Wygląd

Kirill Gerasimov,
Menedżer ds. PR

ON KIRILLA (27 lat): kapelusz H&M,
sweter H&Mspodnie Kotonpuchowy płaszcz Zarabuty Bershkaplecak Wyspa rzeczna

Styl i sklepy

Jestem zwolennikiem konsumpcji sezonowej: kupiony - sezon oczerniany - wyrzucony. Dlatego lubię rynek masowy. Ponieważ pracuję w branży PR mody i rozumiem, co dzieje się w handlu detalicznym, nie widzę powodu, aby wydawać dużo pieniędzy na ubrania. Czuję się jak szary kardynał: kogo obchodzi, jak się ubieram? Najważniejsze, że wiem, jak działa ta branża. Nawiasem mówiąc, moskiewski rynek masowy jest znacznie bardziej modny niż zachodni rynek masowy. Tam ludzie kupują głównie podstawowe rzeczy. Jest to bardzo wygodne, gdy masz kilka koszul w różnych odcieniach, kilka spodni, wszystko jest ze sobą połączone i nie szkoda ich wyrzucić. Zaprezentowaliśmy o wiele bardziej jasne, modne rzeczy. Sprzedają się tutaj lepiej niż gdziekolwiek indziej.

Jestem zadowolony z liczby i zakresu sklepów w Moskwie. Jedyne, co nie wystarcza, to niedrogie sklepy z odzieżą męską. To znaczy, jak to zwykle bywa: jeśli Zara Man, to na pewno w pobliżu są Zara i Zara Kids. Z Topshop i Bershka tak samo. Ponieważ 70% zakupów w dziale dla mężczyzn są dokonywane przez kobiety: dla mężów coś kupują, dla dzieci. A w wyniku miejsc, gdzie jest tylko odzież męska, znacznie mniej niż sklepy z odzieżą damską. Chciałbym również zobaczyć więcej skandynawskich marek w Moskwie. Są oczywiście sprowadzani, ale to nie wystarczy dla tak dużego miasta.

Mam trampki od FOTT - kupiłem je właśnie podczas manii zamszowych butów. Ale staram się nie chodzić do takich sklepów. Rzecz nie musi być droga. Kilka lat temu kupiłem szarą skórzaną torbę jak małą torbę podróżną, zamówiłem ją od rosyjskiej marki Love Corporation. Potem kosztowało to około siedmiu tysięcy rubli, a ja nadal idę z nią, ona jest w idealnym stanie. Moda na sklepy takie jak „KM20”, FOTT i tak dalej minie, tak myślę, tak szybko, jak moda na restauracje, które nagle stały się popularne. Moskwa jest zbyt szybkim miastem, aby zaspokoić popyt na miejsca, które w pewnym momencie stały się modne.

H & M HAT

To jest czapka mojego byłego sąsiada, on jest zaangażowany w kierunku wizualnym H&M. Kiedyś przeprowadził się do Petersburga, ale kapelusz pozostał. Podchodzę do niej z przyjemnością.

SWETER H&M

Kupiłem bez wahania: podobały mi się kolory. Ale jest zbyt sztywny, nie można go nosić dłużej niż jeden dzień.

SPODNIE KOTONOWE

Kupiłem je w styczniu podczas podróży do Dubaju. Koton to marka sieciowa, której ceny są nieco poniżej średniej. Zawsze interesuje mnie chodzenie do markowych sklepów, które nie są reprezentowane w Rosji, nawet z profesjonalnego punktu widzenia.

DUFLOT ZARA

Kupiłem go na wyprzedaży w Moskwie tylko dlatego, że potrzebowałem płaszcza lub czegoś takiego. W ogóle nie jestem fanem zakupów, ale jeśli tak się stanie, to z jakiegoś powodu w okresie sprzedaży. Nie tyle ze względu na ceny, po prostu pojawia się czas.

OCHRANIACZE BERSHKA

Ostatnio kocham zamszowe buty. Te kupione tutaj są zwyczajne. A z Dubaju przywiozłem luksusowe żółte buty Kurta Geigera, również zamszowe. Będę je nosić latem.

PLECAK RIVER ISLAND

Moim zdaniem bardzo ładny plecak pod względem koloru i wygody. Okresowo kupuję coś w River Island.

O mieście

Naprawdę kocham Moskwę. Ja sam pochodzę z okolic Moskwy - z Krasnoarmińska jest 60 kilometrów od stolicy. Studiowałem na Rosyjskim Państwowym Uniwersytecie Społecznym i podróżowałem tutaj każdego dnia, a od czwartego roku zacząłem wynajmować mieszkanie, kiedy pojawiła się oficjalna praca. Był czas, kiedy nie wiedziałem, co jest lepsze - Moskwa czy St. Petersburg. Ale Petersburg ma bardzo trudną atmosferę. Mogę się mylić, ale mam wrażenie. Z natury jestem raczej przygnębioną osobą, a jeśli dodasz mnie do Petersburga, dostaniesz za dużo. A Moskwa jest ciągle w dobrej formie. Tutaj nie możesz siedzieć spokojnie. Musisz ciągle się czegoś uczyć, coś osiągać, a ja to lubię.

Wielu moich przyjaciół przeprowadziło się do innego kraju, ale nie powiem, że są tam poszukiwani. Kiedy gdzieś przyjeżdżam, mogę cieszyć się atmosferą, strukturą życia, ale nie widzę dla siebie możliwości profesjonalnej samorealizacji za granicą. Mam wrażenie, że nikt tam na mnie nie czeka. A w Moskwie mogę robić to, co kocham, i jest na to zapotrzebowanie.
Nie mogę powiedzieć, że są miejsca, w których najbardziej lubię. Ale myślę, że patriarchowie są specjalnym obszarem dla wielu. Tutaj duch starej Moskwy w dobrym tego słowa znaczeniu i Europa łączą się w niesamowity sposób. Jest bardzo spokojny, znacznie spokojniejszy niż w innych popularnych obszarach. Istnieje również studio Costume Code, które promuję, więc spędzam dużo czasu na Patricku. A naprzeciwko jest Receptor Cafe, jedna z moich ulubionych w Moskwie. Kiedy przychodzę do kawiarni, lubię czuć, że w tej chwili jestem ważny, lubię widzieć uśmiechnięty personel. Tutaj wszystko jest. Raz w roku spędzam przyjęcie z grami planszowymi dla przyjaciół, a ostatni raz się tam właśnie spotkaliśmy.

Jeśli mówimy o drobiazgach, które nie lubią, jestem trochę zirytowany brakiem urny na ulicach. Idziesz więc wzdłuż Tverskaya przez pięć minut, dziesięć minut - i przez cały ten czas nie masz gdzie rzucić babką. W Europie nie byłoby to denerwujące, istnieją specjalne miejsca do palenia. A w Moskwie prawdopodobnie przestanie mnie to denerwować, kiedy wejdzie w życie ustawa o paleniu. Ale jak dotąd jest to duża wada. I chciałbym częściej włączać muzykę do metra. To zdarza się bardzo rzadko. Kiedy widzę ludzi na schodach, powstrzymujących uśmiech od muzyki z „Cóż, poczekaj chwilę!”, Ja też zaczynam się uśmiechać.

zdjęcia: Lena Butko

Obejrzyj wideo: Rectal Examination PR - OSCE Guide (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Wygląd, Następny Artykuł

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu
Zarządzanie

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu

Jeśli bank po raz kolejny odrzucił wniosek kredytowy lub zatwierdził go, ale na mniejszą kwotę lub z powodu nierentownego oprocentowania, jest to okazja do zastanowienia się nad czystością historii kredytowej. Czasami możesz nie wiedzieć, że jest zepsuty. Życie wokół nauczyło się, jak identyfikować błędy w historii kredytowej i jak to naprawić.
Czytaj Więcej
Dlaczego klient może dostać się na czarną listę
Zarządzanie

Dlaczego klient może dostać się na czarną listę

Z tego powodu firmy uwzględniają klientów na czarnych listach Ruslan Gafurov dostawa do domu żywności ZakaZaka Nasza firma ma czarną listę i niestety jest okresowo aktualizowana. Działalność naszej firmy związana jest z dostarczaniem żywności, a z naszych usług korzysta codziennie kilka tysięcy klientów. Najczęściej są na czarnej liście dzieci w wieku szkolnym, które dla zabawy zamawiają pizzę dla swojego przyjaciela.
Czytaj Więcej
Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku
Zarządzanie

Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku

W tym roku towarzyszyły potężne zmiany polityczne i gospodarcze. Życie wokół sprawdzało, w jaki sposób wpłynęło to na wartość rosyjskich publicznych firm internetowych, a także startupów. Yandex 19 grudnia 2013 r. 13 mld USD 19 grudnia 2014 r. 5,7 mld USD Spadek 56% Leonid Delitsyn Finam Pierwszy powód tego spadku jest wspólny dla rosyjskiej gospodarki.
Czytaj Więcej