Cena-jakość

21 ciepłych i przystojnych męskich swetrów

Poszukiwanie wysokiej jakości obuwia, odzieży i akcesoriów nie jest konieczne tylko wśród luksusowych marek. Często idealną rzecz pod względem ceny i jakości można znaleźć na rynku masowym lub w środkowym segmencie cenowym.

Co tydzień rozmawiamy o jednym produkcie sezonowym w różnych kategoriach cenowych. W nowym numerze - 21 swetrów wykonanych z wełny, kaszmiru i moheru, które nie pozwolą zamrozić tej jesieni.

Gruba dzianina

Maison Kitsuné, 17 890 rubli

Aby już duży duży sweter z dzianiny nie wyglądał jak bezkształtna motek przędzy, wybierz modele cienkiej wełny o podłużnym wzorze: warkocze, zygzaki lub romby. Niedrogie swetry z rynku masowego rzadko mają wyjątkową kompozycję (z wyjątkiem Uniqlo), więc lepiej mieć nadzieję na środkową kategorię cenową: Fred Perry, Lacoste, Norse Projects i tak dalej.

Stać mnie

Topman, 3000 rubliLacoste, 10990 rubliS. N. S. Herning, 15 000 rubliFred Perry, 9 990 rubliAsos, 4235 rubliMassimo Dutti, 5 590 rubli

Z kaszmiru

Gieves i jastrzębie, 29 270 rubli

Kaszmir rzadko bywa tani (choćby dlatego, że jest trudniejszy do wyprodukowania niż zwykła wełna), więc najbardziej sensowny jest zakup klasycznego swetra w neutralnym kolorze bez zbędnych wzorów i sloganów: będziesz go nosić za kilka lat. Jak każda podstawa, możesz połączyć kaszmirowy sweter z prawie wszystkim: twoje ulubione wytarte dżinsy, surowe spodnie biurowe ze strzałkami i kolorowe chino z małą koszulą w kratę.

Stać mnie

Uniqlo, 3999 rubliCOS, 11 500 rubliUniqlo x Lemaire, 12990 rubli

Golfy

Kilka 14 200 rubli

Golf od dawna przekształcił się w mundur projektantów, pisarzy, kreatywnych artystów i gwiazd rocka, aw tym roku miga również na wszystkich koncertach. Jeśli nadal masz wątpliwości, weź Steve Jobs jako przykład. Ciemny golf, dżinsy i trampki lub para masywnych butów są korzystne dla wszystkich. Zwykły golf wykonany z cienkiego kaszmiru w połączeniu z wełnianymi spodniami i ciepłą kurtką nadaje się do biura.

Stać mnie

Gant Rugger, 12 000 rubliUniqlo, 7999 rubliZara, 2499 rubliBenetton, 4000 rubli

100% wełny

Paul Smith, 30 tysięcy rubli

Nawet jeśli tej jesieni i zimy nie zamierzasz długo opuszczać biura lub mieszkania, zdobycie wełnianych swetrów nie będzie zbyteczne. Nie bój się małych wzorów i jasnych kolorów i uważnie przyjrzyj się składowi: najlepsze modele to te, które zawierają co najmniej 80% wełny.

Stać mnie

Projekty nordyckie, 8 300 rubliWyć Morrison, 11 990 rubliBarbour, 9 990 rubliArmor-Lux, 8 190 rubli

Popularne Wiadomości

Kategoria Cena-jakość, Następny Artykuł

Jak orientacja seksualna wpływa na twoją karierę
Praca

Jak orientacja seksualna wpływa na twoją karierę

Stopień nienawiści do homoseksualistów, osób transpłciowych i biseksualnych w Rosji idzie w górę. Są przeklęci z ekranów telewizyjnych, nie wolno im adoptować dzieci i uzyskiwać praw. Ostatnio zmartwiony Rosjanin złożył nawet pozew przeciwko Apple: umieściła na iPhonie emoji z wizerunkami rodzin osób tej samej płci, które uważał za „niebezpieczne dla umysłu nieformowanego dziecka”.
Czytaj Więcej
Co zrobić, gdy jesteś cięty
Praca

Co zrobić, gdy jesteś cięty

Coraz częściej pojawiają się informacje o redukcji pracowników. Optymalizacja personelu przeprowadzana jest w Transmashholding, AvtoVAZ, agencji prasowej TASS, CTC Media, banku VTB 24 i innych firmach. Nasi czytelnicy mówili także o skrótach. Aby dowiedzieć się o skali problemu, poszukaj pracy w witrynie Job.
Czytaj Więcej
Jak i dlaczego dorośli zdają egzamin
Praca

Jak i dlaczego dorośli zdają egzamin

Pod koniec czerwca zakończony zostanie główny etap zdawania zunifikowanego egzaminu państwowego. Zgodnie z prawem, nie tylko wczorajsze dzieci w wieku szkolnym, ale także absolwenci poprzednich lat mogą to wziąć, najważniejsze jest, aby zdążyć złożyć wniosek w regionalnym centrum przetwarzania informacji przed 1 lutego. Z reguły ci, którzy zdali egzamin jako student, który po szkole nie wstąpił na pożądany uniwersytet, przeszli przerwę szkoleniową lub wstąpili do wojska, postanowili spróbować ponownie rok później.
Czytaj Więcej
Jak zrobić karierę w IT dla dziewczynki
Praca

Jak zrobić karierę w IT dla dziewczynki

Aliya Rakimgulova wiceprezes Acronis Pracowałem i rozwijałem się w jednej firmie przez dziewięć lat. Sądząc po tym, nie ma problemu płci w IT. Pomimo tego, że Acronis to międzynarodowy biznes zatrudniający prawie 700 osób. Jeśli gdzieś mamy mniej kobiet, jest to w dziale rozwoju. Jest ich nieco więcej wśród testerów, stosunek płci w dziale pomocy technicznej wynosi około 40/60.
Czytaj Więcej