Cena-jakość

6 par podkładów

Chiara Ferragni - 15 500 rubli

Byłoby dziwne, gdyby włoska milionerka blogerka Chiara w pewnym momencie nie podjęła własnej marki ubrań lub akcesoriów. Warto zauważyć, że oprócz szczerego kiczu Ferranha ma prawie klasyczne łodzie i slipy. Jednak w Moskwie do tej pory można znaleźć tylko posypane snem z haftem w postaci fast foodów (sprzedawane w Porta 9 i domu towarowym Tsvetnoy), które najlepiej nosić z monochromatycznymi strojami i pudełkiem pączków w ręku.

H&M - 699 rubli

Jeśli ciemnoniebieski kolor wydaje się zbyt świeży, możesz wybrać odważniejszą opcję - fuksja vyrviglaz, która rozcieńczy całkowity biały wygląd. Nawiasem mówiąc, para wygodnych podkładów jest również doskonałym zamiennikiem nowych i strasznie niewygodnych butów na 15-centymetrowych szpilkach, które naprawdę chcesz nosić na ukończeniu szkoły lub na innym ważnym wydarzeniu. Obcasy, w przeciwieństwie do nieważkich kapci, niestety nie dodadzą siły tańcu i zabawie.

Prawie Antoinette - 15 tysięcy rubli

Powszechnie przyjmuje się, że nie mamy przyzwoitych rosyjskich marek, które produkowałyby nudne buty, które nie wyglądałyby jak ortopedyczne. W rzeczywistości nie jest to do końca prawda. Na przykład Almost Antoinette od 2013 roku produkuje kilka kolekcji luksusowych podkładów aksamitnych rocznie. Teraz dodali także łódki lakiernicze, ale miękkie i piękne kapcie są wygodniejsze niż nawet najbardziej stabilne pięty i wyglądają nie mniej uroczyście.

Topshop - 1999 rubli

Bez względu na to, jak kosztowna jest para podkładów, nie musisz długo czekać na nią: podczas zderzenia z chodnikami w Moskwie delikatny zamsz i aksamit szybko tracą atrakcyjny wygląd. Są dwa wyjścia: podróżować po mieście taksówką i ostrożnie dbać o kapcie lub wybrać najprostszą i najtańszą parę, której nie warto wrzucać do kosza po kilku miesiącach. Ten ostatni można znaleźć w Topshopie, ponieważ nie trzeba daleko posuwać się dalej - brytyjski rynek masowy otworzył się ponownie w Okhotny Ryad. Powierzchnia nowego sklepu jest prawie trzy razy mniejsza niż w tym miejscu, który został tu zamknięty w 2008 roku, ale z butami, a tutaj jest w pełnej kolejności.

Wydma - 5 tysięcy rubli

Lampart rzadko wygląda dobrze na ubraniach lub butach na obcasach (okazuje się zbyt drapieżny), ale akcesoria, takie jak paski i sprzęgła lub kapcie z tym nadrukiem, mają pełne prawo do istnienia. Dobrą parą dla tego wzoru jest coś neutralnego: na przykład luźna lekka sukienka midi z ciemnymi jeansami ze sprzęgłem lub chłopakiem i białą koszulką.

Wiara - 2 270 rubli

Ze względu na kolorystykę nagie pantofle z wydłużonymi noskami optycznie wydłużają nogi, a nawet stają się nieco smuklejsze. Wydaje się, że oprócz wygody są to najważniejsze cechy butów, więc nie powinieneś o tym myśleć przed zakupem.

Adresy

Porta 9

św. Ogród - Triumfalny, 4/10

8 (495) 699-37-78

H&M

św. Zemlyanoy Val, 33
8 (495) 970-15-55

Topshop

Manezhnaya sq., 1, s. 2
8 (495) 737-84-49

Asos

www.asos.com

Prawie antoinette

www.facebook.com

Diuna

www.dunelondon.com

Popularne Wiadomości

Kategoria Cena-jakość, Następny Artykuł

Czy kucharze muszą nosić rękawiczki?
Zjedz pytanie

Czy kucharze muszą nosić rękawiczki?

Moda na otwarte kuchnie w restauracjach nie przemija: możliwość oglądania, jak gotują jedzenie, stała się prawie dobrą formą. Jednak pomimo przejrzystości instytucji wciąż pojawia się pytanie dla klientów: czy kucharze powinni nosić rękawiczki i czapki, a ich brak stanowi naruszenie? Rozmawialiśmy z szefem kuchni, dyrektorem generalnym i lekarzem, aby dowiedzieć się, jak naprawdę są rzeczy.
Czytaj Więcej
Jaka jest różnica między Longo i Americano?
Zjedz pytanie

Jaka jest różnica między Longo i Americano?

Istnieje wiele sposobów parzenia kawy i nie zawsze łatwo jest ustalić, czym się one różnią. Coraz więcej kawiarni odmawia gotowania Americano i oferuje gościom alternatywę w postaci longo. Jaka jest różnica między tymi dwoma napojami i jakie są korzyści, dowiedzieliśmy się od ekspertów w branży kawowej.
Czytaj Więcej
Który alkohol ma najmniej cukru?
Zjedz pytanie

Który alkohol ma najmniej cukru?

Coraz więcej osób myśli o zmniejszeniu spożycia cukru, a to nie jest łatwe zadanie: cukier występuje prawie wszędzie. Aby ułatwić Ci wybór napoju o najniższej zawartości cukru, wspólnie z Michaiłem Pugaczowem, głównym barmanem Less Sugar Bar, opracowaliśmy ocenę alkoholu. Michaił Pugaczow, szef kuchni barman Less Sugar Bar Nie jest tajemnicą, że cukier zawiera cukier: jest to albo cukier resztkowy użytych składników, albo dodatek cukru z powodu różnych syropów w kompozycji.
Czytaj Więcej