Wygląd

Architekt Maria Nesterova i realizator dźwięku Michaił Demin - o twoich ulubionych ubraniach

W kolumnie „Wygląd” fotografujemy pięknie lub dziwnie ubranych mieszkańców miasteczka w ich ulubione rzeczy i prosimy ich o opowiadanie związanych z nimi historii. W tym tygodniu naszymi bohaterami są architekt Maria Nesterova i realizator dźwięku Michaił Demin.

SMS

Alena Sudarikova

Zdjęcia

Ilja Bolszakow

Masza: Od dzieciństwa postrzegam ubrania przez pryzmat kolorów, zwracam szczególną uwagę na szczegóły. Kultura miała większy wpływ na styl, ciągłe poszukiwanie czegoś nowego, prawdziwą twarz, wewnętrzny komfort i ogromną szafę rodzicielską z rzeczami z lat dziewięćdziesiątych. Klasyczne koszule mojego taty szczególnie do mnie przylegały. Prawdopodobnie historia pożyczania rzeczy z ramienia innej osoby jest moim sposobem ochrony.

W ciągu ostatnich trzech lat stałem się o wiele odważniejszy, odszedłem od trywialnej bazy i zdałem sobie sprawę, że noszenie jasnych rzeczy poza kontekstem jest w porządku, kiedy wymaga tego twój składnik moralny. Na część obecnego stylu wpłynęły studia na uniwersytecie: w tej chwili jestem studentem-architektem i grafikiem w niepełnym wymiarze godzin. Bogactwo historii sztuki, zastosowanych kolorów, malarstwa, rzeźby spełniło swoje zadanie. Uważam przede wszystkim garderobę za harmonię.

Naprawdę nie lubię robić zakupów, więc większość rzeczy zamówionych online lub po prostu ostrożnie zdjęto z ramienia Mishy (ojca, matki). Myślę, że w obecnym otoczeniu marka nie jest tak ważna. Wygląda na to, że teraz tylko poczucie harmonii cię uratuje, nie ma już żadnych zasad.

Misza: Pod wieloma względami moje obecne zawody wpłynęły na mój styl. Z zawodu jestem technologiem w przemyśle spożywczym, pracuję w kuchni, otrzymuję dodatkowe wykształcenie jako inżynier dźwięku i piszę muzykę. Prawdopodobnie jest to połączenie niepowiązanych ze sobą działań, które tworzą różnorodne obrazy.

Oprócz kina i muzyki, mój ojciec wpłynął na mój wygląd. Tata to Banderos z filmu Cztery pokoje. Zawsze starał się przeczesywać mi włosy, przyzwyczajony do garniturów i harmonii w ubraniach. Pod wieloma względami jego obraz z mojego dzieciństwa można teraz prześledzić.

Bardzo inspiruje Maroussię. Dzięki niej w końcu przestałam się wstydzić noszenia rzeczy staromodnych i vintage. Ogólnie rzecz biorąc, zawsze, jeszcze zanim się poznaliśmy, uderzyło mnie jej poczucie stylu. I opisałbym mój w następujący sposób: „Dzisiaj byłem blisko lat 70., dobrze, więc jutro ubiorę się poniżej lat 90.”

Rzadko kupuję ubrania i (z powodu problemów z rozmiarem) głównie w trzech miejscach: po drugie, ASOS i czasami Lamoda. Ogólnie rzecz biorąc, większość garderoby to rzeczy z szafy. Zawsze wolę stare rzeczy od nowych z rynku masowego. Mają historię!

Idąc gdzieś, zawsze się zgadzamy i staramy się zharmonizować. To mój ulubiony proces przed każdą imprezą. Mamy nawet zasadę: jeśli jedno z nas jest w butach, to oboje są w butach.

Na Maszy:

Kurtka - mamusie

Top - Topshop

Spodnie - Uniqlo

Buty - Vagabond

Kopertówka - vintage

Kolczyki - prezent od rodziców

Pierścionek, beret - prezent Mishy

W sprawie Misha:

Skórzana kurtka - vintage

Koszula, spodnie, buty - ASOS

Masza: Uwielbiam połączenie tych noszonych butów ze skórą. Czuję się bardzo harmonijny na tym obrazie i uważam go za jeden z najbardziej uniwersalnych. Zeszłej zimy Misha wstała i dała mi dwa berety w odstępie półtora miesiąca. Bez czerwieni po prostu nie mogę sobie teraz wyobrazić. Kiedy wydaje się, że musisz uzupełnić coś obrazem, często przydaje się ten (szczególnie biorąc pod uwagę moją miłość do czerwonych szminek!). I noszę pierścionek prawie codziennie, ponieważ od dawna zawsze mam przy sobie przynajmniej jedną biżuterię.

Misza:Ta skóra została zakupiona w restauracji Planeta HollyWood. Podpisał nawet, w którym mieście. Została przyprowadzona do mojego ojca, który bezskutecznie próbował wysadzić mnie w swoje ośmiolatki. A potem któregoś dnia ją znalazłem. Miałem około 14 lat, tym bardziej się z tym nie rozstałem. Przypomniałem sobie koszule z ogórkami z filmu „Fear and Loathing in Las Vegas” i w świadomym wieku zacząłem je gonić.

Na Maszy:

Kożuch - vintage

Koszula - Zara

Dżinsy, kurtka jeansowa - Levi's

Bluzka - Uniqlo

Buty - Bronx

Chusteczka - prezent od przyjaciela

Kolczyki - prezent od rodziców

W sprawie Misha:

Płaszcz - Zara

Koszula, kurtka, czapka - vintage

Dżinsy - ASOS

Okulary - przyjaciel

Trampki - Nike Air Monarh

Masza: Miłość przydarzyła się owczej skórze mojej matki, ale noszenie jej było trochę niezręczne - w końcu jest tak nieporęczne, że niewiele osób używa takich rzeczy. Po pewnym czasie walka z samym sobą zakończyła się sukcesem. Dżinsy z pierwszej podróży do Petersburga trzy lata temu musiały zostać jednak przycięte.

Misza:Tak się ubrałem, kiedy po imprezie byłem strasznie chory. Bolą mnie oczy, zakładam okulary i z powodu zimna ogrzałem się do maksimum. Rezultat jest podobny do grunge. Ukradł kapelusz bratu. Nawet tam jest zdjęcie, na którym ma czternaście lat, a ja mam rok, a on ma na sobie kapelusz. Kupiłem płaszcz na wyprzedaży, kosztował trzynaście tysięcy rubli i złapałem go za dwa! Bluza mojego wuja lub ojca. W każdym razie bardzo ją kocham.

Na mache:

Spódnica - Zara

Płaszcz - Mishin

Wiatrówka - vintage

Koszula - tatusiowie z lat 90

Trampki - Reebok

Pierścionek z bursztynem - prezent od Miszy

Kolczyki - prezent od rodziców

Masza: Płaszcz jest jedną z ulubionych rzeczy garderoby. Nie mogę się z tego wydostać przez tygodnie, myślę, że jest idealny pod każdym względem. Spódnica Zary, choć od dawna nie postrzegam tej marki. Kupiłem go w pierwszym roku i nadal uważam go za najlepszą spódnicę od wielu innych w szafie. Z odległych dobrych czasów lubię też zakładać włoskie spodnie bez imienia matki, które są z odległych dobrych czasów - mają przyjemny szaro-niebieski kolor i niesamowitą zmiętą tkaninę: wychodzisz z domu w prostych spodniach z wysoką talią, a pod koniec wieczora zmieniają się w piękne spodnie harem. Sam obraz to moja wrześniowa impreza.

W sprawie Misha:

Płaszcz z owczej skóry - vintage

Dżinsy - ASOS

Buty - RockPort

Okulary - bez nazwy

Misza:Ukłoń się podczas zimowej podróży do wioski i gdziekolwiek. Nazywam go „kanadyjskim drwalem”. Wyjął z szafy płaszcz z owczej skóry ojca z lat 90. Zawsze budzi z nim przyjemne skojarzenia.

Na mache:

Spódnica - ASOS

Kurtka jeansowa - Levi's

Sweter - z drugiej ręki

Buty - Bronx

Chusteczka - prezent od przyjaciela

Bierze pierścionek - prezent Mishy

Kolczyki - prezent od rodziców

Na mikrofonie:

Kurtka - z drugiej ręki

Sweter - prezent od Maszy

Spodnie - Uniqlo

Trampki - Adidas Hamburg

Masza: To zdjęcie na zimę, lubię łączyć wszystko z obszerną odzieżą wierzchnią, na przykład, z ogromną bufiastą czarną kurtką. Ostatniej zimy przyjaciele pomogli nakręcić klip, sweter jest częścią rekwizytów. Dostał oczywiście Mishę, ale ostatecznie został mi przedstawiony, ponieważ „naprawdę idzie”. Dżinsy są również poza jego ramieniem, ale nie można nic zrobić - integralność wielu zdjęć w szafie jest wokół niej zbudowana. Szalik prezentowany przez przyjaciela odgrywa teraz nie tylko znaną rolę, ale często zastępuje mój pasek.

Misza:W tej kombinacji idę wczesną wiosną i jesienią. Uwielbiam, kiedy ubrania łączą się z pogodą. Kurtka została kupiona na sekundę za 100 rubli. Pamiętam, jak tego dnia zebrałem dla siebie pięćset rubli całego obrazu na imprezę. Sweter to dla mnie bardzo droga rzecz. Został przedstawiony przez Maroussię w kontekście faktu, że przedstawiła mnie do serii Przyjaciele, a my po prostu to obejrzeliśmy.

W sprawie Misha:

Kurtka puchowa - Timberland

Bluzy - H&M

Dżinsy - ASOS

Czapka - „Ojczyzna”

Trampki - Nike Air Monarh

Okulary - wzięte od przyjaciela

Misza:Bardzo kocham ten łuk. Jego dzieło zostało zainspirowane filmem „In the gap”. Kurtka puchowa kupiona w sklepie Familia w centrum handlowym „Sky”. Wydaje się, że w zwykłym sklepie kosztuje ponad dziesięć tysięcy rubli, a ja kupiłem za trzy. Zamówiłem krzyże na ASOS, bardzo je lubię i idealnie pasują do stylu ravera.

Na mache:

Kurtka, spodnie - Uniqlo

Tunika - Zara

Trampki - Reebok

Kolczyki - prezent od rodziców Mishy

Masza: Tunika z tych samych czasów, co spódnica, to dwie z moich ulubionych w tym sklepie. Kostium Uniqlo jest ulubionym elementem garderoby, ale rzadko noszę go całkowicie i zawsze z paskiem kimono. Ogólnie rzecz biorąc, jest to spontaniczny zakup - sprzedaż nie pozostawiła mi szansy na przekazanie kurtki, a dwa dni później przypadkowo znalazłem i kupiłem mu spodnie. Srebrne kolczyki z kryształem są moim nowym i bardzo drogim prezentem z logicznych powodów.

Na Maszy:

Futro, spódnica - vintage

Koszula - H&M

Kopertówka - ASOS

Chelsea - Tervolina

Kolczyki, koraliki - prezent od Miszy

W sprawie Misha:

Koszula, spodnie - z drugiej ręki

Golf - bez nazwy

Buty - taśma

Masza: Ten obraz jest jedną z moich najodważniejszych kombinacji. Pamiętam, jak trzy lata temu rzuciłem się naprzód, aby kupić ten futro (z futra naturalnego!) Od wegańskiej dziewczyny. Odnalezienie jej i odebranie jej było wielkim sukcesem. Futro stało się integralną częścią garderoby, a dzięki temu często mnie rozpoznają i - dość dziwny bonus - lubią go dotykać na przyjęciach. Kolczyki i koraliki to pierwszy prezent urodzinowy Miszy. Na początku w ogóle nie rozumiałem, jak je nosić i co z tym zrobić. Obraz powstał dopiero po półtora roku.

Misza:To tylko część tego zakupu za pięćset rubli. Po drugie, wszystkie rzeczy były wtedy warte sto, a ja zdobyłem całą masę. W tym dziobie wciąż była zielona kurtka, ale zapomniałem ją zastrzelić. Dosyć codziennego obrazu, w którym, dodając trochę, możesz iść na imprezę.


Lokalizacja: Studio fotograficzne PERSONNAGE

Popularne Wiadomości

Kategoria Wygląd, Następny Artykuł

Przewodnik po restauracji w drugim dniu: kawiarnia z niezwykłym menu
Jedzenie

Przewodnik po restauracji w drugim dniu: kawiarnia z niezwykłym menu

W tę niedzielę 18 sierpnia w Petersburgu po raz drugi odbędzie się „Dzień Restauracji” - gastronomiczne święto, w którym amatorzy kulinarnych mężczyzn z całego świata otwierają jednodniowe restauracje. Już około 180 uczestników zarejestrowało się na stronie i najprawdopodobniej zostaną do nich dodani nowi. Dla restauratorów przygotowaliśmy już szczegółowe instrukcje z przydatnymi zaleceniami.
Czytaj Więcej
Szybko: 4 nowe fast foody w Moskwie
Jedzenie

Szybko: 4 nowe fast foody w Moskwie

HUDSON DELI BURGERY I KANAPKI W UNII Z BORCHEM I KOTŁAMI Hudson Deli otworzył czterech przyjaciół z dzieciństwa, z których każdy miał własną firmę, w tym restaurację, ale którzy po raz pierwszy stworzyli projekt: David Berkovich, Felix Berman, Julian Zinshtein i Matvey Livshits. Spędzili dużo czasu w Ameryce i Europie, co skłoniło firmę do zrobienia miejsca w Rosji ze znanym fast foodem - kanapkami i burgerami.
Czytaj Więcej
Menu sezonowe: Dania z kurkami w restauracjach w Petersburgu
Jedzenie

Menu sezonowe: Dania z kurkami w restauracjach w Petersburgu

Perlotto z kurczakiem w serze i sosem kurkowym w James Cook Waga: 320 gr. Cena: 360 rub. ANNA ANISIMOVA PR Dyrektor sieci James Cook Pubs Network W tym roku postanowiliśmy zrobić perlotto * kurki * z filetem z kurczaka zapiekanym w serze. W perlotto wszystko odbywa się w taki sam sposób jak w risotto, zamiast ryżu stosuje się tylko jęczmień perłowy.
Czytaj Więcej
LavkaLavka będzie organizować mikro-rynki na Kursku w każdą niedzielę
Jedzenie

LavkaLavka będzie organizować mikro-rynki na Kursku w każdą niedzielę

Rolno-gastronomiczny projekt „LavkaLavka” będzie teraz co tydzień organizował „Farmer Sunday” w rezydencji na Armie. Wszystkie produkty można próbować i kupować od dziesiątej rano do drugiej po południu. Ponadto za każdym razem będzie gospodarzem gościnna opowieść kulinarna. Rolnik nie tylko zaprezentuje swój produkt, ale także przygotuje coś z niego, ponieważ na przykład Dmitrij Klimow przygotował swoje perliczki na rożnie.
Czytaj Więcej