Wygląd

Anton Sokolov, główny projektant, Veeam Software

Na Antonie (25 lat): kurtka nieznanej marki, koszula Fred Perryokulary Jajkoplecak Carharttoglądać Junkers bauhausspodnie Extratrampki Nowa równowaga

Styl i sklepy

Odnoszę się do ubrania z praktycznego punktu widzenia, kryterium wyboru jest wygoda i jakość. Podchodzę odpowiedzialnie do wyboru koszulek: wydaje mi się, że mężczyzna powinien nosić tylko wysokiej jakości i ściśle dopasowany do sylwetki. Lubię to, co robią COS i Issey Miyake, ale jak dotąd tylko moja żona ma swoje rzeczy.

Prawdopodobnie w Petersburgu większość rzeczy kupuję w „Youth”. Ponadto sprzedawane są tam również rosyjskie marki, na przykład mój ukochany Krakatau. Chciałbym kupić więcej ubrań wyprodukowanych w Rosji lub w WNP: Naprawdę lubię Syndicate, Codered i Oh, my.

Kurtka nieznanej marki

Kupiłem go na targu Stanley w Hongkongu. Potem spędził to przez resztę wakacji i czuł się tam jak u siebie.

Koszula Fred Perry / Raf Simmons

Przekupił mnie fakt, że ta koszula ma rękawy z elastycznymi paskami. Cholernie wygodne.

Punkty jajeczne

Moje poprzednie okulary pękły podczas podróży. Przypadkowo znalazłem ten model w bardzo fajnym sklepie. Jajko optyczne

 

Plecak Carhartt

Mam wiele rzeczy tego koloru. Ogólnie rzecz biorąc, jest przeznaczony dla łyżwiarzy, ale użyłem pasów z tyłu do jazdy na nartach, więc teraz są dwa otwory, które przecinają krawędzie.

Odznaki

Odznaka mojej szkoły, z której jestem bardzo dumna, oraz odznaka u Finna. Dla Finna w jakiś sposób stworzyłem układ wektorowy i zapomniałem o tym, a moja żona zabrała plik do facetów w studiu Luch, i tam zmontowali go z plastiku.

Zegarki Junkers Bauhaus

Jestem fanem niemieckich zegarków. Ten model jest hołdem dla pięknego zegarka. Chronograf Junghans Max Billktóre są dla mnie za drogie.

Spodnie Extra

Kupiony w „Młodzieży”.

Trampki New Balance

Podoba mi się kolor czerwony.

O mieście

Michajłowski i okolica to najbardziej ulubione miejsce w centrum. Tutaj mieszkam i spędzam prawie cały czas. Ale bardziej kocham północ Petersburga - Sosnovka, Ozerki, RTK. Dorastałem tam i czułem się spokojny. Centrum i północ są rozróżniane jako Brugia i Kiszyniów. Czasami wspaniale jest poczuć ten kontrast.

Petersburg jest moim ulubionym miastem, gdziekolwiek się udam, zawsze wracam z radością i niecierpliwością. Oto wszystkie najbardziej ulubione miejsca odkryte przez najlepszych ludzi na świecie. W każdym z nich można znaleźć coś znajomego, coś, co widziałem w innym kraju lub mieście. Na przykład Do Immigration przypomina gruzińskie Laboratorium, chociaż mają one bardzo odmienny format. A Wood Bar ma wspaniałą koleżankę Jerntorgith Café w Sztokholmie.



Lubię projekty loftu - „A2” i „Podłogi”. „A2” (gdzie praktycznie mieszkam, ponieważ nie rozumiem życia bez dźwięku na żywo) znajduje się po stronie Piotrogrodu, czego trudno nie kochać. Potem się uczyłem. Ulice Sablinskaya i Gatchinskaya - prawie mój drugi dom: uniwersytet, przyjaciele, piłka nożna, wszystko jest tutaj. Uczęszczając na uniwersytet, uczęszczał na wykłady ciekawych ludzi w Piętro: Barbanel, Tarbeev, Gurovich. W różnych momentach moi przyjaciele pracowali na strychu (teraz mieszka tam mydelniczka). Mam nadzieję, że takich projektów będzie więcej.

Zdjęcia: Yasia Vogelhardt

Popularne Wiadomości

Kategoria Wygląd, Następny Artykuł

W ogrodzie imienia Baumana otwarto kawiarnię z grecką kuchnią Sito
Ciekawe

W ogrodzie imienia Baumana otwarto kawiarnię z grecką kuchnią Sito

W Bauman Garden otwarto kawiarnię z grecką kuchnią projektu Sito. O tym życiu opowiadano w służbie prasowej ogrodu. Kawiarnia mieści się w dwupiętrowym budynku. Na pierwszym piętrze znajduje się kilka miejsc ze stolikami, a na drugim zorganizowano letni taras, który może pomieścić do 40 osób. Głównym daniem w menu jest grecki chaczapuri o nazwie Peinerli.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: restauracja Schengen
Ciekawe

Nowa lokalizacja: restauracja Schengen

Mała restauracja Schengen na Kirochnej to wspólny projekt współwłaściciela Terminal Bar Pavel Steinluht i jego przyjaciela Daniila Berezowskiego, który pracuje we własnej agencji reklamowej. Dawno temu wpadli na pomysł otwarcia lokalu gastronomicznego i zaczęli wdrażać go z całą powagą: tylko żeby znaleźć szefa kuchni, musieliśmy przeprowadzić wywiad z 20 osobami.
Czytaj Więcej
Wakacyjne „Jedzenie”: Restauracje i kawiarnie
Ciekawe

Wakacyjne „Jedzenie”: Restauracje i kawiarnie

W najbliższą sobotę w Moskwie po raz trzeci odbędzie się festiwal gastronomiczny magazynu „Poster-Food” - święto „Food”. Oprócz głównej restauracji, w tym roku miejski rynek żywności i strefa kuchni narodowej będą działać w Parku Gorkiego od południa do dziesiątej wieczorem. Tematem przewodnim festiwalu jest street food.
Czytaj Więcej
Na linii Grivtsov otworzył kawiarnię-bar „Somewhere”
Ciekawe

Na linii Grivtsov otworzył kawiarnię-bar „Somewhere”

Na linii Grivtsov uruchomiono kawiarnię „Somewhere” - pierwszą instytucję zespołu przyjaciół, zbudowaną od podstaw i samodzielnie. Kuchnią kierował szef kuchni Kirill Safonov, znany ze współpracy z Tesla Bar i Tartin. Podczas gdy w „Somewhere” obowiązuje wersja testowa menu, ale połowa naczyń z niego na pewno zostanie na stałe.
Czytaj Więcej