Styl

Występ (Petersburg): Dmitry Zavyalov, muzyk

W cotygodniowej kolumnie „Wygląd” Życie wokół robi zdjęcia znajomym mieszkańcom miasta na ulicy i prosi ich, aby powiedzieli ci, jakie marki noszą i co myślą o sklepach w Petersburgu. W tym tygodniu sfotografowaliśmy Dmitrija Zavyalova na dziedzińcu pod Władimirską.

Dmitrij Zavyalov

29 lat, inżynier, kamerdyner, wokalista grupy „Krechet”

Lubi surfować i często kupuje przedmioty tematyczne

W Dima: Koszula Albam, koszulka polo Orlebar Brown, chino w dni powszednie, surfers Vans, kamera Sony AVCHDO rzeczach

Koszula Albam

Albo koszula (koszula rowerowa była napisana na metce), albo ostatnio kupiłem kombinezon w stromym sklepie monobrandowym Albam w Soho. Nawiasem mówiąc, wcześniej nie wiedziałem, co to jest jedna marka.

Spodnie w dzień powszedni

Kupiłem chino od kaca w Helsinkach. Są niedrogie i, jak mówią, podstawowe.

Vans Siding Siders

Od dłuższego czasu lubię surfować i dlatego każdego lata dostaję co najmniej trzy pary surferów. Za nimi stał pierwszy dzień sprzedaży na Oxford Street w Londynie. Zamarłem na sznurki, był luty.

Polo Orlebar Brown

Terry biała koszulka polo przez prawie trzydzieści lat dała mi dużego mężczyznę, którego imienia nie potrafię wymienić. Nie usuwam tego zasadniczo, ponieważ uwielbiam i boję się zepsuć.

Kamera Sony AVCHD

Mam też kamerę wideo w moich rękach. Prawie zawsze jest w jej rękach. Lubię strzelać do ptaków przelatujących obok mnie jesienią, o zachodzie słońca lub po prostu siedzieć z nią na parapecie i strzelać sobie.

O sklepach

W Petersburgu wszystko wystarczy, na przykład z Moskwy. Pracowałem w Moskwie przez trzy lata i wróciłem do Petersburga tylko dlatego, że naprawdę brakowało mi wszystkiego, co było tam obfite. Oczywiście mam na myśli spodnie chinosy, koszulki polo, koszule i surferski.

Sklepy w Petersburgu są dobre i są złe. Ale ostatnio nie chodzę do żadnego z nich, ponieważ jestem zbyt leniwy, aby wybrać.

Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Obejrzyj wideo: Szerokie Tory - Jeden dzien z zycia baletnicy Teatru Wielkiego w Petersburgu (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up
Ciekawe

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up

Restauracja Ketch Up Burgers zostanie otwarta na drugim piętrze budynku, w którym znajduje się Nowe Muzeum. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Nowy burger stanie się czwartym punktem sieci w Petersburgu. Trzej inni pracują przy Liteiny Avenue, Leo Tołstoj i Engels Avenue. Ketch Up Burgers Adres: 6. linia B.
Czytaj Więcej
Oyster Bar otwarty w Gorky Park
Ciekawe

Oyster Bar otwarty w Gorky Park

Oyster Bar, kawiarnia specjalizująca się głównie w ostrygach, została uruchomiona w Pioneer Pond w Gorky Park. Jak powiedział kierownik restauracji Life wokół, Oyster Bar to bar ostrygowy w klasycznym znaczeniu: „Główny nacisk kładziony jest na ostrygi - w restauracji będzie ich około 15 - i ryby”.
Czytaj Więcej
Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca
Ciekawe

Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca

Wieczorem w piątek, 1 lipca, w Moskwie odbędzie się kilka wykładów, imprez i pokazów filmowych. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Imprezy Grisha Nelyubin, Enthusiast Records, Timur Omar Co: Impreza z nowym programem DJ Grigory Nelyubin, duet KWC92 i zestawy winylowe przedstawicieli Enthusiast Records.
Czytaj Więcej
Nowe miejsce: rynek
Ciekawe

Nowe miejsce: rynek

Właściciele sieci restauracji Meatball otworzyli kawiarnię Marketplace na Nevsky Prospekt z wysokim poziomem kuchni. Na rynku gotują przed gośćmi tylko ze świeżymi produktami, czasem nawet od rolników. Zgodnie z pomysłem twórców nowa instytucja powinna przypominać rynek, na którym można kupić jedzenie z całego świata, od woka po francuskie bułeczki.
Czytaj Więcej