Wygląd

Konstantin Kazymov, projektant mody

Na Costa (23 lata): koszulka
i kamizelkakazymov_grachevadżinsy Sisleytrampki Gofrownica Nike

Styl i sklepy

Jeśli chcesz jeździć po mieście przez cały dzień, wybieram dżinsy z trampkami, ale czasami mogę się ubrać. Uwielbiam naturalne tkaniny, staram się unikać syntetyków, ostatnio zakochałam się we wszelkiego rodzaju ciasno ukierunkowanych ubraniach. Na przykład niedawno kupiłem kapcie Adidas na zajęcia na świeżym powietrzu: nie możesz chodzić po mieście - wyglądają jak skarpetki ze straszną czerwoną podeszwą - ale możesz w nich pływać. Nigdy nie pocierają stóp i dają wrażenie, że idziesz boso.

Rzadko kupuję ubrania, często zostawiam próbki dla siebie. Czasami inni projektanci coś dają. Uwielbiam rzeczy, które pięknie się starzeją, więc na rynku masowym nie jest bardzo przykro, wolę na przykład kupić coś w „Przecinku”. Jeśli trzeba kupić komuś prezent, to idę do Soap Squirrel - jest wiele różnych fajnych rzeczy. Niedawno kupiłem tam drewnianego łosia jako prezent dla przyjaciół, którzy otwierają studio projektowania wnętrz.

Koszulka kazymov_gracheva

Przykładowe koszulki z naszej najnowszej kolekcji podstawowych artykułów z kieszenią z autodestrukcyjnego materiału. Noszę to ze wszystkim. Szary to uniwersalny kolor.

Kamizelka kazymov_gracheva X korpus 45

Początkowo nieudana próbka kurtki, którą zostawiłam dla siebie, później odciąłam od niej rękawy, postanowiłam nie instalować akcesoriów. Dżinsowa kamizelka jest idealna na lato. Moim zdaniem pasuje do dżinsów, szortów, a czasem spodni, ma mnóstwo kieszeni. Myślę, że mogę ją związać za samochodem i jechać na żwirze.

Dżinsy Sisley

Kupiłem to około trzy lata temu. Idealne połączenie ceny / jakości, bardzo pięknie się starzeje. Każdego dnia uwielbiam je coraz bardziej za idealne dopasowanie i wiele udogodnień, takich jak podszewka pod tylnymi kieszeniami i zamki w kontrastowym kolorze.

Trampki Nike Waffle Racer

Wydaje się, że jest to ponowne wydanie modelu Nike z 68 roku. Nie najtrwalsze, ale z pewnością najbardziej wygodne trampki z tych, które miałem. Mają bardzo dziwną podeszwę z wystającymi zębami.

Krzyż Oxette

Srebrny krzyż z masą perłową otrzymany w prezencie od przyjaciół. Idealna dekoracja, nigdy jej nie zdejmuj.

Pierścień

Prezent mamy Bardzo kocham pierścionki, ciągle mi je dają, ale nigdy go nie zdejmuję, chyba że w celu wyczyszczenia.

Nóż

Dar dziadka, zawsze noszę ze sobą, nigdy nie wiesz, gdzie jest przydatny. Dziadek nie rozstał się z nim przez całe życie i niedawno mi go dał.

Plecak „Sword”

Prezent od Andrew, twórcy marki. Wygodny plecak w klasycznej formie, posiada komorę na laptopa, używam go głównie do noszenia.

O mieście

Mieszkam na przemian w Kupczinie, a następnie na wyspie Wasiliewskiej. Uwielbiam Wyspę Wasilewską, jest tu spokojnie, ale jest dość dziwnych ludzi. W Kupchinie w rzeczywistości jest też dobra: jest przestronna, szerokie drogi, dużo zieleni, ludzie są bardziej odpowiedni i odpowiedni. Wokół wielu symulatorów na świeżym powietrzu, stadiony - ludzie tam naprawdę angażują się w sport, a nie picie. Mam dobre stoły do ​​tenisa stołowego w pobliżu mojego domu i czasami chcę grać.
Wolne wieczory spędzam w towarzystwie przyjaciół. Najczęściej jesteśmy w „Domu życia”. Często chodzę na koncerty w „A2” - ostatnio zaczęli przynosić dobre zespoły. Lubię wypędzać namioty z miasta. Jeśli chcesz pić kawę, zwykle chodzę do Coffee Room.

Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Popularne Wiadomości

Kategoria Wygląd, Następny Artykuł

Czy kucharze muszą nosić rękawiczki?
Zjedz pytanie

Czy kucharze muszą nosić rękawiczki?

Moda na otwarte kuchnie w restauracjach nie przemija: możliwość oglądania, jak gotują jedzenie, stała się prawie dobrą formą. Jednak pomimo przejrzystości instytucji wciąż pojawia się pytanie dla klientów: czy kucharze powinni nosić rękawiczki i czapki, a ich brak stanowi naruszenie? Rozmawialiśmy z szefem kuchni, dyrektorem generalnym i lekarzem, aby dowiedzieć się, jak naprawdę są rzeczy.
Czytaj Więcej
Jaka jest różnica między Longo i Americano?
Zjedz pytanie

Jaka jest różnica między Longo i Americano?

Istnieje wiele sposobów parzenia kawy i nie zawsze łatwo jest ustalić, czym się one różnią. Coraz więcej kawiarni odmawia gotowania Americano i oferuje gościom alternatywę w postaci longo. Jaka jest różnica między tymi dwoma napojami i jakie są korzyści, dowiedzieliśmy się od ekspertów w branży kawowej.
Czytaj Więcej
Który alkohol ma najmniej cukru?
Zjedz pytanie

Który alkohol ma najmniej cukru?

Coraz więcej osób myśli o zmniejszeniu spożycia cukru, a to nie jest łatwe zadanie: cukier występuje prawie wszędzie. Aby ułatwić Ci wybór napoju o najniższej zawartości cukru, wspólnie z Michaiłem Pugaczowem, głównym barmanem Less Sugar Bar, opracowaliśmy ocenę alkoholu. Michaił Pugaczow, szef kuchni barman Less Sugar Bar Nie jest tajemnicą, że cukier zawiera cukier: jest to albo cukier resztkowy użytych składników, albo dodatek cukru z powodu różnych syropów w kompozycji.
Czytaj Więcej