Ciekawe

Przestrzeń „Kultura” zajmie dwa piętra „Pasażu”

W „Pasażu” na Newskim na początku listopada otworzy się przestrzeń „Troicki”, która wyrosła z marki „Kultura”. Nowa strona zajmie dwa piętra - drugie i trzecie, a także schody prowadzące na pierwsze piętro. Tak więc „Troicki” będzie miał osobne wejście od Newskiego i godziny pracy inne niż „Przejście”. Oprócz ubrań rosyjskich projektantów sprzedanych zostanie kilka marek ulicznych i rzeczy młodych projektantów mody. Na trzecim piętrze, które wcześniej zajmowała Kultura, otworzy się kawiarnia-bar z włoską kuchnią Schiaparelli, aw przyszłości otworzy się salon fryzjerski i mała galeria.

Naprawa w obiekcie zostanie częściowo zakończona w ciągu kilku tygodni. Pierwszą z nich będzie powierzchnia handlowa o powierzchni 800 m2 na drugim piętrze. Zgromadzi marki uliczne, takie jak Carhartt i Dickies, rosyjscy projektanci - od Cats Production po Saint P, odzież tajskiej marki. Troitsky otworzy pokaz nowej kolekcji MiraMiru 25 października, a w listopadzie odbędzie się pokaz Leonida Aleksiejewa, którego kolekcja zostanie prawie całkowicie zaprezentowana w Pasażu.

Podczas naprawy spacja „Trinity”Podczas naprawy spacja „Trinity”Podczas naprawy spacja „Trinity”

Witryna na trzecim piętrze, położona bezpośrednio nad Troickim, która wcześniej była okupowana przez Kultrę, zostanie teraz przebudowana pod barem Schiaparelli. Włoscy kucharze współpracujący z restauratorem Franco Casadei (kawiarnia „Włochy”, „Wenecja”, Centrale) będą zaangażowani w kuchnię. Bar zostanie otwarty za około dwa miesiące. Oddzielne wejście pozwoli ci organizować wieczorne i nocne imprezy tutaj, kiedy cały budynek Pasażu jest już zamknięty.

Alexander Basalygin
 

Nastąpi globalna ekspansja przestrzeni kulturowej. Będą wszystkie te marki, które były wcześniej sprzedawane. Zostanie do nich dodanych kilkadziesiąt, będziemy aktywnie promować młodych projektantów. Niektórzy projektanci, jak Leonid Alekseev, będą mieli dość duże rogi. To wszystko na drugim piętrze. A na stronie obecnej „Kultury” będzie nasz wspólny projekt z włoskimi restauratorami.

Zdjęcie: Vk.com

Obejrzyj wideo: Litwa - dywagacje na temat naszego sąsiada (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Festiwal SKIF, koncert Motorama i otwarcie Kuznya House w New Holland
Weekend

Festiwal SKIF, koncert Motorama i otwarcie Kuznya House w New Holland

Wystawa Abstrakty radzieckiego hałasu Wystawa-prezentacja interdyscyplinarnego projektu austriackiego artysty i kuratora Aleksandra Felcha, który od dawna mieszka w Petersburgu i gromadzi swego rodzaju archiwum radzieckich artefaktów, takich jak taśmy analogowe wyprodukowane pod koniec lat 80., losowe fotografie, nagrania dźwiękowe hałasu miejskiego, a także dokumentację wideo własnych akcji i występów.
Czytaj Więcej