Styl

Występ (Moskwa): Michaił Kyshtymov, dziennikarz

W cotygodniowej kolumnie „Wygląd” Życie wokół robi zdjęcia znajomym mieszkańcom miasta na ulicy i prosi ich, aby powiedzieli ci, jakie marki noszą i co myślą o sklepach w Moskwie. W tym tygodniu sfotografowaliśmy Michaiła Kyshtymova w nowym korpusie redakcji Russia Today.

Michaił Kyshtymov

32 lata, dziennikarz, redaktor Russia Today

Kupuje ubrania w USA, ponieważ są tańsze i bardziej odpowiednie rzeczy, lub w Moskwie, kiedy obniżona cena może konkurować z amerykańską.

W sprawie Misha:Kurtka Orlando, buty Hush Puppies, rękawice robocze, dżinsy Levi, czapka Carhartt, koszula Jachs.

O rzeczach

Rękawice robocze

Rękawice robocze amerykańskie dla hydraulików, którzy muszą pracować na mrozie. Są ciepłe i żółte, aby ułatwić znalezienie w razie czego. Kupiony w Connecticut w sklepie z odzieżą roboczą.

Buty Hush Puppies

Buty kupione w Nowym Jorku, w Shoe Mania na 14th Street. Naprawdę kocham tę markę z lat 80., ponieważ produkują buty dla pracowników medycznych, ochroniarzy i tak dalej - to są buty profesjonalne. Ale ta para pochodzi z ich cywilnej linii. Przed nią miałem trzy pary, a wszystkie są cholernie wygodne i absolutnie ponadczasowe.

Kurtka Orlando

Kurtka nieznanej marki była tak wygodna, że ​​kupiłbym drugą: można ją odpiąć po obu stronach, a wewnętrzne kieszenie są na takim poziomie, że po otwarciu zamka nie stracisz ciepła. Nawet w różnych warunkach oświetleniowych zmienia nieco kolor i ogólnie jest to taka klasyczna kurtka puchowa. Zakupiony w Nowym Jorku.

Czapka Carhartt

Czapki Carhartt są najfajniejsze, ponieważ są najtańsze. W sklepie w Moskwie kosztuje to 1800 rubli, aw Ameryce 6 USD. Ogólnie uwielbiam tę markę, ponieważ rzeczy są mocne, nie zużywają się.

 

Dżinsy Levi

Dżinsy Levi 505 z oryginalnego materiału to moje największe szczęście w tym sezonie.

Koszula Jachs

Koszula jest dokładną kopią więziennych koszul z lat 40-50, z tego samego materiału, tylko akcesoria są czarne, a nie miedziane, jak w oryginale.

O sklepach

Kupuję rzeczy prawie zawsze w Stanach i używam naszych sklepów do oglądania tego, czego nie muszę kupować później. Ostatni raz naprawdę podobał mi się sklep Dave'a w Nowym Jorku. Takie ubrania robocze i twarde na co dzień, to znaczy o zwykłym wyglądzie, ale bardzo noszące. Wygląda na to, że właściciele sklepów nie zdają sobie sprawy, że jest to pożądane jako styl.

W Moskwie niedawno kupiłem flotę w FOTT - biorąc pod uwagę rabat, cena jest konkurencyjna na całym świecie. Praktycznie nie mamy alternatywy dla tego sklepu, chociaż kod 7 jest blisko, ja też tam pierwszy raz poszedłem, są doskonałe bandany.

Nigdy nie korzystałem ze sklepów internetowych. Mam normalne podejście do ubrań w stylu vintage: rzeczy wykazują znacznie lepszą jakość i uwielbiam ubrania, które żyją długo. Niedawno rozdał sweter, który kupił w Teksasie w 1995 r. A potem miał już pięć lat.

Zdjęcia: Julia Tatatarchenko

Obejrzyj wideo: Polacy przyjęci brawami na Placu Czerwonym w Moskwie (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów

Oculus Rift dla czołgisty, który jest wirtualną rzeczywistością do kontrolowania czołgu Hełm Oculus Rift może być używany nie tylko w grach: pewnego dnia dowiedział się, że armia norweska testuje urządzenie do własnych celów. Na poligonie wojskowym w Rennes mechanicy kierowców kontrolują czołgi w hełmach rzeczywistości wirtualnej - pozwala to uzyskać 360-stopniowy widok wokół samochodu.
Czytaj Więcej
Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie

Duże sieci handlowe i deweloperzy coraz częściej zamawiają nowe sklepy i centra handlowe przez znanych architektów, oczekując, że nietypowy design przyciągnie nowych klientów. H&F dowiedział się, jak wyglądają najciekawsze sklepy na świecie. SunnyHills Confectionery LOKALIZACJA Tokio, Japonia Data otwarcia 2013 Architekt Kengo Kuma Tajwańska firma SunnyHills jest jedną z głównych sieci cukierniczych w Azji Południowo-Wschodniej.
Czytaj Więcej
People X: Secret Labs of the Future Lab w Google
Przyszłość

People X: Secret Labs of the Future Lab w Google

Google X jest ulubionym pomysłem Siergieja Brina: częściowo tajne laboratorium badawcze specjalizujące się w fantastycznych i prawie niemożliwych do zrealizowania projektach, które powinny zmienić otaczający nas świat. Na temat Google X prawie nic nie wiadomo, ale Google Glass opracowuje okulary rzeczywistości rozszerzonej i poważnie zastanawia się nad fantastycznymi pomysłami, np. Windami kosmicznymi lub latającymi deskami z „Powrót do przyszłości”.
Czytaj Więcej
Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES
Przyszłość

Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES

Consumer Electronics Show (CES) zakończyło się w piątek w Las Vegas, na którym firmy zaprezentowały swoje najnowsze produkty z zakresu elektroniki użytkowej. Oprócz gigantów technologicznych uczestniczyły w nim młode firmy. Wybraliśmy najciekawsze pomysły startupowe prezentowane na wystawie, które w przyszłości mogą zmienić świat.
Czytaj Więcej