Ciekawe

Otwarto zakład fryzjerski Flattop w manufakturze Trekhgornaya

Zakład fryzjerski Flattop został otwarty na terenie manufaktury Three-Mountain. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji.

Jak stwierdzono w opisie sklepu fryzjerskiego, jest on dla mężczyzn, „którym zależy na tym, jak wyglądają, ale nie dbają o trendy”. Podczas oczekiwania na usługę klient będzie mógł grać w szachy lub mahjong. Na ścianach będą transmitowane mecze, mecze bokserskie lub wyścig biathlonowy.

We Flattop możesz wykonać klasyczną fryzurę (1 800 rubli), fryzurę z maszyną (1 800 rubli) i golenie głowy (1 600 rubli). Ponadto lista usług obejmuje modelowanie brody i wąsów (1400 rubli), kamuflaż siwych włosów (1000 rubli) i manicure dla mężczyzn (900 rubli). Klientom z dziećmi oferowana jest fryzura dziecięca za 1800 rubli oraz fryzura ojca i syna (3 tysiące rubli).

Flattop

Adres:św.
Rochdelskaya, zm. 15, s. 21

TELEFON: +7 (495) 799-20-22

Czas pracy:
od 11:00 do 22:00

Facebook


Klientom fryzjerskim można również doradzić przy wyborze produktów do pielęgnacji marek Proraso, Embario Toscano, Acca Kappa, Royal Apothic, MALIN + GOETZ, Marvis, Yumaki.

Możesz zapisać się do usługi i zapoznać się z mistrzami na stronie głównej witryny Flattop.

Obejrzyj wideo: Telewizja Wałbrzych - Fryzjer kontra ZAiKS (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Wydarzenia tygodnia: Miles Kane, Iceage i antologia wydajności
Rozrywka

Wydarzenia tygodnia: Miles Kane, Iceage i antologia wydajności

Wystawa „Performance Now” Studium wystawiennicze na dużą skalę dotyczące wydajności w kontekście kultury zerowej. Kurator wystawy i główny ekspert w tej dziedzinie, Roseley Goldberg, w 2005 r. Zorganizowała w Nowym Jorku Performa Biennale, poświęcone wyłącznie spektaklowi, a teraz, przy pomocy tego projektu, w Moskwie zostaną pokazane dwa tuziny spektakularnych spektakli.
Czytaj Więcej
Książka tygodnia: Life After Life Kate Atkinson
Rozrywka

Książka tygodnia: Life After Life Kate Atkinson

Kate Atkinson „Życie po życiu” M.: „ABC” Atkinson wie, jak komponować okrutne kryminały, w których można poczuć ludzką skalę, zachować akcję w napięciu, nie zapominając o tym, jak prawdziwy kamerzysta, zmienia bohatera na bohatera i zagłębia się w ich myśli i uczucia jak maniakalny chirurg.
Czytaj Więcej
Przewodnik po festiwalu muzycznym Stereoleto
Rozrywka

Przewodnik po festiwalu muzycznym Stereoleto

13 lipca Scena główna „The Red Banner Division nazwana na cześć mojej babci” (Rosja, Moskwa) Czas trwania: 14:30 Grupa gra dobrodusznego pop orkiestrowego i istnieje już od ponad pięciu lat, ale pierwszą długą grę nagrali dopiero pod koniec 2012 roku. Uhonorowany czas album został pozytywnie pochwalony przez prasę, a moskiewski kolektyw jest teraz prawie w pojedynkę odpowiedzialny za wszystko, co jest radosne w rosyjskiej muzyce niezależnej.
Czytaj Więcej