Ciekawe

W Basque Lane otwiera męski fryzjer „Leningrad”

Na Baskovy Lane, 18 lat, niedaleko Placu Powstania, w sobotę 30 maja otwiera się fryzjer męski Leningrad. Zespołem kieruje Stanislav Kolotov („Private Club”, Headbusters).

Fryzjer wykona klasyczne męskie fryzury i stylizację włosów za pomocą angielskich kosmetyków Lock Stock & Barrel, a także goli się niebezpieczną maszyną do golenia.

Zaprojektowany przez Leningrad, projektant Alexander Varin: fryzjer znajduje się w przestronnej sali, a sala kameralna z dużym wspólnym stołem znajduje się w pokoju obok. Leningrad będzie rodzajem klubu towarzyskiego - zamierzają organizować imprezy i imprezy sportowe na dużym ekranie. Okresowo będą zapraszać znanych europejskich fryzjerów.


Strzyżenie włosów w Leningradzie kosztuje 1400 rubli, brody - 800 rubli, stylizacja kosztuje 800 rubli, niebezpieczne golenie - 1000 rubli. Możesz zarejestrować się u fryzjera, dzwoniąc pod numer 995-0-178.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Wartości korporacyjne: dlaczego firmy robią niezwykłą sprzedaż
Zarządzanie

Wartości korporacyjne: dlaczego firmy robią niezwykłą sprzedaż

Zamiast nudnych długopisów, kubków i koszulek z logo rosyjskie firmy zaczynają produkować towary, które można sprzedawać w sklepach z modą uliczną. Lakonowe bluzy, przezroczyste buty i płaszcze przeciwdeszczowe z ostrzeżeniami wydrukowanymi z tyłu Ministerstwa ds. Zagrożeń nie są produkowane przez młodych rosyjskich projektantów, ale przez banki i firmy informatyczne.
Czytaj Więcej
14 cytatów na temat sprzedaży z filmu Boiler Room
Zarządzanie

14 cytatów na temat sprzedaży z filmu Boiler Room

Główny bohater osiedla się w małej firmie JT Marlin, która sprzedaje klientom akcje nieistniejących firm. - Każdy chce grubszego kawałka rynku. Mogę sprzedawać akcje każdemu - po prostu podaj mi numer. - Jesteś wielką przyszłością tej firmy, świeżą siłą firmy, chcesz pieniędzy - to dobrze. Kto mówi, że szczęścia nie ma w pieniądzach, jest idiotą.
Czytaj Więcej
Skąd pochodzą marki supermarketów?
Zarządzanie

Skąd pochodzą marki supermarketów?

Tatyana Kolesnikova, Kierownik Działu Marki, X5 Retail Group, Pyaterochka Federal Trade Network Mamy wielu partnerów produkcyjnych. Największy z nich - w sklepie spożywczym: „Glavproduct”, „Laconia”, „Extra M”, „Erkonproduct”. Schemat współpracy z producentami jest ustandaryzowany i przejrzysty: otwarte są przetargi między uczestniczącymi firmami, które spełniają wewnętrzne wymagania dostawcy.
Czytaj Więcej