Ciekawe

Przestrzeń „Kultura” zajmie dwa piętra „Pasażu”

W „Pasażu” na Newskim na początku listopada otworzy się przestrzeń „Troicki”, która wyrosła z marki „Kultura”. Nowa strona zajmie dwa piętra - drugie i trzecie, a także schody prowadzące na pierwsze piętro. Tak więc „Troicki” będzie miał osobne wejście od Newskiego i godziny pracy inne niż „Przejście”. Oprócz ubrań rosyjskich projektantów sprzedanych zostanie kilka marek ulicznych i rzeczy młodych projektantów mody. Na trzecim piętrze, które wcześniej zajmowała Kultura, otworzy się kawiarnia-bar z włoską kuchnią Schiaparelli, aw przyszłości otworzy się salon fryzjerski i mała galeria.

Naprawa w obiekcie zostanie częściowo zakończona w ciągu kilku tygodni. Pierwszą z nich będzie powierzchnia handlowa o powierzchni 800 m2 na drugim piętrze. Zgromadzi marki uliczne, takie jak Carhartt i Dickies, rosyjscy projektanci - od Cats Production po Saint P, odzież tajskiej marki. Troitsky otworzy pokaz nowej kolekcji MiraMiru 25 października, a w listopadzie odbędzie się pokaz Leonida Aleksiejewa, którego kolekcja zostanie prawie całkowicie zaprezentowana w Pasażu.

Podczas naprawy spacja „Trinity”Podczas naprawy spacja „Trinity”Podczas naprawy spacja „Trinity”

Witryna na trzecim piętrze, położona bezpośrednio nad Troickim, która wcześniej była okupowana przez Kultrę, zostanie teraz przebudowana pod barem Schiaparelli. Włoscy kucharze współpracujący z restauratorem Franco Casadei (kawiarnia „Włochy”, „Wenecja”, Centrale) będą zaangażowani w kuchnię. Bar zostanie otwarty za około dwa miesiące. Oddzielne wejście pozwoli ci organizować wieczorne i nocne imprezy tutaj, kiedy cały budynek Pasażu jest już zamknięty.

Alexander Basalygin
 

Nastąpi globalna ekspansja przestrzeni kulturowej. Będą wszystkie te marki, które były wcześniej sprzedawane. Zostanie do nich dodanych kilkadziesiąt, będziemy aktywnie promować młodych projektantów. Niektórzy projektanci, jak Leonid Alekseev, będą mieli dość duże rogi. To wszystko na drugim piętrze. A na stronie obecnej „Kultury” będzie nasz wspólny projekt z włoskimi restauratorami.

Zdjęcie: Vk.com

Obejrzyj wideo: Litwa - dywagacje na temat naszego sąsiada (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak zarabiać na starych zdjęciach
Wykonane przeze mnie

Jak zarabiać na starych zdjęciach

Dziennikarz Anastasia Sukhomlinova i fotograf Georgy Keimakh zaprzyjaźnili się podczas studiów na Wydziale Historycznym RSUH. Obaj lubili amerykańską historię i fotografię, a kiedyś zobaczyli prace słynnego afroamerykańskiego fotografa z początku XX wieku - Jamesa Van Der Zee, który był właścicielem popularnego studia fotograficznego Harlem.
Czytaj Więcej
Rosyjski Pointe: Baletki, które podbiły USA
Wykonane przeze mnie

Rosyjski Pointe: Baletki, które podbiły USA

Urodzona w Petersburgu Alexander Efimov przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych w wieku 16 lat, aw wieku 20 lat zarejestrowała rosyjską firmę Pointe, która specjalizuje się w butach baletowych, ubraniach i akcesoriach. Zaczęła od zakupów od rosyjskich producentów, ale potem zaczęła tworzyć własne kolekcje. Rynek amerykański został już zdobyty, teraz zmierza do Europy.
Czytaj Więcej