Plany sezonowe

Leopard legginsy i inne BDSM

Wszystkie trendy obecnego sezonu jesienno-zimowego łączy jedna ważna cecha: są zaskakująco opłacalne, a nawet w warunkach ujemnych temperatur uratują Cię przed wyglądaniem jak obskurna mroźna kapusta.

Drapieżne odciski

Zara

Animalica jest dziś liderem trendów w modzie: kolekcje python, zebry i lamparta we wszystkich odmianach. A jeśli do niedawna styliści używali tego tabu, to sytuacja uległa radykalnej zmianie. Aby być na fali, możesz używać obu wydruków w zwykłych kolorach i mieszać zwierzęta z popularnym neoniem, zmieniając kolor na niebieski z czerwonym lub żółtym z zielonym lampartem. Najbardziej odważny może łączyć wzór węża z nakrapianym, a rzeczy do ewentualnego obrazu można znaleźć na przykład w Zara. Nowa kolekcja marki zawiera wszystkie te nadruki.

Sztuczne futro

H&M

Coraz więcej projektantów rezygnuje z naturalnego futra na rzecz sztucznego futra. Oprócz elementu etycznego pozwala to wyobraźni projektanta mody na pełną pracę, co było widoczne na wybiegach. Wielokolorowe płaszcze z długimi futrami od Gibenchy, pluszowe płaszcze z Paco Rabanne, obszerne płaszcze z Dries Van Noten i Balenciaga - trend szybko spadł do sklepów na rynku masowym. Długie, krótkie, ponadgabarytowe płaszcze i płaszcze o wszystkich teksturach i kolorach tęczy można znaleźć w obfitości w H&M, Zara (w tym w starych kolekcjach) i na stronie internetowej Asos. Sklep Inspire w Irkucku corocznie wystawia takie rzeczy, jak pierwsze zbliża się śnieg.

Gruby płaszcz z owczej skóry

Pull & Bearn

Powrót kurtek, jakby zdjętych z męskiego ramienia, do ekwipunku rzeczy, które trzeba mieć, jeszcze raz potwierdza cykliczność. Możesz to nazwać jak chcesz - lotnik lub kurtka motocyklowa, nie ma to wpływu na trafność. Etro, Loewe i Dior subtelnie sugerują, że u szczytu popularności pojawią się modele w ciepłych odcieniach. W ramach eksperymentu możesz kupić męski płaszcz z owczej skóry w Pull & Bearn i wybrać szyfonową sukienkę lub patchworkowy kostium, taki jak Etro.

Klatka

Spódnice, szaliki, garnitury, kurtki, płaszcze - domyślnie klasyczny nadruk powinien być wstępnie wytrenowany przez Twoją wyobraźnię. Możesz użyć spokojnej opcji biurowej, a także wszystkich możliwych kombinacji odcieni i rozmiarów. Ale jest szansa, że ​​będziesz musiał poświęcić czas i energię na teoretyczne przygotowanie i dowiedzieć się, czym różni się glenchek od „Księcia Walii”. Inspiracje do kostiumów biznesowych można znaleźć u Christiana Diora, a dla artystycznej kombinacji długiej kraciastej spódnicy z obszernym płaszczem ze sztucznego futra - u Maxa Mara.

Winyl

Trend dla najbardziej nieskomplikowanych, a przynajmniej dla stylowej sesji zdjęciowej. Wszystko zostało tu pomieszane - a obecnie niezwykle popularny cyber-futuryzm w nawiązaniu do stylu głównego bohatera filmu „Matryca”, a także uwodzicielski styl retro, a nawet trendy w BDSM. Przed zimnem możesz mieć czas na spacer po winylowym płaszczu (patrzymy na Asosa lub Marni), powtórz retro styl na wieczór panieński lub strzelaj jak Miu Miu, lub zapakuj go w winyl od stóp do głów, jak to zrobiły modele na pokazie Fendi. W Irkucku trend na winylach jak dotąd pokazał się w akcesoriach - torbach i pasach.

Obejrzyj wideo: Leopardy - Gym Glamour (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Plany sezonowe, Następny Artykuł

Trzymaj gadżety w porządku
Dobry nawyk

Trzymaj gadżety w porządku

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowej wersji - proste nawyki cyfrowe, które pomogą przedłużyć żywotność smartfonów, tabletów i laptopów. Denis Mateev Dyrektor wykonawczy Good Deeds Service Wszyscy jesteśmy bardzo zdenerwowani, gdy urządzenia elektroniczne przestają spełniać nasze oczekiwania: zamiast pracować na pełnych obrotach, psują się, zwalniają i są atakowane przez hakerów.
Czytaj Więcej
Nie pracuj w weekendy
Dobry nawyk

Nie pracuj w weekendy

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Tym razem wyjaśniamy, dlaczego nie jest to konieczne bez szczególnej potrzeby odwrócenia uwagi od odpoczynku w weekend. Anna Sokolova Życie wokół redaktora Wysyłanie listów biznesowych, wiadomości w rozmowach roboczych i komunikatorach, a także narzekanie na znajomych o potrzebie ukończenia projektu w niedzielę jest rutyną powszechną dla wielu pracowników biurowych.
Czytaj Więcej
Zabierz lunch do pracy
Dobry nawyk

Zabierz lunch do pracy

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Rozmawialiśmy już o tym, które dania nie zajmą dużo czasu i spokojnie przetrwamy transport do pracy, a teraz rozumiemy, dlaczego w ogóle gotować, jeśli możesz po prostu iść do jadalni.
Czytaj Więcej
Idź na masaż
Dobry nawyk

Idź na masaż

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. W nowym numerze - o tym, dlaczego regularnie chodzić na masaż. Wszyscy o tym wiedzą, ale w rzeczywistości niewiele osób to robi. Olga Łukińska, redaktor działu „Zdrowie” Wonderzine. Nie chodzę na masaż bardzo często (średnio raz na kilka miesięcy), ale minęło już 20 lat.
Czytaj Więcej