Filmowanie

Prezenty noworoczne dla ojców, braci i przyjaciół

Nadal pomagamy w wyborze prezentów noworocznych dla bliskich. Selektywne perfumy przypominające przedmioty sztuki, zegarki, piękne portfele to dobry sposób na zadowolenie brata, przyjaciela, ojca lub siebie. Jednak zwinięta puszka ogórków lub squash własnymi rękami jest również świetnym (i budżetowym) pomysłem na prezent.

Zdjęcia

Dasha Malysheva

Najedź kursorem na swoje ulubione narzędzie, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Adresy

Brandshop

Petrovsky Blvd, 21 lat

+7 (495) 544−57−70

brandhop.ru

Cosmotheca

4th Syromyatnichesky per.,
1/8 s. 6

+7 (905) 564−84−13

Kuznetsky Most 20

św. Kuznetsky Most, 20

+7 (495) 135−15−61

km20.ru

Drewno

Tsvetnoy Blvd, 15

+7 (495) 737-77-73

„Kolor”

Tsvetnoy Blvd, 15

+7 (495) 737-77-73

PRODUCENT: Daria Malysheva

POZYCJE: Tanya Reshetnik

ASYSTENT: Sveta Mikhaylyuk

EDITION WYRAŻA Wdzięczność Photoplay Studios za pomoc w filmowaniu

Popularne Wiadomości

Kategoria Filmowanie, Następny Artykuł

„Wakacje w mieście jako inicjatywa społeczna” - porady mistrza
Ludzie

„Wakacje w mieście jako inicjatywa społeczna” - porady mistrza

Podczas prawie wszystkich gier City of the Future jedna z drużyn zaproponowała projekt organizacji wakacji w mieście. Kiedy wymyślili sposoby wprowadzenia „zielonego” stylu życia w dzielnicy Chhoroshevsky, zasugerowali zorganizowanie edukacyjnego eko-festiwalu. Jesienią, w grze poświęconej dzielnicy Sretenka, jeden z zespołów wymyślił świętowanie dzieł sztuki ze śmieci.
Czytaj Więcej
Wybuchy w moskiewskim metrze
Ludzie

Wybuchy w moskiewskim metrze

Rankiem 29 marca w moskiewskim metrze wybuchło kilka eksplozji. Według doniesień z różnych źródeł, w porannej godzinie szczytu 29 marca w moskiewskim metrze grzmiały dwie eksplozje. Według ostatnich doniesień zginęło 39 osób, a ponad sto zostało rannych. W ciągu dnia centrum miasta było pełne karetek pogotowia i służb specjalnych.
Czytaj Więcej
Łącz i podbijaj
Ludzie

Łącz i podbijaj

Od 26 maja do 30 maja w Moskwie odbędzie się drugie biennale architektury. Chociaż Creative Сities współpracuje bardziej z mieszkańcami miasta, niż z komponentem obiektowym, British Council opracował duży program dla odwiedzających wydarzenie z wideo, zdjęciami, wykładami i kolejną sesją gry „Miasto przyszłości” w „Czerwonym październiku”, która odbyła się w połączeniu z „Strelką”.
Czytaj Więcej
Mowa bezpośrednia: Allen de Botton o żywej architekturze
Ludzie

Mowa bezpośrednia: Allen de Botton o żywej architekturze

Życie wokół mówiło już o projekcie architektonicznym Living Architecture, którego celem jest uczynienie nowoczesnej architektury mieszkalnej zrozumiałą dla społeczeństwa. Aby to zrobić, firma zatrudnia światowej sławy architektów, którzy budują dom rodzinny w pięknym miejscu. Po tych budynkach można wynająć i stać się turystą architektonicznym.
Czytaj Więcej