Ciekawe

Syndicate otworzy sklep z barem na Żukowskim

Kijowska marka odzieży Syndicate otwiera nowy sklep. Wewnątrz na ulicy Żukowskiego około 100 metrów kwadratowych i mały bar. Będą sprzedawać w sklepie pełną linię markowych ubrań i wlewać je - koktajle z amerykańskiej prohibicji lat dwudziestych. Podczas dwudniowego otwarcia zagrają przyjaźni DJ-e - „Cat”, Lexey Krjuk, Ponty Mython i Nikita Columbia, a Syndicate prezentuje letnią kolekcję ubrań.

Kolekcja letniaKolekcja letniaKolekcja letniaKolekcja letnia

Imprezy taneczne nie będą organizowane. Twórcy sugerują, że sklep będzie mógł się zrelaksować i porozmawiać. Karta koktajlowa, która składa się nie tylko z alkoholu z lat 20, ale także z klasycznych pozycji w barze, została opracowana przez Siergieja Sverdova. W dwóch salach sklepu nadal trwają naprawy.

Pierwszy sklep Syndicate w Petersburgu został uruchomiony w Weavers rok temu, a sama marka pojawiła się w 2010 roku w Kijowie. Jej twórcy inspirowani są amerykańskimi ubraniami roboczymi i skandynawską estetyką, wycinanymi ręcznie na podstawie klasycznych modeli i przywiązując dużą wagę do detali. Na początku pojawiły się tylko męskie linie, ale teraz niektóre modele szyją dla dziewcząt.

Denis Szewczenko

współwłaściciel sklepu

Jesteśmy bardzo zainteresowani sklepem i formatem paska - w Petersburgu jest to niespotykane. Syndicate jest jedną z niewielu marek, które mają chwytliwą koncepcję i ugruntowaną publiczność w naszym mieście. Sklep i bar powstają w ścisłej współpracy z właścicielami Syndicate, są oni całkowicie zanurzeni w tworzeniu atmosfery marki, dyrektor artystyczny syndykatu Anton Abo jest zaangażowany we wnętrze.

Będzie to prawdziwy męski bar z mocnymi klasycznymi koktajlami z lat dwudziestych, dni Prohibicji, ale przygotowaliśmy również szeroki wybór win w przystępnych cenach.
Chcieliśmy otworzyć miejsce, w którym można się zrelaksować, wypić drinka i porozmawiać, w tańcu nie chodzi o nas.

Spotkanie na Facebooku

Obejrzyj wideo: How To Install A Minecraft Map On MAC In 60 Seconds! (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Gdzie jeździć na łyżwach w tym sezonie
Przewodnik

Gdzie jeździć na łyżwach w tym sezonie

Sezon zimowy rozpoczyna się w parkach moskiewskich - wieczorem w czwartek 17 listopada lodowisko w Parku Gorkiego zostało uroczyście otwarte, a po nim przygotowywane są lodowiska do startu w innych miejscach publicznych w Moskwie. Wszyscy oferują odwiedzającym wypożyczalnię rolek, muzykę i ozdoby świąteczne, a także gorące napoje i jedzenie w lokalnych kawiarniach.
Czytaj Więcej
Wszystkie szczegóły trzech dni festiwalu gastronomicznego Omnivore 2014 w Moskwie
Przewodnik

Wszystkie szczegóły trzech dni festiwalu gastronomicznego Omnivore 2014 w Moskwie

Po raz czwarty w Moskwie odbył się międzynarodowy festiwal Omnivore, w którym biorą udział szefowie kuchni, którzy tworzą młodą lub kreatywną gastronomię. Wszystkie dni moskiewskiego festiwalu Życie wokół, reprezentowane przez redaktorów „Żywności” Anny Masłowskiej i Oli Kiselevy, transmitowało na żywo to, co działo się w jego lokalach, od porannych warsztatów po ostatni posiłek w ostatniej restauracji.
Czytaj Więcej
Do Bajkału! Jakiego rodzaju usługi można oczekiwać na brzegu wspaniałego morza
Przewodnik

Do Bajkału! Jakiego rodzaju usługi można oczekiwać na brzegu wspaniałego morza

Wakacje nad jeziorem Bajkał stają się coraz bardziej popularne: wioska Khuzhir na wyspie Olkhon i Listvyanka należą do 10 najpopularniejszych miejsc wakacyjnych w Rosji. W ciągu zaledwie sześciu miesięcy region odwiedziło 39 tysięcy turystów zagranicznych. Jednocześnie relaks na brzegach Bajkału staje się coraz droższy (co nie zawsze oznacza wygodę), a mimo to w wielu hotelach trzeba zarezerwować miejsce na tygodnie wcześniej.
Czytaj Więcej