Styl

Wygląd (Kijów): Julia Pavlyuk, kierownik konta

W cotygodniowej kolumnie „Wygląd” redaktorzy „Life” robią zdjęcia znajomym mieszkańcom miasta i proszą ich, aby powiedzieli, w co się ubierają, gdzie aktualizują garderobę i co myślą o sklepach w Kijowie. W tym tygodniu rozmawialiśmy z Julią Pavlyuk, menedżerem konta agencji reklamowej Kinograf, na ulicy Gogolevskaya.

Julia Pavlyuk

22 lata, menedżer konta agencji reklamowej „Kinograf”

Ubrany w nastrój, nie przywiązuje wagi do marek. Szafa aktualizuje głównie na europejskich rynkach masowych i pchlich targach. W Kijowie odwiedza Topshop, Mango i Zarę, by zdobyć podstawowe rzeczy.

Na Julii: Kurtka New Look, koszula Josephine Chaus, jeansy New Look, brogues H&M, plecak Les Copains, czapka z imieniem, okulary bez imienia, pierścień Mango

O rzeczach

Kurtka New Look

Znaleziony na pchlim targu, ale nie pamiętam, który. Być może w Sewastopolu na „piątym kilometrze”. To zawalenie na drodze do Kominiarki. Bycie tam jest niesamowicie fajne: chodzisz między sosnami i patrzysz na różne rzeczy, które sprzedają ładne babcie i dziadkowie.

Koszula Josephine Chaus

Widziałem tę samą koszulę na bohaterce filmu. Kupiłem na pchlim targu w pobliżu domu za 5 hrywien.

Jeansy New Look

Znalazłem tę parę w dziale dla dzieci New Look, dostosowanym do dwunastu dzieci. Niemniej jednak jeansy idealnie do mnie pasowały. Rzecz ma dobry stosunek jakości do ceny.

Brogues H&M

Kupiłem te kapcie latem ubiegłego roku. Bardzo wygodne buty, żałuję nawet, że nie kupiłem tego samego na różowych podeszwach.

Plecak Les Copains

Plecak włoskiej marki to prezent młodego mężczyzny. Byłem na długiej podróży, tęsknił za tobą i postanowił dać mi prezent w zamian. Pomimo tego, że mam wiele toreb, zawsze chcę je nosić.

Cap bez nazwy

Kupiłem czapkę w sklepie ze starociami we Włoszech.

Okulary bez nazwy

Cały czas wydaje się, że okulary mi nie pasują, ale mi się podobają. Znalazłem je w Budapeszcie, w dziecięcym sklepie jubilerskim.

Ring Mango

W wyniku reakcji chemicznych pierścień zmienia kolor od czasu do czasu. Ale nawet to lubię.

O sklepach

Większość rzeczy kupuję w Europie. Dwa dni przed powrotem do domu idę na zakupy i zostawiam tam wszystkie pozostałe pieniądze. Często trafiają do sprzedaży. Idę do H&M, Topshop. W przeciwieństwie do sklepów Kiev Topshop w Europie jakość rzeczy jest znacznie wyższa, a cena jest o 30-40 procent niższa. Istnieje inny wybór ubrań. Wydaje się, że w Kijowie i Europie jednocześnie sprzedaje się różne kolekcje. Na kijowskich rynkach masowych kupuję tylko podstawowe rzeczy. Znowu jadę do Zara, Topshop. Spośród lokalnych sklepów Mango jest najbardziej lubiane.

Najczęściej kupuję ubrania na pchlim targu - lubię tam znaleźć ciekawe rzeczy. Idę na rynek Syriusza w pobliżu cyrku. Jestem w drugiej ręce w Lesnoy, ale ostatnio było coraz więcej śmieci i mniej normalnych rzeczy.

Kupuję ubrania w Internecie od sprzedawców. Chciałem zamówić białe buty na Asos, ale okazało się, że za zamówienie kartą nie można było zapłacić. W rezultacie kupiłem sobie białą parę Marc O'Polo na Lesnoy za 20 hrywien.

Nie potrafię powiedzieć, jaki styl lubię. Dzisiaj mogę być na wysokich obcasach i sukience, jutro w trampkach i podartych dżinsach. W mojej szafie są bardzo różne rzeczy, nic więcej. Co dwa do trzech miesięcy przeprowadzam audyt w szafie. Nie dbam o to, jakie etykiety na ubraniach, nie rozumiem marek. Kupuję to, czego potrzebuję i lubię.

Zdjęcia: Anya Garienchik

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów

Oculus Rift dla czołgisty, który jest wirtualną rzeczywistością do kontrolowania czołgu Hełm Oculus Rift może być używany nie tylko w grach: pewnego dnia dowiedział się, że armia norweska testuje urządzenie do własnych celów. Na poligonie wojskowym w Rennes mechanicy kierowców kontrolują czołgi w hełmach rzeczywistości wirtualnej - pozwala to uzyskać 360-stopniowy widok wokół samochodu.
Czytaj Więcej
Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie

Duże sieci handlowe i deweloperzy coraz częściej zamawiają nowe sklepy i centra handlowe przez znanych architektów, oczekując, że nietypowy design przyciągnie nowych klientów. H&F dowiedział się, jak wyglądają najciekawsze sklepy na świecie. SunnyHills Confectionery LOKALIZACJA Tokio, Japonia Data otwarcia 2013 Architekt Kengo Kuma Tajwańska firma SunnyHills jest jedną z głównych sieci cukierniczych w Azji Południowo-Wschodniej.
Czytaj Więcej
People X: Secret Labs of the Future Lab w Google
Przyszłość

People X: Secret Labs of the Future Lab w Google

Google X jest ulubionym pomysłem Siergieja Brina: częściowo tajne laboratorium badawcze specjalizujące się w fantastycznych i prawie niemożliwych do zrealizowania projektach, które powinny zmienić otaczający nas świat. Na temat Google X prawie nic nie wiadomo, ale Google Glass opracowuje okulary rzeczywistości rozszerzonej i poważnie zastanawia się nad fantastycznymi pomysłami, np. Windami kosmicznymi lub latającymi deskami z „Powrót do przyszłości”.
Czytaj Więcej
Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES
Przyszłość

Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES

Consumer Electronics Show (CES) zakończyło się w piątek w Las Vegas, na którym firmy zaprezentowały swoje najnowsze produkty z zakresu elektroniki użytkowej. Oprócz gigantów technologicznych uczestniczyły w nim młode firmy. Wybraliśmy najciekawsze pomysły startupowe prezentowane na wystawie, które w przyszłości mogą zmienić świat.
Czytaj Więcej