Wygląd

Andrey Bondar, muzyk zespołu Propeller Broken, współwłaściciel Baby Bar

On Andrew (36 lat): koszulkaBurcel MarcelospodnieKenzo butyPradabransoletka bez imienia

Nie zostaję długo w sklepach odzieżowych. Potem coś jest potrzebne, powiedzmy spodnie, wraz ze spodniami. Rozumiem, że musisz też kupić kurtkę, więc aktualizuję całą garderobę. Wolę robić zakupy sam, ponieważ polegam na mojej opinii. Wybieram głównie znane marki: a priori, jakość jest jasna i jest szeroki wybór. Szeroki wybór jest ważny, ponieważ w życiu codziennym mogę się ubierać klasycznie i, wręcz przeciwnie, dość wyzywająco. Podróżowanie za granicę kojarzyło mi się z kupowaniem rzeczy. Teraz w zasadzie wszystko kupuję w Petersburgu. Pamiętam, jak kiedyś spotkałem się z przyjacielem na wielkiej wyprzedaży w dużym sklepie przy ulicy Kazańskiej (nie pamiętam, jak się nazywał). Po prostu natychmiast wysadziliśmy poprzeczkę. Potem kupiłem jak cztery pary butów, spodni, koszul. Najsilniejszy zakup odzieży w życiu.

Jesienią i zimą lubię chusty i czapki. Noszę szalik, dopóki go nie zgubię lub dopóki nie zje go ćma. Jeśli coś stracę, nie jestem bardzo zdenerwowany. Straciłem okulary przeciwsłoneczne prawie pierwszego słonecznego dnia tego roku. Myślałem, że to powód, aby kupować nowe różne formy. To prawda, że ​​jeszcze go nie kupiłem.

Koszulka Marcelo Burlon

Uwielbiam koszulkę z powodu nadruku. Nie wiem dokładnie, co zostało przedstawione, myślę, że to taka oryginalna korkociąg do otwierania specjalnych naczyń.

Spodnie Kenzo

Spodnie są jasne i eleganckie, więc je kupiłem. Wygodny, a jednocześnie dość oryginalny. Lubie to Zasadniczo kupuję rzeczy od tej marki okresowo.

Ostatnio nie lubię nosić szortów w mieście. Odmówiłem sobie tej przyjemności. Nie lubię też nosić ze sobą torby. Dlatego wszystkie rzeczy, a zwykle jest ich dużo, noszę w kieszeniach spodni. Kieszenie są wypukłe, wygląda obrzydliwie, jeśli musisz usiąść, to przez pięć minut wyjmuję wszystko z tylnych kieszeni, a potem siadam. Ale nic nie mogę zrobić.

BUTY PRADA

Nadal nie jest dla mnie jasne, czy to buty czy trampki. Są niezwykłe, więc mi się podoba. Kupiony w sklepie w Petersburgu.

bransoletka bez nazwy

Dali mi bransoletkę, więc nie wiem nic o jej pochodzeniu.

O mieście

Uwielbiam stronę Piotrogrodzką. Ale najlepszym miejscem w mieście jest Kolomna. Bardzo się cieszę, że tam mieszkam: ciche, spokojne centrum miasta bez irytujących problemów. W Kolomnej zwykle chodzę. W centrum - wzdłuż Newy. Szczególnie dobrze na moście Zwiastowania. Byłem w wielu miejscach i mam całą listę przyjemnych miejsc. Mogę wyróżnić „House of Life”, bar Stackenschneider, do którego chodzę w nocy. W pobliżu domu Teatru Maryjskiego też tam jestem.

Mieszkam w Petersburgu od urodzenia i, moim zdaniem, to się nie zmienia. Tak, jest więcej samochodów, hałas, z którego nie ma ucieczki. Podstawowe rzeczy, takie jak duch miasta, opisane przez klasyków literatury, pozostają takie same.


Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Popularne Wiadomości

Kategoria Wygląd, Następny Artykuł

Produkty do ust
Kosmetyki

Produkty do ust

Co tydzień Life wokół opowiada o różnych produktach kosmetycznych, czy to kosmetykach dekoracyjnych, czy produktach do pielęgnacji skóry lub włosów, które zasługują na uwagę i ułatwiają życie. W nowym wydaniu - balsamy, peelingi, maski i inne produkty, które dbają o delikatną skórę ust.
Czytaj Więcej
Nurkowanie: jak dbać o skórę na wakacjach
Kosmetyki

Nurkowanie: jak dbać o skórę na wakacjach

Lato to gorący sezon nie tylko dla biur podróży, ale także dla Twojej skóry. Na wakacjach na morzu lub w weekendy przy basenie potrzebuje opieki, która znacznie różni się od codzienności. Nauczyliśmy się od eksperta, jak dbać o skórę przed, w trakcie i po wakacjach, a także zebraliśmy fundusze, które pomogą w tym.
Czytaj Więcej
Pachnie wiosną: 7 perfum
Kosmetyki

Pachnie wiosną: 7 perfum

Wiosna to najlepszy czas na wszelkie przedsięwzięcia: zmianę pracy, parsowanie garderoby lub zakup perfum. Tak, nowe perfumy są dobrym sposobem na dostrojenie się do zmian. Dla tych, którzy są już na nie gotowi lub dopiero przygotowują, Life wokół zgromadziło siedem nowości perfum. Tekst Julii Vakhoniny Hermès Un Jardin sur la Lagune 7,305 rubli W 1884 r. Anglik Frederic van Eden założył prywatny ogród na weneckiej wyspie Judecca, gdzie uprawiał rzadkie rośliny, które starannie selekcjonował przez długi czas.
Czytaj Więcej