Styl

Wygląd (Petersburg): Roman Romanov, producent cyfrowy w Indee Interactive

W cotygodniowej kolumnie „Wygląd” redaktorzy „Life” robią zdjęcia znajomym mieszkańcom miasta i proszą ich, aby powiedzieli, w co się ubierają, gdzie aktualizują garderobę i co myślą o sklepach w Petersburgu. W tym tygodniu spotkaliśmy się z Romanem Romanowem na skarpie Fontanka.

Roman Romanow

25 lat, producent cyfrowy w Indee Interactive

Kupuje ubrania i buty w Petersburgu, zamawia akcesoria i perfumy w Internecie

Na powieści: Koszula United Colors Of Benetton, kamizelka i brogery w stylu vintage, dżinsy H&M, bez czapki z imieniem, bez okularów, pasek Levi's, torba Herschel
O rzeczach

Koszula United Colors Of Benetton

Koszula jest wykonana z wełny w mojej ulubionej kolorystyce, nie mogła przejść. Jest to spontaniczny zakup, zwykle wybieram koszule w Uniqlo, ponieważ Japończycy mają obsesję na punkcie jakości i robią super rzeczy nawet na rynku masowym.

Kamizelka

Kamizelkę w kratkę ze skórzanym kołnierzem i paskami na ramię zakupiono w sklepie Off kilka lat temu.

Botki

Botki są również z Off, vintage. Jedna z najbardziej ulubionych rzeczy w szafie.

Dżinsy H&M, pasek Levi

Za jeansami nie ma historii - to tylko rzeczy niezbędne do codziennego noszenia. Pasek to prezent. Dobre stare niezawodne lewary.

Czapka

Spontaniczny zakup z Barcelony. Mieszkaliśmy z dziewczyną, która oprócz wynajmu pokoi w swoim mieszkaniu, nadal ma sklep odzieżowy z małą galerią. Poszliśmy ją odwiedzić, wypiliśmy kawę i jednocześnie wybraliśmy kilka rzeczy.

Okulary

Ponownie spontaniczny zakup z cła na prom do Sztokholmu. Kosztują 15 euro - myślałem, że pękną za kilka dni, ale wiernie mi służył przez całe lato.

Torba Herschel

Kupiłem go w sklepie Luuk, idealnie pasuje do laptopa z ładowaniem, notebooka, książki i czasopisma. To zestaw rzeczy niezbędnych do wygodnej rozrywki, gdziekolwiek jesteś. Jednocześnie nie wygląda jak marynarka wojskowa i jest całkiem dobrze wykonana.

O sklepach

Myślę, że w Petersburgu możesz się po prostu idealnie ubrać. W ciągu ostatnich kilku lat otworzyła się ogromna liczba sklepów - Luuk, Code7, Mint, Banya, które zastąpiły dla mnie zakupy online i używane.
Jedyne, z czym nadal jest trudno, to perfumy i akcesoria. Po pierwsze, musisz kupić drugi w sklepach internetowych: mamy takie marki jak CDG lub Olfactive Studio, które kosztują dwa do trzech razy więcej.

Nie ma wystarczającej liczby miejsc, w których od razu można zobaczyć wszystkie lokalne i po prostu dobre drobiazgi takich marek, jak Sword, Syndicate, Circle Of Unity, Hope For Freedom. Z jakiegoś powodu nie są ze sobą szczególnie przyjaźni, chociaż moim zdaniem jeden punkt sprzedaży byłby bardzo wygodny. Lepsze niż wyścig między Tkaczami, Dzielnicą, Utopią i Syndykatem na Żukowskim.

Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Obejrzyj wideo: Język polski - Zbrodnia i kara obraz Petersburga (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Artplay organizuje festiwal surfowania Endless Summer
Ciekawe

Artplay organizuje festiwal surfowania Endless Summer

Festiwal kultury surfowania Endless Summer odbędzie się w Artplay Design Center w dniach 1 i 2 sierpnia. Organizatorzy wydarzenia mówili o tym wokół Life. Miejsce festiwalu zostanie podzielone na strefy tematyczne: zaimprowizowaną stację surfowania, scenę muzyczną, kącik gastronomiczny, rynek, salon kosmetyczny i strefę relaksu.
Czytaj Więcej
Jak minął Dzień Restauracji w Moskwie, Kijowie i Petersburgu
Ciekawe

Jak minął Dzień Restauracji w Moskwie, Kijowie i Petersburgu

18 maja w Rosji i na Ukrainie odbył się pierwszy Dzień Restauracji - festiwal dla amatorskich szefów kuchni i tych, którzy chcą spędzić cały dzień na świeżym powietrzu, rozdając wszystkim domowe posiłki. Istotą akcji jest to, że każdy zarejestrowany na oficjalnej stronie internetowej może otworzyć kawiarnię na jeden dzień: na dziedzińcu domu, na ulicy lub w parku.
Czytaj Więcej
Do wynajęcia sklep FOTT przy Dmitrovsky Lane
Ciekawe

Do wynajęcia sklep FOTT przy Dmitrovsky Lane

Lokale sklepu odzieżowego i obuwniczego FOTT przy ulicy Dmitrovsky są wynajmowane. O tym życiu wokół powiedziało źródło zaznajomione z sytuacją. „FOTT siedzi teraz w tym pokoju w porozumieniu. Jeśli pojawi się nowy najemca, opuści on teren do końca listopada. Ale ogólnie chcą pozostać w jednej części sklepu.
Czytaj Więcej