Styl

Marni Chronicles: Nabywcy nowej linii H&M

Wieczorem 5 marca kolej w Moskwie odbyła się nie tylko przed wykrywaczami metalu na placu Puszkina - około 250 osób zgromadziło się także w pobliżu galerii RuArts. W środku była impreza Marni na imprezie H&M, na której można było kupować przedmioty z nowej linii współpracy trzy dni przed oficjalną sprzedażą. Linia zmieniła się szybko, ale wyglądała raczej żałośnie - większość szczęściarzy to błyszczący robotnicy, styliści i blogerzy, którzy już w marcu nosili buty i lekkie płaszcze. Oczekiwanie na zimno było jednak najwyraźniej uzasadnione, ponieważ do końca wieczoru pozostało niewiele rzeczy. Podobne zdjęcie będzie z pewnością 8 marca, kiedy dokładnie o dziewiątej rano H&M otworzy swoje podwoje w centrach handlowych Atrium i Metropolis. W oczekiwaniu na szum, Life wokół dowiedział się od pierwszych kupujących, czy podzielają ogólne szaleństwo.

SVETLANA

33 lata, felietonista mody

Svetlana nabyła Marni w torbie H&M

„Szczerze mówiąc, do dnia dzisiejszego nie miałem nic z linii współpracy H&M - nie jestem fanem tych linii. Ten szum nie jest mi bliski - czasami mnie bawi, a czasem mnie denerwuje. Rzeczy są zbyt aktywne i zbyt rozpoznawalne. Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem Spodziewałem się tej współpracy, zawsze wydawało mi się, że Marni nie była bardzo popową marką i oczywiście wolałbym biżuterię, którą wszyscy dziś ścigają w oryginale. Ludzie, szczególnie w Moskwie, są zmęczeni zwykłymi zakupami. Jest zbyt wiele możliwości. I aby kupili, musisz się rozgrzać upatelsky instynkt. Prymitywny baśń, która zbudowana jest wokół całej sprawy, i przyciąga ludzi. "

VADIM

21 lat, kierownik sprzedaży

Na Vadim - Marni w płaszczu H&M

„Nie jestem wielkim fanem Marni i naprawdę nie lubię H&M. Podobały mi się niektóre męskie rzeczy, które widziałem w Internecie i zastanawiałem się, jak wyglądają na żywo. Nie jestem naprawdę szalony z powodu rozpoczęcia sprzedaży tych linii H&M Bardzo podoba mi się kolekcja H&M x Versace. Naprawdę żałuję, że nic nie kupiłem, ale potem okazało się, że miała ją połowa moich przyjaciół. Teraz te sukienki w palmach i kolorowe czapki wiszą na szafach. 8 marca nigdzie nie jestem Nie pójdę, nie chcę wpaść w gorącą rękę: nawet tutaj dziewczyny są przyjaciółmi walcz i walcz ”.

CATHERINE

27 lat, twórca projektu Shoporientir

Na Catherine - buty i sukienka Marni w H&M

„Naprawdę podobały mi się akcesoria - moim zdaniem są one nawet lepsze niż tylko Marni. Miałem nadzieję, że złapię jeden z nich, ale się nie udało. Może będę musiał oficjalnie rozpocząć sprzedaż i usiąść w samochodzie od piątej rano. A dziś Wychodzę z sandałami i sukienką. Nie jestem do końca pewna co do tego ostatniego. Ale wydaje mi się, że jest jedwabny i pasuje mi. Jeśli chodzi o szum, ograniczona ilość czegoś zawsze przyciąga ludzi. W naszym kraju - zwłaszcza. Dlatego te współpracy są tak popularne. Mówią: że w wąskich kręgach wiadomo już, który współpracownik „Będę następny. Nie wiem i nie myślę o tym, kto to będzie”.

POLINA

23 lata, pracownik domu aukcyjnego

W Pauline - Marni w H&M decoration

„Taka współpraca to dobra okazja do zakupu wyjątkowej rzeczy w przystępnej cenie. Wcześniej nie byłem na początku sprzedaży ani na prezentacjach. Wszystko, co kupiłem, zostało kupione za granicą. Mam na przykład kilka rzeczy z linii Lanvin x H&M, które Przywiozłem z Finlandii. Trzy tygodnie po rozpoczęciu sprzedaży prawie cała kolekcja wisiała w sklepie. Nawiasem mówiąc, według plotek, kolejna kolekcja zostanie stworzona z Tomem Fordem. Powinno być bardzo fajnie. ”

JULIA

24 lata, bloger

W Julii - Marni w kurtce H&M

„Marka Marni jest jedną z moich ulubionych i mam wiele jej rzeczy. Za 17 tysięcy rubli możesz kupić jedną parę butów w sklepie Marni, jeśli masz szczęście. A tutaj możesz nosić aż 5 rzeczy za tę kwotę. Właśnie dlatego emocje są takie. Byłem na prezentacji Versace x H&M, ale spóźniłem się 20 minut. Tylko półki z butami pozostały na półkach i skórzane płaszcze przeciwdeszczowe na wieszakach. Nie byłem zdenerwowany, nie podobała mi się sama kolekcja - zbyt prowokująca marka. Rzeczy Versace powinny być wykonane z drogich materiały, w przeciwnym razie wyglądają wulgarnie - dokładnie tak stało się w kolekcji z H&M. ”

VERONICA

22 lata, stylista magazynu Ellegirl

On Veronica - Marni at H&M decoration

„Podniecenie jest zrozumiałe. Każda linia współpracy to rzadkie rzeczy. Są to rzeczy, które będą miały nie tyle wartość materialną, co ideologiczną. Moi przyjaciele i koledzy poprosili mnie o kupienie rzeczy w niewiarygodnej ilości: pięć bransolet, spódnic, sukienki. Było wiele zamówień. Kupiłem szalik dla siebie. Nie mam już biżuterii. Zdecydowanie nie pójdę na oficjalny początek sprzedaży. Nic nie jest tego warte. Tłum mnie przeraża. Nawet dziś musiałem go bronić na zimno, ale to tylko przedsprzedaż ” .

DMITRY

26 lat, muzyk i krytyk mody

On Dmitry - Marni w swetrze H&M

„Współpraca z Marni była dla mnie zaskoczeniem. Ta marka była raczej kochana przez ludzi zaangażowanych w modę. Byłem mile zaskoczony. H&M należy szanować za podejmowanie tego ryzyka. I to zdecydowanie ryzyko - zwłaszcza po Versace. Kiedyś istniała luka między drogimi Marki i ludzie, którzy kupują rzeczy na rynku masowym, byli ogromni i często nie mogli się im oprzeć. Teraz licealista, który ogląda style.com, nie tylko widzi Marni na zdjęciach, ale także kupuje. To świetnie. Poza oczywistymi zaletami, prześladuje także cel humanitarny. 8 marca jestem pewien e chcę naciskać w sklepie, ale przyjdę sprawdzić na południu sweter odpowiedni rozmiar dla mnie. Tutaj tak nie jest. "

VERONICA

23 lata, asystentka mody w magazynie Interview

On Veronica - body, parka i czapka Marni w H&M

„Podobało mi się wszystko i kupiłem prawie wszystko, co chciałem. Szczególnie się cieszę, że udało mi się zdobyć kapelusz podobny do tego, który był na pokazie Ulyany Sergeenko. Nie działał z naszyjnikiem - złapali je w pierwszych minutach. Mam nadzieję, że mogę go kupić 8 marca, „Pójdę albo ja, albo mój przyjaciel. Byłem na ostatniej imprezie z okazji premiery Versace & H&M. Wtedy nie mogłem kupić niczego oprócz czerwonej sukienki, której nawet nie planowałem. Ktoś zostawił ją w garderobie. Dzień po imprezie Poszedłem do „Atrium” i zabrałem kolejkę od czwartej rano. Kupiłem wszystko chciałem ”.

ROZMIAR NIE MA LICZBY:ROZPOCZĘCIE WERSJI SPRZEDAŻY DLA H&M

Fotograf: Ivan Kaydash

Obejrzyj wideo: Marnie Stern Hell Yes from The Chronicles of Marnia (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Wygląd: Anna Pchelkina, wydawca
Styl

Wygląd: Anna Pchelkina, wydawca

Raz w tygodniu redakcja fotografuje jednego ze znajomych mieszkańców miasteczka na ulicy i jednocześnie prosi, aby powiedzieć, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. Dziś Anna Pchelkina, która pracuje w wydawnictwie Condé Nast, stała się bohaterką kolumny „Wygląd” - została sfotografowana wczesnym rankiem w Patriarch Ponds.
Czytaj Więcej
Wygląd: Olga Samodumova, założycielka projektu Peremotka
Styl

Wygląd: Olga Samodumova, założycielka projektu Peremotka

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych Moskali o zrobienie zdjęć na ulicy i powiedzenie im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. W tym tygodniu Życie wokół fotografowała Olga Samodumova na moście Kuznetsk. 40-letnia Olga Samodumova, współzałożycielka marki Denis Simachev, autorka projektu Peremotka Prawie nie kupuje nowoczesnych designerskich ubrań, woli kostiumy vintage i etniczne, które zamawia u krawców w Afryce i Azji.
Czytaj Więcej
Wygląd (Petersburg): Anna Konstantinova, kredens
Styl

Wygląd (Petersburg): Anna Konstantinova, kredens

W cotygodniowej kolumnie „Wygląd” Życie wokół robi zdjęcia znajomym mieszkańcom miasta na ulicy i prosi ich, aby powiedzieli ci, jakie marki noszą i co myślą o sklepach w Petersburgu. W tym tygodniu sfotografowaliśmy Annę Konstantinową na placu Powstania. Konstantinova Anna 25 lat, dekoratorka, kredens na okno Robi zakupy między rzeczami, uwielbia nakładanie warstw na Annę: płaszcz Mango, szal ze Sri Lanki, kombinezon i koszulka Zara, trampki i sweter H&M, torba Marakesh, etui na telefon i okulary Uterque Płaszcz Mango Kupiłem kilka lat temu w sklepie.
Czytaj Więcej
Wygląd (Petersburg): Oksana Devochkina, grafik
Styl

Wygląd (Petersburg): Oksana Devochkina, grafik

Co tydzień redaktorzy „Life” robią zdjęcia znanych mieszkańców na ulicy i proszą ich o wskazanie, gdzie kupują rzeczy i dlaczego. W tym tygodniu spotkaliśmy się z Oksaną Devochkiną w „Czarnej rzece”. Oksana Devochkina Dyrektor artystyczny projektu Godesigner.ru Lubi kupować rzeczy w Chinach, ale częściej robi to w Helsinkach.
Czytaj Więcej