Ciekawe

W centrum biznesowym „Spectrum” otwiera męski fryzjer „5/8”

Niedaleko stacji metra „Ulitsa 1905 goda”, na terenie centrum biznesowego „Spectrum”, 12 grudnia otwiera się męski fryzjer „5/8”. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji.

Salon fryzjerski otworzył zespół sklepu meblowego Loftdesigne i studio fotograficzne Loft 19.0.5. „W” 5/8 ”wrócimy na początek do fryzjerów - męskiego projektu tylko dla mężczyzn i nie rozłączaj się na brodzie - mówią w fryzjerze.

Wśród usług są: cięcie nożyczkami i maszyną (1800 rubli), cięcie maszyną bez użycia nożyczek (900 rubli), cięcie brody i wąsów (900 rubli), kształtowanie brody - kształtowanie i obcinanie niebezpieczną brzytwą (1300 rubli), stylizacja włosów ( 900 rubli), malowanie siwych włosów (1300 rubli), a także golenie głowy lub twarzy (1800 rubli).

Możesz zarejestrować się u mistrza na stronie internetowej fryzjera lub telefonicznie +7 (916) 58-58-58-1.

"5/8"

Adres: 2. ulica Zvenigorodskaya, dom 12, budynek 70

Czas pracy:
od 12:00 do 22:00

Oficjalna strona internetowa

Tel .: +7 (916) 58-58-58-1

Dla odwiedzających 5/8 wydarzenia sportowe są stale wyświetlane w telewizji. W salonie fryzjerskim znajduje się również stół do piłkarzyków.

Plany zespołu „5/8” dotyczące zorganizowania tematycznych dni masażu i manicure. Planowane jest również tworzenie lookbooków modnych fryzur na każdy nowy sezon. Ponadto będą sprzedawane tutaj karty upominkowe i kosmetyki. Ogłoszenia na wydarzenia są proszone o śledzenie na stronie na Facebooku.

Obejrzyj wideo: Badania nad mózgiem. Charakter, znaczenie i perspektywy rozwoju - prof. Włodzisław Duch (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Ludzie w mieście: kto zabiera zwierzęta ze schronisk
Ludzie

Ludzie w mieście: kto zabiera zwierzęta ze schronisk

Miasto ma kilkadziesiąt schronień dla bezdomnych zwierząt. Koty i psy przybywają tam w dużych ilościach i na różne sposoby, ale znacznie rzadziej zdobywają nowych właścicieli. Życie wokół znalazło zwierzęta, które miały szczęście znaleźć dom, i rozmawiało z tymi, którzy zdecydowali się wziąć je dla siebie.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: staż w restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin
Ludzie

Osobiste doświadczenie: staż w restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin

Polina Manskaya, dziennikarka kulinarna, twórczyni Foodandfood.ru, witryny poświęconej jedzeniu i podróżom, opowiedziała Lifeowi, jak po studiach we włoskiej szkole dla profesjonalnych szefów kuchni przebywała na stażu w restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin, co kosztowało i uczyło. WYBÓR RESTAURACJI Przed studiami w akademii kulinarnej nigdy nie pracowałem jako kucharz, ale byłem zainteresowany uzyskaniem stażu w restauracji z gwiazdkami Michelin.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: Jak uratować opuszczone osiedla na przedmieściach
Ludzie

Osobiste doświadczenie: Jak uratować opuszczone osiedla na przedmieściach

Muzeum Moskiewskie organizuje wystawę poświęconą dawnym majątkom szlacheckim, które znajdują się na terenie tzw. Nowej Moskwy, w przestrzeni między Autostradą Kijowską a Warszawską, która nagle stała się miastem. Rosyjskie majątki szlacheckie to ból i smutek zarówno dla Ministerstwa Kultury, jak i miłośników architektury: w większości przypadków są to zapomniane ruiny, które należy przechowywać kosztem budżetu, ale nie przeznaczaj pieniędzy na ich odbudowę.
Czytaj Więcej