Wygląd

Przebrani goście na imprezie Życie wokół

W pierwsze urodziny Życia wokół Niżnego Nowogrodu postanowiono zorganizować przyjęcie kostiumowe. Nie było ścisłej kontroli twarzy i można się było przebrać jak każdy - zakonnica, hipis, Natalya Poklonskaya lub Karl Lagerfeld, co zrobili z przyjemnością nasi goście. Pod koniec imprezy wybraliśmy nawet króla i królową balu, byli to Matylda z „Leona” i bohater filmu „Wyrzutek”. Ogólnie prawie wszyscy goście bardzo się starali. Dzięki za to.

Valentina Gorshkova (Hippie) Ilya Bolshakov (Kapelusznik z Alicji w Krainie Czarów) Lydia Krawczenko (Mia z filmu „La La Land”) Anna Lobova (Britney Spears) Maria Goncharova (Karl Lagerfeld) Dmitry Gorshkov (Walter Sobchak z filmu „Big Lebowski”) Stasia Karpova (Wenzdey Addams z filmu Rodzina Addamsów) Dmitrij Borysow (Chuck Nolan z filmu „Outcast”) Natalia Kuryleva i Mitya (Czysta królowa i kapelusznik z „Alicji w krainie czarów”) Sergey Mutygullin (Native American) Egor Loskutov (pacjent z „skittlstryanka”) Ilya Tarasov (ekshibicjonista) Maria Zilinskaya i Anna Ukhanova (Matilda z filmu „Leon”) Alexander Matveev (Tyler Derden z filmu „Fight Club”) Philip Makarov (Hank Moody of Californication) i Witalij Golovanov (Zakonnica) Alexey Starkov i Alexandra Andreevna (marynarz i pielęgniarka ze zdjęcia „Dzień zwycięstwa nad Japonią na Times Square”) Anastasia Panova (Lego Ninjago) Maya Kowalski (Natalia Poklonskaya) Nadieżda Rybina (Vivian z filmu „Ładna kobieta”) Diana Mikryukova (Batman) Svetlana Golovanova (The Queen of Queen from Alice in Wonderland) Ksenia Korekina (Sailor Moon) Olga Gryaznova (Cyganka) Alexander Demidov (Wóz z Gravity Falls) Olga Kuzharina (Agatha z filmu „Hotel Grand Budapest” Anya Lipman (absolwent) Ksenia Anufrieva (Frida Kahlo) Kirill Kuzharin (złodziej)

Popularne Wiadomości

Kategoria Wygląd, Następny Artykuł

Przewodnik piknikowy Afisha 2013
Rozrywka

Przewodnik piknikowy Afisha 2013

13 lipca w „Kolomenskoye” odbędzie się dziesiąty piknik „Plakat”. Podczas festiwalu wystąpi kilkudziesięciu wykonawców, w tym roku Blur ogłosiła główną rolę. Oprócz muzyki program dnia obejmuje wykłady i spektakle, boiska sportowe, rynek, food court i festiwal jachtowy. Muzyka W tym roku program muzyczny Picnic znów znajduje się na trzech scenach i, w przeciwieństwie do pierwszego wrażenia, wszystkie trzy są równie interesujące.
Czytaj Więcej
Czarno-biała sztuka w Rizzordi Art Foundation
Rozrywka

Czarno-biała sztuka w Rizzordi Art Foundation

Wystawa czarno-białych obiektów Expression Beyond pokaże instalacje, przedmioty, wideo, fotografie wykonane w różnych rodzajach druku, a także rysunki, spalone drewno. Zgodnie z planem kuratorskim prace 13 autorów łączy jedno kryterium - kolorystyka. Aleksiej Kostroma, uczestnik moskiewskiego Biennale 2009 i 2011 oraz Liverpool Biennale w 2002 r., Przyniósł armaty, traktory i przystanki sklejone grubą warstwą piór, a także instalacje powietrzne - labirynty wykonane z polietylenu i plastiku na tle przyrody.
Czytaj Więcej
„Polski plakat XIX-XX wieku” w Muzeum Puszkina
Rozrywka

„Polski plakat XIX-XX wieku” w Muzeum Puszkina

W Muzeum Puszkina im. Puszkin otworzył w archiwum muzeum wystawę polskich plakatów z przełomu XIX-XX wieku. Ekspozycja obejmuje ponad sto prac z czasów świetności plakatu reklamowego w Polsce, stworzonych przez stowarzyszenia kreatywne Sztuka i Młoda Polska, Stanislav Noakovsky i Stanislav Ostoi-Hrostovsky oraz inni polscy artyści i ilustratorzy z początku XX wieku.
Czytaj Więcej
Przewodnik po wystawie „Moda i styl w fotografii 2011”
Rozrywka

Przewodnik po wystawie „Moda i styl w fotografii 2011”

Moda i styl w fotografii 2011 to siódmy międzynarodowy festiwal organizowany przez Moskiewski Dom Fotografii. Ponad 2 wystawy odbędą się w 10 miejscach w stolicy w ciągu dwóch miesięcy. Program ma wiele włoskich nazw dzięki rosyjsko-włoskiemu rokowi i znanym światowym nazwiskom. Organizatorom udało się nawet uzyskać autobiograficzną wystawę fotografa mody Jürgena Tellera.
Czytaj Więcej