Wygląd

Mikhail Khalilullin, menedżer PR i redaktor blogów modowych

ON MISH(20 lat):Peleryna, buty i topZaradżinsyH&M,
okularyTopmanplecakPull & Bear

Styl i sklepy

Ubieram się na rynku masowym, ponieważ rzeczy lokalnych projektantów lub zagranicznych marek są zaprojektowane dla odbiorców z rozpuszczalnikiem, którzy nie noszą XS i waży więcej niż 55 kilogramów. Staram się wybrać coś mniej powielonego, ale zawsze jest powód, aby zostawić drogi półkę z markowym produktem.

W mieście brakuje wielu marek z młodzieżowymi liniami odzieżowymi i bez pompatycznego wnętrza (rynek la podium).

Cape Zara

Czarna peleryna złożonego cięcia w męskim dziale Zary dosłownie rok temu mogła istnieć tylko w kategorii żartów wśród wyznawców trendów. Ale coś bardzo dobrego przydarzyło się projektantom tego masowego rynku, być może zauważyli sukces Pirosmani w Rosji i awangardowej linii COS firmy H&M. Rzeczywiście, oprócz okazu, który kupiłem, w nowej kolekcji męskiej pojawiła się osobna linia raczej czarnych rzeczy nietypowych dla Zary.

Buty Zara

Złapałem go na wyprzedaży za 800 rubli, na szczęście nie było limitu.

Dżinsy HM

Niedawno na lotnisku rozdarł mnie mój czarny Cheap Cheap Monday. Przez dwa miesiące nie mogłem znaleźć zamiennika tego cudu szwedzkiego przemysłu. Ale tutaj H&M zaktualizował linię dżinsów i jakoś sami mnie polubili. Szczere słowo.

Najlepsza zara

Croptop to oczywiście rzecz z garderoby kobiety i prawdopodobnie nieprzygotowana osoba wyda się dzika. Ale w mojej obronie z łatwością przypominam sobie kilku projektantów, którzy oferują tę wersję warstw dla mężczyzn z sezonu na sezon (koszulka + top + blezer). Z powodu braku funduszy na szczyt Mugler musi nieśmiało obchodzić kobietę Zarę.

Plecak Pull & Bear

To jest moment, w którym znajdziesz idealny plecak i uspokoisz się.

Zegar

Zegarek to prezent od ojca. Wpisany przez IWC. Nie zdejmuję ich, nadają się do wszystkiego, nie potrzebują fabryki i dyskretnie przypominają krewnym.

Czapka

Prezent od bardzo dobrego przyjaciela, zamówiony przez Internet.

Bransoletka

Ogólnie nie lubię bransoletek, ale ta przekupiona jest swoją wszechstronnością i matowym materiałem.

Okulary Topman

Przez rok szukałem okularów Club Club, ale prawie luksusowe marki mi nie pasowały: daleki wzrok i krzywy nos się wyczuły. A te usiadły idealnie. Bałem się, że bolą mnie oczy, ale nie, wszystko jest w porządku.

O mieście

Pierwszą rzeczą, którą zacząłem tutaj robić, było założenie bloga o stylu Nevskiy Podium w stylu ulicznym i przez dwa lata fotografowałem tam ludzi. Teraz pracuję w magazynie „Sobaka.ru” i nadal zajmuję się modą. W Paryżu znajduje się obszar wokół L'église de la Madeleine, w którym skupiają się wszyscy fashionistki. Tak więc u nas tym miejscem powinna być Bolshaya Konyushennaya.

Katedra w Kazaniu to arcydzieło architektury, obok wszystko będzie pięknie. Nic szczególnie mnie z nim nie łączy, z wyjątkiem sytuacji, gdy wszedłem do środka z przyjaciółmi i doszliśmy do służby. Nigdy nie byłem taki zły.

Mieszkam w Petersburgu już czwarty rok i naprawdę uwielbiam być nad Zatoką Fińską i w Korobitsynie - to miejsca władzy. Z najlepszych placówek - kawiarnia „Bureau” i „Włochy”.

Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Popularne Wiadomości

Kategoria Wygląd, Następny Artykuł

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego
Dobry nawyk

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu rozumiemy niebezpieczeństwo siedzącej pracy i dlaczego potrzebne są miękkie pufy i wysokie stoły. Inżynier Ruslan Mamaev DevOps, Skyeng Prawie 100% mojej codziennej pracy wykonuję na komputerze.
Czytaj Więcej
Ładuj gadżety poprawnie
Dobry nawyk

Ładuj gadżety poprawnie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dzisiaj - o tym, jak prawidłowo ładować gadżety: smartfony, tablety, laptopy, zegarki i słuchawki - aby przedłużyć ich żywotność i nie zabić baterii przed czasem. Vlad Filatov, dziennikarz high-tech, bloger wideo Mam kilka rodzajów urządzeń, które ładuję każdego dnia: inteligentne zegarki, tablety, laptopy i słuchawki bezprzewodowe.
Czytaj Więcej
Noś wymienne buty w pracy
Dobry nawyk

Noś wymienne buty w pracy

Po przedłużającym się indyjskim lecie do miasta przyszło zimno, ale najgorsze jeszcze przed nami. Śnieg, odczynniki, odchody i inne (przerażające, aby pomyśleć, co jeszcze) brud zabieramy ze sobą do domu, na uniwersytet, do pracy, a następnie nosimy przez cały dzień w pokoju. Coś wchłania się w dywan, a coś pozostawia nieprzyjemne ślady na płytce, powodując niezadowolenie personelu sprzątającego.
Czytaj Więcej
Przechowuj przedmioty według kategorii
Dobry nawyk

Przechowuj przedmioty według kategorii

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. Dzisiaj porozmawiamy o przechowywaniu rzeczy według kategorii (a nie według strefy, jak wielu jest przyzwyczajonych) - jakie są zalety i jak to zorganizować. Irina Tsyplenkova konsultant ds. Sprzątania, organizator przestrzeni, założyciel projektu „Pełne zamówienie” Jakie są zalety przechowywania według kategorii?
Czytaj Więcej