Cena-jakość

Gdzie kupić kurtkę: 6 opcji od 4 do 14 tysięcy rubli

Uniqlo - 4 tysiące rubli

Świetna opcja dla tych, którzy rzadko zmieniają ulubioną bluzę i wygodną kurtkę bomber oraz inne atrybuty stylu biznesowego. Do jasnego bawełnianego blezera możesz wybrać ciemne dżinsy lub zgrabne spodnie ze strzałkami i koszulę - najważniejsze jest, aby nie mieszać zbyt wielu kolorów i nadruków na jednym zdjęciu: duży kwadrat powinien pozostać głównym i jedynym akcentem.

Zara - 5 tysięcy rubli

Oprócz codziennych ubrań możesz łatwo znaleźć bezwstydne garnitury w przystępnych cenach na hiszpańskim rynku masowym. Możesz połączyć przyciętą szarą kurtkę z ciemnymi dżinsami lub kupić tutaj odpowiedni rąbek - proste szare spodnie ze strzałkami.

Asos - 5400 rubli

Miękką szarą kurtkę ze streczem można nazwać biznesem, więc lepiej ją nosić nie w biurze, ale w niedzielne spotkania z przyjaciółmi, na wystawy lub nawet na wesele najlepszego przyjaciela. Chude ciemne spodnie lub dżinsy tego samego koloru będą dla niego dobrą parą.

Asos - 6 tysięcy rubli

Asos szczyci się poważnym podejściem do biznesowego ubioru: do prawie każdej kurtki na stronie możesz wybrać odpowiednie spodnie, koszulę, krawat, a nawet kamizelkę. Jednak nie trzeba kompletować kompletnego zestawu, a kremowa marynarka będzie dobrze wyglądać nie tylko ze spodniami tego samego koloru, ale także z kolorowymi chino.

Belki Plus - 10 tysięcy rubli

 

Przy zamówieniu online zawsze istnieje ryzyko przewymiarowania przy rozmiarach. Dlatego sensowne jest natychmiastowe przygotowanie się do zwrócenia paczki lub wybranie rzeczy o swobodnym kroju. Niemożliwe jest błędne obliczenie kurtki w paski Beams Plus: model powinien swobodnie siedzieć, aby pasowała do niego koszula, sweter, a nawet cienka kamizelka puchowa.

Projekty nordyckie - 14 tysięcy rubli

Dobra wełniana kurtka Norse Projects jest wystarczająco ciepła, aby ją teraz nosić (w połączeniu z kamizelką puchową jako grzejnikiem), ale może również dobrze się spisać latem, kiedy idziesz na spacer po Moskwie w nocy lub wychodzisz z baru o szóstej rano.

Adresy

Zara

www.zara.com

Asos

www.asos.com

Pan Porter

www.mrporter.com

Fott

Dmitrovsky per., 7
+7 (800) 250-28-60 

Uniqlo

św. Zemlyanoy Val, 33
+7 (495) 970-15-55

Obejrzyj wideo: Autostopem na Kołymę - Kańsk odc. 12 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Cena-jakość, Następny Artykuł

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya
Ciekawe

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya

Na placu Triumfalnaya w jednym ze szklanych pawilonów naprzeciwko wyjścia z metra otwarto burgera Heroes Burger - piąta instytucja sieci. O tym życiu wokół opowiedział swoim przedstawicielom. Nowi właściciele burgerów Heroes Burger, a są nimi twórcy projektu Gyros For Heroes, Igor Podstreshny i ​​Olga Korneeva, zostają uruchomieni przy udziale partnera Teahouse # 1 i przy wsparciu Local Food.
Czytaj Więcej
Irlandzki pub O'Donoghue został otwarty na ulicy Piatnickiej
Ciekawe

Irlandzki pub O'Donoghue został otwarty na ulicy Piatnickiej

Nowy pub z Pub Life Group (Lion's Head Pub, The Tipsy Pub, Tap & Barrel Pub, Punch & Judy Pub), o nazwie O'Donoghue's na cześć jednego z najstarszych pubów w Irlandii, został otwarty na ulicy Pyatnitskaya. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. O'Donoghue's Adres: st. Pyatnitskaya, 29 CZAS OTWARCIA: od 12:00 do 23:45 Przekąski Pikantne skrzydła - 495 rubli Quesadilla z kurczakiem - 395 rubli Glazurowane żebra dzika - 585 rubli Nachos Chili - 495 rubli Burgery Burger z marmurkową wołowiną - 525 rubli Burger z jagnięciną - 525 rubli Steki Filet mignon z papryką i kolendrą - 825 rubli Kruche steki wieprzowe z domowym kawiorem bakłażanowym - 725 rubli Pomysł: dublińska nazwa nowej moskiewskiej O'Donoghue istnieje od 1789 roku i jest jednym z najbardziej znanych pubów muzycznych na świecie, więc autorzy projektu postanowili przenieść tę specjalność fiku do nowej lokalizacji.
Czytaj Więcej
Ludzie w mieście: kto uprawia nordic walking?
Ciekawe

Ludzie w mieście: kto uprawia nordic walking?

Rower i bieganie w Moskwie już się zakorzeniły, ale niewielu słyszało o nordic walking - ludzie z kijkami spacerującymi po parku w pośpiechu wyglądają co najmniej dziwnie w oczach otaczających ich osób. A jednak w ciągu zaledwie kilku miesięcy w mieście otwarto kilka szkół, w których wszyscy uczą się bezpłatnego nordic walking: w Parku Gorkiego, Sokołnikach, Izmailovsky, Fili i Serebryany Bor.
Czytaj Więcej
Na ulicy Kazańskiej otworzy się bar 26/27
Ciekawe

Na ulicy Kazańskiej otworzy się bar 26/27

Na ulicy Kazańskiej, w miejscu kawiarni Smalldouble, otworzy się bar 26/27. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Koncepcja miejsca zmieni się całkowicie, chociaż zespół pozostał ten sam. Założycielami nowego baru są Stanislav i Daria Alexandrova (Smalldouble, Julia Child Bistro) i Alexander Avakumov, współzałożyciel grupy reklamowej SOWA i biznesmen Sergey Krasnyakov, którzy postanowili wesprzeć projekt.
Czytaj Więcej