Styl

Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku

W tym roku znacznie łatwiej było znaleźć ciekawe rzeczy do jazdy na łyżwach: w samym Parku Gorky pojawiły się jednocześnie trzy linie zimowych ubrań i różnych akcesoriów: czapki, mitenki, skarpetki, szaliki, a nawet swetry. Wokół życie odkryło, kto produkuje rzeczy na lodowiska, ile kosztują i z czego są wykonane.

Lód się złamał: zimowe lodowiska w Moskwie

Serce Moskwy

Co sprzedać:skarpetki, mitenki, znaczki, zestaw kart ze zdjęciami Mikołaja RachmanowaMateriał: mitenki i skarpety - 100% wełnaGdzie kupić: Sklep z przedmiotami na targach w Gorky Park, dział z artykułami w sklepie Tsvetnoy.

Nowy projekt marki Babuskow faktycznie robi pamiątki dla turystów, ale oprócz odznak i pocztówek ze zdjęciami moskiewskich zabytków można u nich kupić ciepłe, piękne rzeczy. Początkowo towary pojawiały się na noworocznych targach w Parku Gorkiego, ale teraz można je znaleźć na drugim piętrze w domu towarowym Tsvetnoy, jednak jest już droższe. Pamiątki powrócą do parku podczas uroczystości Maslenitsa od 24 do 26 lutego.Stawki:Skarpetki i mitenki - 650 ruble w parku Gorkiego (820 ruble - w Tsvetnoy),Odznaka 10x10 mm - 150 ruble (190 ruble)Zestaw pocztówek - 400 ruble (500 ruble).

MemArt

Co sprzedać:swetry, mitenki, mitenki, czapki, legginsy, bluzy, kurtki bez rękawów, znaczki, broszki, zeszyty, kubki.Materiał:ubrania - 100% wełna, wszystko wyprodukowano w Rosji.Gdzie kupić:Kawiarnia „Frost and the Sun” w Gorky Park, centrum dla dzieci „Shardam”

Firma „MemArt”, zajmująca się wcześniej pamiątkami na Politechnice i Muzeum Sztuki Nowoczesnej, ma na lodowisku największą ofertę produktów. Są tam nie tylko rękawiczki i czapki, ale także szaliki, swetry, kurtki bez rękawów, rękawiczki, a także pamiątkowe odznaki, zeszyty i broszki. Projekt został wymyślony przez Annę Naumovą, Kirill Blagodatskikh i Igor Gurovich ze studia Zolotogroup, zmieniając na nowo klasyczne obrazy z czasów sowieckich. Więc na swetrach i czapkach pojawili się łyżwiarze i łyżwiarze.


Stawki:Odznaki - 50-100 rubleNotatnik - 450 rubleBroszka 500 rubleThermomug - 650 rubleSzalik, mitenki, legginsy - 900 rubleKapelusz - 1 000 rubleSweter - 2 500 rubleBluza - 1 800 rubleKamizelka rozdymkowa - 2 200 ruble

Atelier „Dwa ptaki”

Co sprzedać:czapkiMateriał:Delikatna wełna merynosów SuperwashGdzie kupić:targi w Gorky Park, sieć sklepów „Respublika”, studio sklepów internetowych „Dwa ptaki”

Pracownia „Dwa ptaki” została stworzona przez dziewczynki Olyę i Ładę do szycia interesujących ubrań dla dzieci. Jednak oceniając swoje mocne strony, postanowili zacząć od czapek. Jednak dorośli również lubili czapki, więc z czasem pojawiły się duże rozmiary. Na krótko przed targami administracja Gorky Park sama zadzwoniła do atelier i zaoferowała współpracę - w ten sposób w sprzedaży pojawiły się czapki pod marką „Lodowisko w Gorky Park”. Jasne pompony zostały również wykonane jako prezent dla Parku Two Birdies, ale niestety nie są na sprzedaż.


Stawki:Czapki - 1 500 ruble (specjalna cena dotyczy czapki z łyżwami) 1 000 ruble, wszystkie pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na oddział kardiochirurgii szpitala o nazwie Filatova).

Obejrzyj wideo: JAK I GDZIE KUPIĆ ZŁOTO I SREBRO? - Przemysław Słomski dla VETO 12 (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rosja porzuciła badanie psychologiczne zabawek
Ciekawe

Rosja porzuciła badanie psychologiczne zabawek

Na spotkaniu Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej Rosja sprzeciwiła się zmianie przepisów technicznych Unii Celnej „Bezpieczeństwo zabawek”. Izvestia donosi, że psychologiczne i pedagogiczne badanie zabawek nie zostanie przeprowadzone. Zmiany zostały opracowane przez Ministerstwo Gospodarki Narodowej Kazachstanu.
Czytaj Więcej
Przewodnik po jedzeniu: część 1
Ciekawe

Przewodnik po jedzeniu: część 1

25 sierpnia w Gorky Park odbędzie się drugi festiwal kulinarny magazynu „Poster-Food” - „Feast of Food”. Podobnie jak w ubiegłym roku akcja toczy się wokół stawów Golicyna i potrwa od południa do dziesiątej wieczorem. Będzie działać rynek rolników, księgarnie i sklepy z zastawą stołową, kuchnie polowe moskiewskich restauracji i kilka scen kuchennych, w których odbywać się będą mistrzowskie kursy kulinarne.
Czytaj Więcej
Ilu obywateli Jekaterynburga poleciało za granicę w lutym
Ciekawe

Ilu obywateli Jekaterynburga poleciało za granicę w lutym

Przepływ pasażerów lotami międzynarodowymi na lotnisku w Kolcowie w lutym wzrósł o prawie 80%, informuje Znak.com. Przedstawiciele lotniska zgłaszają, że jest to rekordowa liczba. 75 000 osób wykonało loty międzynarodowe z Kolcowa w lutym 2017 r. Popyt na zagraniczne podróże zaczął się poprawiać zeszłej jesieni i od tego czasu rośnie z każdym miesiącem, podała służba prasowa lotniska.
Czytaj Więcej