Styl

Wygląd (Petersburg): Sonya Skakalkina, projektantka w kommcollective studio

W cotygodniowej kolumnie „Wygląd” Życie wokół robi zdjęcia znajomym mieszkańcom miasta na ulicy i prosi ich, aby powiedzieli ci, jakie marki noszą i co myślą o sklepach w Petersburgu. Tym razem zrobiliśmy zdjęcia Sonyi Skakalkina na dziedzińcu w Moshkovy Lane.

Sonya Skakalkina

29 lat, projektant Kommcollective

W Petersburgu kupuje w 8-sklepowym sklepie tylko podstawowe rzeczy i ubrania rosyjskich projektantów. Pobiera resztę
podczas podróży

W trybie uśpienia: Henrik Vibskov T-shirt, spódnica Genre Drama, mokasyny Vagabond, dekoracja NepaluO rzeczach

Koszulka Henrik Vibskov

Kupiłem go w Tallinie, w sklepie, który otworzyli moi przyjaciele. Noszę go zarówno do jeansów, jak i spódnic. Podoba mi się to, co robi Henrik Vibskov, w tym przypadku dziwne geometryczne wzory i kombinacje kolorów. Jego przedstawienia są zasadniczo podobne do produkcji teatralnych.

Spódnica Gatunek Dramat

Kupiłem spódnicę w 8-sklepie w Tajdze. Właściciel tego sklepu, moja przyjaciółka Veronica, ma to samo. Na imprezie z okazji zeszłego roku pod koniec świata wymyśliliśmy garnitury homara w szampanie, a te spódnice były bardzo przydatne. Noszę to z tenisówkami i mokasynami. Całkiem wygodna, a jednocześnie świąteczna rzecz.

Mokasyny Vagabond

Kupiłem też lakierowane mokasyny w Tallinie; w krajach bałtyckich jest to bardzo popularna marka butów. Lubię wiele ich modeli: wyglądają imponująco, zachowując dobrą formę przez długi czas. Te mokasyny przypominają mi moje dzieciństwo: o ile pamiętam, zawsze miałem buty ze skóry lakierowanej do chodzenia do teatru i na wakacje.

Ozdoba z Nepalu

Dekoracja została przywieziona z podróży do Nepalu: po torze wraz z moimi przyjaciółmi i mieszkaliśmy w Katmandu przez prawie miesiąc, gdzie ją kupiłem. Zakochałem się od pierwszego wejrzenia i przez kilka dni poszedłem do sprzedawcy i poprosiłem o zniżkę. W końcu oczywiście się poddał. Taka rzecz koloryzuje każdy strój: noszę czarny golf, koszule i zwykłe koszulki. I dość często słyszę komplementy skierowane do niego.

O sklepach

W Rosji rzadko kupuję ubrania, tylko podstawowe. Podobnie jak wiele innych, jestem zdezorientowany nieuzasadnionymi wysokimi cenami. Ale nadal mam kilka rzeczy od rosyjskich projektantów, które kupiłem w 8-sklepie. Należą do nich gotycka suknia Lisy Lonely, wełniana bluza Lower Storey, pierścień Sasha i Pasha. Czasami bywam w Udelka, aw Internecie zamawiam koszulki z grupami muzycznymi, które kocham.

Bardziej interesują mnie zakupy na wycieczkach, w niektórych małych miejscach. Massmarket jest przygnębiający i panika wędruje po dużych centrach handlowych. Jest kilka rzeczy, które uszyli moi przyjaciele, naprawdę je cenię.

Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Obejrzyj wideo: Język polski - Zbrodnia i kara obraz Petersburga (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”
Premiera

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”

W październiku 2017 roku moskiewska grupa Thank You wydała swój trzeci album, Forever. To siedem głośnych piosenek o tym, jak znieść kontuzję i żyć dalej, wypełnione cytatami Brodskiego, Gumilyowa, Tsoja, Muratowej, wcześniejszych prac zespołu i innych rosyjskich grup niezależnych. Historia wymagała adaptacji, ale to, podobnie jak nagranie samego albumu, zajęło nieco ponad rok.
Czytaj Więcej
Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”
Premiera

Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”

Sieć była gospodarzem wydania dokumentu „Estetyka techniczna: design na Uralu”. Film został opublikowany na YouTube jako wsparcie dla drugiego zdjęcia - 6 listopada w Centrum Jelcyna odbędzie się premiera „Technicznej estetyki” o szkole projektowania w Leningradzie. Life wokół Jekaterynburg publikuje pełną wersję zdjęcia z komentarzami autorów.
Czytaj Więcej