kisłowskiego w Moskwie Wysokie sufity Mieszkanie komunalne na linii Starokonyushenny ke w Moskwie Lista pracowników kuchni Mieszkanie komunalne przy ulicy Rubinstein w Petersburgu Pomieszczenia magazynowe i antresole Mieszkanie komunalne przy ulicy Sadovaya w Petersburgu Ponadto: kilka pieców w kuchni, suszarka do suszenia rzeczy, toaleta ze zbiornikiem przy suficie, wąskie korytarze - i inne typowe atrybuty mieszkań komunalnych w serii artykułów „Przestrzeń publiczna: Petersburg i Moskwa” APARTAMENTY MIEJSKIE W MOSKWIE W Moskwie przetrwało tylko osiem tysięcy mieszkań komunalnych.
Czytaj Więcej
Wybór narodu: jakie są różnice między kodeksem rezydenta a migrantem Kupchin
Ludzie

Wybór narodu: jakie są różnice między kodeksem rezydenta a migrantem Kupchin

Zgodnie z zestawem moralnych standardów dla mieszkańców Kupchina, opracowanym przez administrację dzielnicy, pojawił się nowy kodeks dla migrantów. Na dyskretnym plakacie - zestaw standardów moralnych, które powinny pomóc cudzoziemcowi „pozostać gościnnym gościem i przyjacielem” w surowej dzielnicy Frunze. Tekst został przetłumaczony na trzy języki - azerbejdżański, tadżycki i uzbecki.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: Philip Mironov o płatnym parkingu pod oknami
Ludzie

Osobiste doświadczenie: Philip Mironov o płatnym parkingu pod oknami

Od 1 listopada na kilku stolicach ulic wprowadzono płatny parking. I choć większość Moskali jeszcze nie wystąpiła przeciwko tej innowacji i zastanawia się, co stanie się, gdy całe centrum zostanie opłacone, wszystko stało się bardzo poważne dla mieszkańców. Nie mogą zdecydować, czy wejść do strefy płatnego parkowania, czy nie - sam parking płatny zbliżył się do ich domów.
Czytaj Więcej