Filmowanie

Co kupić w kiosku Life around w Lambada

W ten weekend, 20 i 21 grudnia, redaktorzy Życie wokół przechodzi w tryb offline i po raz pierwszy bierze udział w Lambada Market. W naszym kiosku możesz kupić koszulki ze zdjęciami słynnych budynków w Moskwie, pączki i hot dogi, magnesy ze zdjęciami z kont redakcyjnych na Instagramie, markowe kubki termiczne i wiele innych. Dla wygody przygotowaliśmy przewodnik po produktach, które przygotowaliśmy specjalnie na targi.

Heritage T-Shirt Series

Dyrektor artystyczny Życie wokół Siergiej Rodionow i korespondent Jurij Bołotow przygotowali serię T-shirtów z dziesięcioma ilustracjami w postaci najważniejszych budynków, które wpłynęły na wygląd Moskwy w XX wieku. „Architektura to nie tylko cegły, szkło i żelbeton. Nie tyle gra z przestrzenią i formą”, mówi Jurij Bołotow. „Zawsze wyraża ideologię i nastrój społeczeństwa, a architekci oferują alternatywne scenariusze rozwoju. W 2014 roku wydaje się, że wszyscy kryzys wyprzedził, a wiara w przyszłość ustąpiła miejsca strachowi przed zmianą, Życie wokół postanowiłem pamiętać czas, kiedy ludzie żyli w nadziei ”.

OBIEG: 51 sztuk

Cena jedna koszulka: 1500 rubli

Wszyscy chcą serii koszulek i fartuchów

Sekcja „Jedzenie” przygotował serię T-shirtów z własnymi motywami i logo. Istnieją dwie opcje: klasyczny hot dog z Delikatesy i dwa pączki z Krispy Kreme. Zdjęcia są drukowane w okolicy serca.

Ponadto na targach będą sprzedawane fartuchy z logo marki w kolorze czarnym. Życie wokół „Żywności” za 1600 rubli.

OBIEG: 8 koszulek z pączkami i 14
z hot dogami

CENA jedna koszulka: 1500 rubli

Markowe kubki termiczne

Na targach będą sprzedawane termomki z naszymi ilustracjami, które można zobaczyć w projektowaniu postów i tygodni tematycznych Życie wokóła teraz będą cię zachwycać rano.

OBIEG: 25 sztuk

CENA jeden kubek: 900 rubli

Magnesy Życie wokół żywności

Zdjęcia z Instagram Life at Food stały się podstawą kilku serii magnesów poświęconych najsmaczniejszym i najciekawszym potrawom i produktom w Moskwie, a także podróżom gastronomicznym. Uważamy, że jest to godna ozdoba lodówki. Rozmiar jednego magnesu wynosi 85 na 55 milimetrów. Możesz kupić jeden za 150 rubli lub zestaw sześciu za 800 rubli.

OBIEG: 17 zestawów po 6 sztuk

CENA magnes - 150 rubli,
zestaw 6 magnesów - 800 rubli

Magnesy kolekcjonerskie „Kraje świata”

Nasz dyrektor artystyczny Siergiej Rodionow uwielbia podróżować. Publikuje raporty z podróży na swoim Instagramie. Na targach nakręcił 17 odcinków sześciu magnesów poświęconych różnym krajom - od Argentyny po Japonię, które autorowi udało się odwiedzić w ciągu ostatnich dwóch lat. Wszystkie magnesy są w jednym egzemplarzu. Rozmiar jednego magnesu wynosi 86 na 86 milimetrów. Możesz kupić jeden za 150 rubli lub zestaw sześciu za 800 rubli.

OBIEG: 17 oryginalnych zestawów po 6 sztuk

CENA magnes - 150 rubli,
zestaw 6 magnesów - 800 rubli

ROZMIAR: 86x86 mm

PRODUKCJA: Instarcard.com

KRAJE:Dania, Norwegia, Holandia, Francja, Włochy, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Ukraina, Rosja, Uzbekistan, Jordania, Hongkong, Japonia, Singapur, Brazylia, Argentyna, USA

Mapa Moskwy

Korespondent „Miasta” Sasha Sheveleva zrobił mapę Życie wokół. Oznaczało jasne, nieoczywiste i po prostu ukochane miejsca, w których miło jest iść ze znajomymi i które warto pokazać gościom stolicy.

OBIEG: 1 instancja

CENA: 3 000 rubli

Wiele więcej

Ponadto w naszym kiosku będzie można kupić świąteczne ciasteczka i dżemy przygotowane przez kucharzaDelikatesy Victoria Boyarskaya, książka napisana przez nią i szefa kuchni Ivan Shishkin, „Jadalne niejadalne (książka z dużymi podrobami)” (oczywiście z autografem) za tysiąc rubli, świąteczny poncz, ręcznie robione drewniane deski Sawdustgoods za 2100 rubli, ręcznie robione pierścienie, które tworzą redaktor działu „Jedzenie” Anna Masłowska (od tysiąca do 4 tysięcy rubli), rekordy i inne rzeczy redaktorów i autorów Life wokół - w najlepszej tradycji sprzedaży garażowej.

strzelanie: Alena Łozowska

ZDJĘCIA BUDYNKÓW:Maxim Fedorov / Wikipedia, Planetarium-moscow.ru, Oleg Borodin, Moreorless / Wikipedia, Thomas Stellmach, NVO / Wikipedia, tetrabrain, Denis Yesakov, Roman Kuptsov / Wikipedia

Obejrzyj wideo: Robert Neuwirth: The power of the informal economy (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Filmowanie, Następny Artykuł

Dziewczyny w kulturystyce
Ludzie w mieście

Dziewczyny w kulturystyce

Dla większości sportowców odciążenie mięśni nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do osiągnięcia wyniku. Ale nie dla kulturystów. Od miesięcy przestrzegają diety i trenują, aby pokazać się w całej okazałości na scenie, w przypadku dziewcząt - w kostiumie kąpielowym, na obcasach iz jasnym makijażem. Redaktorzy „Life wokół” rozmawiali ze sportowcami z Niżnego Nowogrodu o konkurencji, sprawiedliwości sędziów, życiu osobistym i hejterach, a także o tym, jak prawidłowo jeść i trenować, aby wygrać nagrody.
Czytaj Więcej
Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku
Ludzie w mieście

Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku

Taniec pylonowy i pokazy ze striptizem, nawet w 2019 roku, są nadal piętnowane. Czy wstydem jest tańczyć na słupie, jak publiczność reaguje na liczby z elementami erotyki i ile artystów podobnego gatunku może zarobić w Irkucku, Life zapytało łącznie trzech profesjonalnych artystów i choreografów.
Czytaj Więcej
„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online
Ludzie w mieście

„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online

Wraz z nadejściem wiosny kluby fitness wypełniają się przebiśniegami - ludźmi, którzy chcą pilnie uporządkować swoją sylwetkę. Życie wokół rozmawiało z trenerami z Irkucka o tym, jak odnoszą się do sezonowości w fitnessie, a także o trendach w 2019 roku i szaleństwie dla zdrowego stylu życia. Anastasia Shimokhina Doświadczenie trenerskie - 10 lat Wszyscy przychodzą i chcą okrągłego pięknego tyłka i płaskiego brzucha, to się nie zmienia.
Czytaj Więcej