Ciekawe

W książce „Wszyscy są wolni” otworzył sklep z płytami winylowymi

Sklep internetowy z płytami winylowymi Vinyl Box otworzył oddział offline w książce „Wszyscy są wolni” na nabrzeżu Moika. W osobnym pokoju znajdowały się płyty, które wcześniej były oferowane tylko w Internecie: od muzyki klasycznej, jazzowej i rockowej po muzykę awangardową i eksperymentalną. Będą kosztować tyle, ile przy zakupie przez Internet. Sklep będzie również pełnił funkcję stołu do wydawania zamówień, które wcześniej zostały osobiście przekazane na stacjach metra Ligovsky Prospekt lub Kanał Obvodny.


Artysta: V / A. Album: Assa. Etykieta: „Melodia”. Rok rejestracji: 1987. Kraj: ZSRR. Cena: 200 rubliArtysta: Beatlesi. Album: Pomoc! Etykieta: AnTrop. Rok rejestracji: 1965. Kraj: Rosja. Cena: 400 rubliArtysta: Ella Fitzgerald i Oscar Peterson. Album: Ella And Oscar. Wytwórnia: Pablo Records. Rok rejestracji: 1976. Kraj: USA. Cena: 1000 rubli Artysta: Dream Warriors. Album: A Now The Begins Begins. Etykieta: 4th i Broadway. Rok rejestracji: 1991. Kraj: Niemcy. Cena: 650 rubli

Sklep został otwarty 10 września, aw pierwszym tygodniu działalności wszyscy klienci otrzymają 5% zniżki.

Siergiej

Współwłaściciel sklepu Vinyl Box

 

Wszystkie rekordy, które są na stronie, mamy dostępne w sklepie offline. Coś może nie być możliwe tylko wtedy, gdy nie uda nam się usunąć rekordu w momencie, gdy został sprzedany. Otworzyliśmy go w sklepie z literaturą intelektualną „Wszyscy są wolni”, ponieważ wydawało nam się, że ludzie, którzy są zainteresowani prezentowanymi tam książkami, mogą zainteresować się sprzedawaną przez nas muzyką. Będzie świetnie, jeśli sklep zacznie zarabiać, ale generalnie robię to dla duszy.

„Wszystkie są bezpłatne”

Sankt Petersburg, emb. r Umywalki, 28,
drugi dziedziniec (kod bramy - 489, wejście od Wołynia Lane, 4 otwarte)
Godziny pracy sklepu: 12: 00-21: 00, siedem dni w tygodniu
Przerwa na lunch: 15: 00-16: 00
Telefon: (812) 903-15-20

Obejrzyj wideo: Szymon Wydra - Jak Ja Jej To Powiem (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Trzymaj gadżety w porządku
Dobry nawyk

Trzymaj gadżety w porządku

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowej wersji - proste nawyki cyfrowe, które pomogą przedłużyć żywotność smartfonów, tabletów i laptopów. Denis Mateev Dyrektor wykonawczy Good Deeds Service Wszyscy jesteśmy bardzo zdenerwowani, gdy urządzenia elektroniczne przestają spełniać nasze oczekiwania: zamiast pracować na pełnych obrotach, psują się, zwalniają i są atakowane przez hakerów.
Czytaj Więcej
Nie pracuj w weekendy
Dobry nawyk

Nie pracuj w weekendy

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Tym razem wyjaśniamy, dlaczego nie jest to konieczne bez szczególnej potrzeby odwrócenia uwagi od odpoczynku w weekend. Anna Sokolova Życie wokół redaktora Wysyłanie listów biznesowych, wiadomości w rozmowach roboczych i komunikatorach, a także narzekanie na znajomych o potrzebie ukończenia projektu w niedzielę jest rutyną powszechną dla wielu pracowników biurowych.
Czytaj Więcej
Zabierz lunch do pracy
Dobry nawyk

Zabierz lunch do pracy

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Rozmawialiśmy już o tym, które dania nie zajmą dużo czasu i spokojnie przetrwamy transport do pracy, a teraz rozumiemy, dlaczego w ogóle gotować, jeśli możesz po prostu iść do jadalni.
Czytaj Więcej
Idź na masaż
Dobry nawyk

Idź na masaż

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. W nowym numerze - o tym, dlaczego regularnie chodzić na masaż. Wszyscy o tym wiedzą, ale w rzeczywistości niewiele osób to robi. Olga Łukińska, redaktor działu „Zdrowie” Wonderzine. Nie chodzę na masaż bardzo często (średnio raz na kilka miesięcy), ale minęło już 20 lat.
Czytaj Więcej