Wygląd

Kirill Gerasimov,
Menedżer ds. PR

ON KIRILLA (27 lat): kapelusz H&M,
sweter H&Mspodnie Kotonpuchowy płaszcz Zarabuty Bershkaplecak Wyspa rzeczna

Styl i sklepy

Jestem zwolennikiem konsumpcji sezonowej: kupiony - sezon oczerniany - wyrzucony. Dlatego lubię rynek masowy. Ponieważ pracuję w branży PR mody i rozumiem, co dzieje się w handlu detalicznym, nie widzę powodu, aby wydawać dużo pieniędzy na ubrania. Czuję się jak szary kardynał: kogo obchodzi, jak się ubieram? Najważniejsze, że wiem, jak działa ta branża. Nawiasem mówiąc, moskiewski rynek masowy jest znacznie bardziej modny niż zachodni rynek masowy. Tam ludzie kupują głównie podstawowe rzeczy. Jest to bardzo wygodne, gdy masz kilka koszul w różnych odcieniach, kilka spodni, wszystko jest ze sobą połączone i nie szkoda ich wyrzucić. Zaprezentowaliśmy o wiele bardziej jasne, modne rzeczy. Sprzedają się tutaj lepiej niż gdziekolwiek indziej.

Jestem zadowolony z liczby i zakresu sklepów w Moskwie. Jedyne, co nie wystarcza, to niedrogie sklepy z odzieżą męską. To znaczy, jak to zwykle bywa: jeśli Zara Man, to na pewno w pobliżu są Zara i Zara Kids. Z Topshop i Bershka tak samo. Ponieważ 70% zakupów w dziale dla mężczyzn są dokonywane przez kobiety: dla mężów coś kupują, dla dzieci. A w wyniku miejsc, gdzie jest tylko odzież męska, znacznie mniej niż sklepy z odzieżą damską. Chciałbym również zobaczyć więcej skandynawskich marek w Moskwie. Są oczywiście sprowadzani, ale to nie wystarczy dla tak dużego miasta.

Mam trampki od FOTT - kupiłem je właśnie podczas manii zamszowych butów. Ale staram się nie chodzić do takich sklepów. Rzecz nie musi być droga. Kilka lat temu kupiłem szarą skórzaną torbę jak małą torbę podróżną, zamówiłem ją od rosyjskiej marki Love Corporation. Potem kosztowało to około siedmiu tysięcy rubli, a ja nadal idę z nią, ona jest w idealnym stanie. Moda na sklepy takie jak „KM20”, FOTT i tak dalej minie, tak myślę, tak szybko, jak moda na restauracje, które nagle stały się popularne. Moskwa jest zbyt szybkim miastem, aby zaspokoić popyt na miejsca, które w pewnym momencie stały się modne.

H & M HAT

To jest czapka mojego byłego sąsiada, on jest zaangażowany w kierunku wizualnym H&M. Kiedyś przeprowadził się do Petersburga, ale kapelusz pozostał. Podchodzę do niej z przyjemnością.

SWETER H&M

Kupiłem bez wahania: podobały mi się kolory. Ale jest zbyt sztywny, nie można go nosić dłużej niż jeden dzień.

SPODNIE KOTONOWE

Kupiłem je w styczniu podczas podróży do Dubaju. Koton to marka sieciowa, której ceny są nieco poniżej średniej. Zawsze interesuje mnie chodzenie do markowych sklepów, które nie są reprezentowane w Rosji, nawet z profesjonalnego punktu widzenia.

DUFLOT ZARA

Kupiłem go na wyprzedaży w Moskwie tylko dlatego, że potrzebowałem płaszcza lub czegoś takiego. W ogóle nie jestem fanem zakupów, ale jeśli tak się stanie, to z jakiegoś powodu w okresie sprzedaży. Nie tyle ze względu na ceny, po prostu pojawia się czas.

OCHRANIACZE BERSHKA

Ostatnio kocham zamszowe buty. Te kupione tutaj są zwyczajne. A z Dubaju przywiozłem luksusowe żółte buty Kurta Geigera, również zamszowe. Będę je nosić latem.

PLECAK RIVER ISLAND

Moim zdaniem bardzo ładny plecak pod względem koloru i wygody. Okresowo kupuję coś w River Island.

O mieście

Naprawdę kocham Moskwę. Ja sam pochodzę z okolic Moskwy - z Krasnoarmińska jest 60 kilometrów od stolicy. Studiowałem na Rosyjskim Państwowym Uniwersytecie Społecznym i podróżowałem tutaj każdego dnia, a od czwartego roku zacząłem wynajmować mieszkanie, kiedy pojawiła się oficjalna praca. Był czas, kiedy nie wiedziałem, co jest lepsze - Moskwa czy St. Petersburg. Ale Petersburg ma bardzo trudną atmosferę. Mogę się mylić, ale mam wrażenie. Z natury jestem raczej przygnębioną osobą, a jeśli dodasz mnie do Petersburga, dostaniesz za dużo. A Moskwa jest ciągle w dobrej formie. Tutaj nie możesz siedzieć spokojnie. Musisz ciągle się czegoś uczyć, coś osiągać, a ja to lubię.

Wielu moich przyjaciół przeprowadziło się do innego kraju, ale nie powiem, że są tam poszukiwani. Kiedy gdzieś przyjeżdżam, mogę cieszyć się atmosferą, strukturą życia, ale nie widzę dla siebie możliwości profesjonalnej samorealizacji za granicą. Mam wrażenie, że nikt tam na mnie nie czeka. A w Moskwie mogę robić to, co kocham, i jest na to zapotrzebowanie.
Nie mogę powiedzieć, że są miejsca, w których najbardziej lubię. Ale myślę, że patriarchowie są specjalnym obszarem dla wielu. Tutaj duch starej Moskwy w dobrym tego słowa znaczeniu i Europa łączą się w niesamowity sposób. Jest bardzo spokojny, znacznie spokojniejszy niż w innych popularnych obszarach. Istnieje również studio Costume Code, które promuję, więc spędzam dużo czasu na Patricku. A naprzeciwko jest Receptor Cafe, jedna z moich ulubionych w Moskwie. Kiedy przychodzę do kawiarni, lubię czuć, że w tej chwili jestem ważny, lubię widzieć uśmiechnięty personel. Tutaj wszystko jest. Raz w roku spędzam przyjęcie z grami planszowymi dla przyjaciół, a ostatni raz się tam właśnie spotkaliśmy.

Jeśli mówimy o drobiazgach, które nie lubią, jestem trochę zirytowany brakiem urny na ulicach. Idziesz więc wzdłuż Tverskaya przez pięć minut, dziesięć minut - i przez cały ten czas nie masz gdzie rzucić babką. W Europie nie byłoby to denerwujące, istnieją specjalne miejsca do palenia. A w Moskwie prawdopodobnie przestanie mnie to denerwować, kiedy wejdzie w życie ustawa o paleniu. Ale jak dotąd jest to duża wada. I chciałbym częściej włączać muzykę do metra. To zdarza się bardzo rzadko. Kiedy widzę ludzi na schodach, powstrzymujących uśmiech od muzyki z „Cóż, poczekaj chwilę!”, Ja też zaczynam się uśmiechać.

zdjęcia: Lena Butko

Obejrzyj wideo: Rectal Examination PR - OSCE Guide (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Wygląd, Następny Artykuł

Zaimponuj stacja kawy otwarta na Furshtatskaya
Ciekawe

Zaimponuj stacja kawy otwarta na Furshtatskaya

Na Furtshatskaya 8 w amerykańskim sklepie obuwniczym The Bootleggers otwarto mini-kawiarnię specjalizującą się w alternatywnych metodach parzenia. Twórcami Impress są barista Andrei Tereshkov i Nikolai Danyushkin, którzy pracowali w miejskich instytucjach, a następnie zaprezentowali pop-up cafe o tej samej nazwie podczas Restaurant Day ubiegłego lata.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: The Kooples in Tsvetnoy
Ciekawe

Nowa lokalizacja: The Kooples in Tsvetnoy

Pomimo skromnego materiału, nowe miejsca w Tsvetnoy otwierają się z godną pozazdroszczenia stałością, a jeśli co sekundę z poprzednich nowych rogów otwierała się platforma przedmiotów, to zespół domu towarowego jest odpowiedzialny za sprowadzenie Francuzów do The Kooples. Życie wokół odwiedzało róg, który zarobił wczoraj podczas Fashion's Night Out na trzecim piętrze Tsvetnoy.
Czytaj Więcej
Co robić w Petersburgu wieczorem 30 czerwca
Ciekawe

Co robić w Petersburgu wieczorem 30 czerwca

W czwartkowy wieczór, 30 czerwca, w Petersburgu odbędzie się kilka koncertów, pokazów filmowych i prezentacji. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Muzyka OQJAV WHO: Dobry i ironiczny rosyjski zespół występuje na dachu Mod. Lokalizacja: Mod (nabrzeże kanału Griboedov, 7) Czas: 19:00 Koszt: 800 rubli Kino „Romeo i Julia” Co: „Klasyczne” dla rosyjskiej adaptacji filmowej tragedii szekspirowskiej z 17-letnim Romeo i 15-letnią Julią.
Czytaj Więcej
Pierwsze osoby: jak wybrać kelnerów w restauracji „In the Dark?!”
Ciekawe

Pierwsze osoby: jak wybrać kelnerów w restauracji „In the Dark?!”

Obsługa w restauracjach i tych, którzy obsługują, jest nie mniej dyskutowanym tematem niż jakość jedzenia, cena czy wnętrze. W Moskwie kelnerzy często pracują jako studenci i ogólnie wszyscy, którzy muszą. W tym czasie kelnerzy w innych krajach spotykają się po pięćdziesiątce, dumnie mówiąc im, że ich praca jest ważna i że można ją poświęcić na całe życie.
Czytaj Więcej